Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben halılarla başedemedim koltuklara uygun 4m2 lik makinaya atilabilen kilimlerden aldim. Çok rahat ettim valla. Haftada bir atiyorum makinaya çik iyi oluyor. Simdi mutfak ve hol icinde aldim . Hem korona zamani daha hijyenik oluyor. Haftalik temizlikte 30 dakikalik programa atiyorum sil süpürde rahat oluyor.
Canim ben de halılarımi Bursa'da bıraktım. Dediğin türden kilimler bakıyorum. Dokuz kiloluk makinaya sığıyor mu seninkiler?

Çamaşır makinwm bozuldu kazanı düştü servisi halılarda kaynaklı olduğu halı yorgan yıkanmaz makinede dedi 🙄
Şimdi küvette banyo yıkıyorum yeni makinede bozulsun istemem🙈

Benim makinam 13kg luk birde sıkma ayarı çok önemli . Çamaşır gibi sıktırmıyorum 600 devirde çıkarıyorum.

Canim ben de halılarımi Bursa'da bıraktım. Dediğin türden kilimler bakıyorum. Dokuz kiloluk makinaya sığıyor mu seninkiler?

Canim benim makinam 13kg luk. Önceden 9 kg luk vardi ondada yikiyordum ama 3m2 lik olanlardan. Birde deviz ayari onemli 1200 1000 falan yüksek gelir. Ben 600 800 sıktırıyorum.
Ayrica kilimin kalinligida önemli mesela benim 3m2 lik baska bir kilimim var çok ağır oldugundan onu atmıyorum.

Canim benim makinam 13kg luk. Önceden 9 kg luk vardi ondada yikiyordum ama 3m2 lik olanlardan. Birde deviz ayari onemli 1200 1000 falan yüksek gelir. Ben 600 800 sıktırıyorum.
Ayrica kilimin kalinligida önemli mesela benim 3m2 lik baska bir kilimim var çok ağır oldugundan onu atmıyorum.
Fazla kalın düşünmüyorum ben de... Antalya sıcak zaten zemin boş kalmasın yeter...

Ben hep kaçırıyorum tatlım😂 neyi kaçirdigimizi bilmediğimiz için çok sorun olmuyor boş ver 🥰
Az aklimizi kaçırdık 😅
Kursun döktürelim😅
Bugünki menümüde unutmadan yazayim.

Sabah tarhana corbasi

Ara ihlamur cayı 1 etiform

Öģle 1 porsiyon kiymali menemen 1 dilim ekmek ayran

Ara (simdi) kafeinsiz nescafe

Aksam tarhana çorbası tavuklu salata yerim

3litreye tamamlayacaģim

F Frozen01 Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim
Yine neyi kaçırdım ? :işsiz: