Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok ya sıfıra vurmam, kendim küt kestim diyor sen hangi ara kuaföre gittin kendim kestim diyorum inanmadı yapamazmiyim dedim sustu aman ablam dikkat et maazallah bi el kaymasiyla kulağına falanda gelebilirdi Allah esirgesin
sonra kökünü kazıtmaya kuaföre gitmiştim zaten dediğin gibi kulak gitse yerine yenisi çıkmayacak :))
sen baya iyi kesmişsin ki eşin ne ara kuaföre gittin demiş körle yatan şaşı kalkar misali senle uyuyunca yeteneklerin bana geçmiş deseydin :))

Yok ya kendimi övmek gibi olmasın da beceririm herşeyi hayat şartları herşeyi öğretiyor insana ablam

Koydum ocaga abla. Ama bacaklarim tutmuyor. Pilav pişsede kiz uyanana kadar azcik dinlensem
Kolay gelsin canım bende gelecek sene hayırlısıyla bu maratona giricem kızım ana sınıfına başlayacak oğlum da küçük hani nasıl olcak

Koydum ocaga abla. Ama bacaklarim tutmuyor. Pilav pişsede kiz uyanana kadar azcik dinlensem
ahh kuzum daha 4.:30 da koştur koştur çocuğu okuldan alacaksın sen ne ara dinleneceksin şimdide kız dizin de uyumamış daha fırsat bulursan küçük leğene sıcak su koy varsa yaş nane yoksa az kuru nane at ayaklarını sokabileceğin kadar ılıyınca koy içine soğuyana kadar beklet sonra da tabi yine fırsatın olursa dik ayaklarını yukarı doğru 5-10 dk da olsa sırt üstü yat o bacaklar ayaklar az dinlensin

Attim kendimi abla koltuga ne kadar dinlenirsem kâr

Birde bugun abuk sabuk insanlarla ugrastim yine sinirlerim laçka oldu. Kizi okula götürüyorum diye kafam dinleniyormuymuş. Ben onu kafam dinlensin diye vermedimki okula. Çocuk konuşma terapisi almasi gereken bir durumda, konuşmasi duzelsin sosyalleşsin diye ogrendim. Evde daha yemegini kendi yemiyor, wcye gitmiyor, pişpışla uyuyor. Ama onlara anlatsam bunlarında sorumlusu ben olur, ogretememişsin derler. Ben kendi rahatimi dusunsem eve bakici ve temizlikci alirdim o paraya. Her gun de boyle kostur kostur okula git gel yapmazdim

Hangi hastaneye gidiyordun canım, ne güzel annen yakın bende annemi çok özlüyorum belli etmiyorum ona
Oyyy kıyamam kız sana ben novafertil tüp bebek merkezine gidiyorum canım araştırma hastanesini geçtikten sonra annemler de Malazgirt Mahallesi'nde oturuyor

Kaç yaşında kızın canım

Canım kimse senin ne yaşadıgını bilmiyor işte herkes anca laf etmesini arkandan konusmasını bilir Allah yardımcın olsun cocugun kaç yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…