Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Demekki hep yiyormuşuz da haberimiz yokmuş 🤣🤣🤣🤭🤭
Aslında ne kadar kötü biseymis insan farkına varıyor ara da bi olsa neyse ama hergun hergun olmaz tatlı bitince yapmiycam biraz ara girsin diyorum tatlı yaparken buluyorum kendimi irmik tatlısını çok severim diyete başladığımdan beri çok az şeker katıp öyle yerim gerçi tatlilara çok büyük bir zaafım var 😆

Aslında ne kadar kötü biseymis insan farkına varıyor ara da bi olsa neyse ama hergun hergun olmaz tatlı bitince yapmiycam biraz ara girsin diyorum tatlı yaparken buluyorum kendimi irmik tatlısını çok severim diyete başladığımdan beri çok az şeker katıp öyle yerim gerçi tatlilara çok büyük bir zaafım var 😆
Bende öyle 😭😭😭 ama ne acı ki yiyemiyoruz yasak 😁😁 valla ben hafta sonu 1 dilim baklava yedim kendimi tutamadım bir silimden bişey olmaz zaten ama bazen de aşırı bagınlılık yapıyo ve sürekli yiyesimiz geliyo 🙄🙄

Yırtın yarın 😂islerinide yap yarına çok işin de olmasın bütün gün keyif çat 😁
Valla kuzum temizlik yapmayı dusunuyorum şöyle perdeleri makinaya atım diyorum evleri komple bir sileyim süpüreyim kış da geliyor ya hazırlık olsun diyorum ama gözüm basar mı bilmiycem 🤣🤣

Tatlı yaptığım zaman çocuğunu ben yerdim bişey kalmazdı şükür kaç gündür dolap ta duruyor tatlılar zorla yedirmeye çalışıyorum azcık yiyor midesizler😂
Ay güldüm ama bende oyleydim. Ah o gelin pastasi 🤦🏻‍♀️ pandemide en çok ondan yaptik. 2 dilim eşim yerdi, o donem kizim lokma yemezdi. Kalani ben yerdim 😳😭

Aaaaa tühhh yağmur yağmış bugun cam silemem 🤣😅 bugun okula yurumedigimiz için birazdan evde leslie yapcam. İnşallah zorlanmam ne zamandir yapmadim 🙄
Bence en kolay egzersizlerden birisi Leslie ben 4 aydır hep Leslie yapıyorum ve cokta seviyorum 🤭🤭

Ben gece uyanıp tatlı yiyiordum varsa evde çikolata kola içiyordum Allah affetsin 🤣🤣🙈🙈🙈
Gecenin gunduzun herhangi bir aninda her turlu icecek ve yiyecek mideme girebiliyodu. Gecenin 3ünde bildigin salcali yemek yedigimi bilirim. Sirf uyuyamadigim icin stresli oldugum icin. Ne yazik etmişim mideme. Ahirette sorcak hesabini☹️

Gecenin gunduzun herhangi bir aninda her turlu icecek ve yiyecek mideme girebiliyodu. Gecenin 3ünde bildigin salcali yemek yedigimi bilirim. Sirf uyuyamadigim icin stresli oldugum icin. Ne yazik etmişim mideme. Ahirette sorcak hesabini☹️
Bende eşim eve geç geldiği zaman yada kardeşim ile birlikte uyuyamadıgımız zaman gece spagetti yapardık yada noddle 🤭🤭🤭

Bende yapiyodum ama cok ara verdim. O kadar uzun zaman oldu ki en son ne zamandi acaba 🤦🏻‍♀️temmuz falandi herhalde
Anladım canım belki bugun biraz bacak ağrısı çekebilirsin ben 3-4 gun yapmamıştım sonra bacaklarım cok agrıdı 🙈🙈 birde bayramda köyde kaldık 10 gun spor yapmamıştım sonra geldim eve yaptım bacaklarımı hissetmiyordum

Anladım canım belki bugun biraz bacak ağrısı çekebilirsin ben 3-4 gun yapmamıştım sonra bacaklarım cok agrıdı 🙈🙈 birde bayramda köyde kaldık 10 gun spor yapmamıştım sonra geldim eve yaptım bacaklarımı hissetmiyordum
Zaten bu hafta yürüyüş yaptigim icin baya alisti gibi. Ama agri muhakkak olur. Neyse ben kaçayim kiz uyurken. Dayanamadigim yerde birakirim..

Zaten bu hafta yürüyüş yaptigim icin baya alisti gibi. Ama agri muhakkak olur. Neyse ben kaçayim kiz uyurken. Dayanamadigim yerde birakirim..
Tamam canım sana kolaylıklar dilerim 🙈🙈🤣 bende şimdi kalkıyorum bi spor yapayım😍😍

X