Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm
Sabah 1.5 dilim kepekli ekmek 1 sahanda yumurta az bidon peyniri domates salatalık
Ara17.00 1 kupa form çayı
Akşam19.00 1 kase toğga çorbası 4 tane fırında kanat 1 dilim ekmek salata
Su 2 lt
Spor
Screenshot_20210923-231548_Samsung Health.jpg
200 p Zipzip- Zipzip- askrhpozitif askrhpozitif @mirapham

Selam herkese mwnümü yazayım oğlan düzelmeye başladı derken kız hasta oldu 🤦‍♀️🤦‍♀️ev içerisinde birbirlerine illaki bulaşıyor😵
Geçmiş olsun canım benimkide 1 saat önce halınyatak kustu. 😨yıkadım şimdi ayağımda sallıyorum hafiften uyusun diye. 😔
Nehir6161 Nehir6161 nehircigim ne işlerin vardı bugün ugrayamadin
Oğlumun doğum günü vardı. Doğum günü yapmadım. Haftaya hafta sonu yapacağım inş.Bugün onunla istediği yere gidelim istediğini yapalım dedik. O yüzden geldim baktım çıktım fazla kalamasam da buraları kolaçan ettim 😆

Oğlumun doğum günü vardı. Doğum günü yapmadım. Haftaya hafta sonu yapacağım inş.Bugün onunla istediği yere gidelim istediğini yapalım dedik. O yüzden geldim baktım çıktım fazla kalamasam da buraları kolaçan ettim 😆
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin canım

Geçmiş olsun canım benimkide 1 saat önce halınyatak kustu. 😨yıkadım şimdi ayağımda sallıyorum hafiften uyusun diye. 😔

Geçmiş olsun sizede

X