Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mavişlerim sizden ricam menülerinizi bu hafta,her akşam çok da geç olmadan paylaşmanız.Menulerde eksik hata varmı görmemiz lazım ve buna göre hafta içi yol aliriz ayrıca eksiksiz menüde yüzde puanı kazanicaz bu çok önemli taş atıp kolumuz mu yorulacak yediğinizi yaziverin şuraya
Ben şartlarımi zorlayıp hergun 15.ooo adım Aticam Sizinde bu konuda elinizden geleni yapicaginiza inanıyorum

BİZ TARİH YAZARİZ RAKİPLERİMİZ OKUR
North River
Nehir6161
Umutumut82
C _CikiLeta
fantastikaaa
@Ytmz
bluegreeneyes

Umutumut82 Hadi annem yat artık yarın yorulacaksin adım atacam diye dinlen biraz menunu yazmayı da unutma

Kuzum benim kız 22.30 de uyudu 01:30 de uyandı. Simdi emzir gazını çıkart altını temizle modundayım . İlk defa 3 saat uyudu beynim aydınlandı valla . Bugünki menümü yazmiştim bu arada.

Hoşgeldin abla hayırlı olsun inşallah
Sagolasin tatlim
Aaa nolcak simdi abla

Ee ne olacak peki şimdi abla nasıl alacaksınız altınları

Yarin karşı tarafi arayip soylicem, kiz zaten görmüştü bilezikleri, aldigimizi biliyor :))
Düğünde Disariya gostermelik bulabilirsek sahte bilezik alicaz burda onu bile bulmak mesele, Türk bilezikleri gibi bulunmuyor
Eşimin bi arkadasi yarin belcikadan alip gelecek

Allah kolaylık versin canım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…