Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hee tamam canım, ben de bir an adım zannettim de yüreğime iniyordu düşüncesi daraltı
Yok kiz takılıyoruz mavi takım kırmızı takıma karşı yoksa ben 55 kilo fit hatunum ay gideyim yoksam ablam beni vuracak gelince

North River

Oda Yemege dikkat et yeter modunda birşey olacak diye korkuyor bilmiyor ki midem çöplük

İşte onu söyleyen bunları hesap edemiyor kaç kilo kaç yaşında şekeri var mı yok mu öyle konuşuyor Yediği 1000 kalori geçmiş diyor 100 kilo birinin min 1500 Max 1800 kalori alması lazım
Hay agzzina sağlık kaç kere yazdım sildim dedim cikintilik yapma Merve otur oturduğun yere duygularıma tercuman oldun

Oda Yemege dikkat et yeter modunda birşey olacak diye korkuyor bilmiyor ki midem çöplük
yazık yaa iyi niyetli aslın da çocukcağız seni düşünüyor , küsmediniz değil mi yada alınganlık yapıp tavır takınmıyorsunuz birbirinize demi gülüm

Hay agzzina sağlık kaç kere yazdım sildim dedim cikintilik yapma Merve otur oturduğun yere duygularıma tercuman oldun
Ya işte ne diyeceksin ona bakarsanız bende engin bilgilerimle diyetisyen olayım Cordelia da spor hocası olsun diyetisyene gidince neden bize Koca bir sayfa 3 ana 3 ara öğün veriyor o zaman
Az ye verirsin 1000 kaloriyi geçersen tabi vermezsin
Geçtim artık hayal oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…