Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eve şimdi girdim ve tekrar tartıldım kahvaltı ve 1 lt den fazla sivi tükettim sadece +300gram gösteriyor
aayy desene ilk tartıldığın da aslın da en az 1 kilo daha eksi olabilirmiş, neyse hiç üzülme gülüm bunun diğer hafta tartısı yarışması da var

eline canına sağlık gülüm ayy bir de ben yüzde hesaplamamıştım uğraşıp tartı resmini zorla atabildik oğlumla , sonra da oğlan açım diyince aklıma bile gelmedi hakkını helal et bir de benim için yüzde hesaplayıp uğraşmışsın gülüm

Eline saglik canim

Aynı model ve ozellikteymişiz ya deliyiz ya veli
hahahaha azcık deli olsak da bizim ki kul hakkını gözetmekten başkası benim pisliğimi niye temizlesin demekten dolayı böyle taşınmadan 1 hafta önce klozetin tahret musluğu tam kapanmayıp az su sızdırmaya başladı, en kalitelisinden aldırdık oğlana değiştirdik aman bize ne gelen yaptırsın demedik biz kullanırken oldu çünkü:))

Kimsenin yüzdesine bakmadım hepsini hesapladım zaten sorun yok işim yoktu hallettim

Ben cesaret edemem ya o kadarına yap desem eşim anında yapar zaten kuaför mesleği, şakasına yapıcam diyorum valla yap diyor sevmiyorum ama
şanslısın gülüm bak istesen güzelce kesecek ehil kişi dibin de ben kendim yamuk yumuk yaptım eşim de düzeltti güya kulak arkasından tam kazımış güya şekil verecekmiş amatöörrrr kafa derimi de götürüyordu az daha

çok hızlısın maşallah 12:30 dan 15:30 a bir sürü şey yapmışsın gülüm geçmişe çok dalarsan yemeğe vakit kalmaz sonra bakarsın sana kolay gelsin

ayyy buna cok güldüm bende evde kendim kesmistim

Yok ya sıfıra vurmam, kendim küt kestim diyor sen hangi ara kuaföre gittin kendim kestim diyorum inanmadı yapamazmiyim dedim sustu aman ablam dikkat et maazallah bi el kaymasiyla kulağına falanda gelebilirdi Allah esirgesin

ayyy buna cok güldüm bende evde kendim kesmistim
kız biz kuaförlerin ekmek parasıyla oynuyoruz resmen
benim oğlan çok kızdı bana küsmelere kalktı deli yaaa ben hep mutfakta yaşıyorum o yüzden hep başım örtülü saç kıl dökülmesin tiksiniyorum diye leeen kafam kel olsa ne olur dedim neymiş yandan yunuzdan görüyormuş yaaa o yokmuş şimdi yine kesicem diyorum eşim yoook diyor oğlan konuşmam sakın haa diye tehdit ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…