Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende öyle 😭😭😭 ama ne acı ki yiyemiyoruz yasak 😁😁 valla ben hafta sonu 1 dilim baklava yedim kendimi tutamadım bir silimden bişey olmaz zaten ama bazen de aşırı bagınlılık yapıyo ve sürekli yiyesimiz geliyo 🙄🙄
Ağzın bir değdimi devamı geliyor ödül günü var zaten yeriz o zaman abartmadan😁

Valla kuzum temizlik yapmayı dusunuyorum şöyle perdeleri makinaya atım diyorum evleri komple bir sileyim süpüreyim kış da geliyor ya hazırlık olsun diyorum ama gözüm basar mı bilmiycem 🤣🤣
Temizliğin de ardı arkası kesilmiyor ben daha 1 ay olmamıştır yaptım biraz daha soğusun havalar yine yaparım bi güzelce heryeri falan zaten sil süpür günlük olan bir rutin

Ay güldüm ama bende oyleydim. Ah o gelin pastasi 🤦🏻‍♀️ pandemide en çok ondan yaptik. 2 dilim eşim yerdi, o donem kizim lokma yemezdi. Kalani ben yerdim 😳😭
Şeyyy aynı ben gibiymissin 😆bizde de durumlar öyle ağlayan pasta falan yapmıştım bol sütlü kurumaya başlamış 🤣🤣🤣

Temizliğin de ardı arkası kesilmiyor ben daha 1 ay olmamıştır yaptım biraz daha soğusun havalar yine yaparım bi güzelce heryeri falan zaten sil süpür günlük olan bir rutin
Valla evde iki kişiyiz ama sanki çoluk çocuk yaşıyor gibi sürekli döküntü içinde oluyor yarın bi perdeleri yıkarım mutfak dolaplarını silerim zaten başka yapacagım bi iş yok

Valla evde iki kişiyiz ama sanki çoluk çocuk yaşıyor gibi sürekli döküntü içinde oluyor yarın bi perdeleri yıkarım mutfak dolaplarını silerim zaten başka yapacagım bi iş yok
Daha yeni halıları yıkamaya gönderdim v çocuklar neyse kızım biliyor dikkat ediyor eşim kaç kere üstüne bişeyler döktü damlatti sinirlerim bozuluyor oğlumda bilmiyor bez seriyorum altına kalkıp etrafta yiyor Allahtan mutfak halisina örtü serdim çok kolay oluyor yani temizim 2 kişiymiş 5 kişiymiş bakmıyor illaki kirleniyor

X