Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar bugun cok yoğun bir gun geçireceğim belli ki. 🙈🙈 Benim pencereler baya kirlenmişti dışarı çıktım su tuttum sonra da sildim sonra merdivenleri felan sildim biras sonra da spor yapacagım yarın eksi görürüz inşallah 🤭🤭🤭
Oh mis olmuştur 😍 inşaallah yaza kadar kirlenmez
Hafif tut menunu kesin görürsün😊

Oh mis olmuştur 😍 inşaallah yaza kadar kirlenmez
Hafif tut menunu kesin görürsün😊
Bugun ne yemek yapsam diye düşüyorum dünden kuru fasulye var ama oda tek başına yenmez bi sebze yemeği yapayım diyorum da aklıma bişey de gelmiyor 😤😤 bu kadınların yemek derdi bitmiyor vallahi

Bugun ne yemek yapsam diye düşüyorum dünden kuru fasulye var ama oda tek başına yenmez bi sebze yemeği yapayım diyorum da aklıma bişey de gelmiyor 😤😤 bu kadınların yemek derdi bitmiyor vallahi
Kurufasulyenin yanında bulgur pilavı yap evdekiler onu yesin sen kabak ye 😬

Kurufasulyenin yanında bulgur pilavı yap evdekiler onu yesin sen kabak ye 😬
Dun kuru fasulye pirinç vardı 🙈🙈 eşim bugun aynı yemeği yemez 🤣🤣 evde kabak yokta belki yeşil fasulye yada patlıcan yapabilirim iki gun oldu kabak yemeğini bitireli evde ordu yaşıyor gibi yemek yapıyorum 😭😭😭

Dun kuru fasulye pirinç vardı 🙈🙈 eşim bugun aynı yemeği yemez 🤣🤣 evde kabak yokta belki yeşil fasulye yada patlıcan yapabilirim iki gun oldu kabak yemeğini bitireli evde ordu yaşıyor gibi yemek yapıyorum 😭😭😭
Hafif olsun şişlik yapmasin gerisi muhim değil😬

Bende bende
Halbuki bi esim bi kizim bi ben bebegi saymayalim o corba ve sut seklinde beslenmeyi tercih ediyo 😂

X