Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Heyy madam hosgeldin. Bak bende burdayim😃

Hoşbuldum canım. Gördüm ben seni menüne yorum bile yaptım 🤗

Benim asil sorunum su ki ben normal hayatimda da bu kdr besleniyorm. Sadece arti olarak kahvemin yanindaki kurabiyemi kekimi sabah kahvaltisindaki böregimi falan cikariyorm diyet yaparken. Asil sorunum metabolizma yavasligi, bagirsak tembelligim var benim. Sinirda da insülin direncim cikti. Glikofer basladi endokrin. Onu da 15 gün ictim. Bagirsaklarim o 15 gün hic calismadi sanki. Daha da asiri kabizlik yasadim. Birakmak zorunda kaldim. Yediklerimi artirmak cözüm olur mu hic bilemiyorm.

İnsülin direncini en iyi aralıklı oruçla yenersin o konuda diyetisyen listesinin işe yaradığını düşünmüyorum ki sende zaten iki öğün besleniyorsun. Ama metabolizmanın yavaş olması bence yine az yemenden kaynaklanıyordur. Vücuda enerji vermiyorsun ki o da olanı harcamamak için direniyor. Ayrıca wc sıkıntısı da az yiyince çok daha fazla oluyor. Kahvaltına bol yeşillik ve kuruyemiş muhakkak eklemelisin. Akşamları hem sebze hem protein salata yoğurt olmalı bence 🤷🏻‍♀️

Hoşbuldum canım. Gördüm ben seni menüne yorum bile yaptım 🤗

İnsülin direncini en iyi aralıklı oruçla yenersin o konuda diyetisyen listesinin işe yaradığını düşünmüyorum ki sende zaten iki öğün besleniyorsun. Ama metabolizmanın yavaş olması bence yine az yemenden kaynaklanıyordur. Vücuda enerji vermiyorsun ki o da olanı harcamamak için direniyor. Ayrıca wc sıkıntısı da az yiyince çok daha fazla oluyor. Kahvaltına bol yeşillik ve kuruyemiş muhakkak eklemelisin. Akşamları hem sebze hem protein salata yoğurt olmalı bence 🤷🏻‍♀️
+1😁

Merhaba kızlar bugun cok yoğun bir gun geçireceğim belli ki. 🙈🙈 Benim pencereler baya kirlenmişti dışarı çıktım su tuttum sonra da sildim sonra merdivenleri felan sildim biras sonra da spor yapacagım yarın eksi görürüz inşallah 🤭🤭🤭
Kolay gelsin canim burda yagmur var bende silcektim yoksa bugun

Bazen degil sureklii :KK43: emzirme bitsin memeleri yaptirmak gerek.o.kadar vahim :KK70:
Bende 20 yaşındayım ama 100 beden takıyorum vallahi şuan bebek tedavisinde olmasaydım gidip ameliyat olacaktım okadar cok rahatsız ediyorlar Allah'tan kilo veriyorum da eskisi kadar agırlık yapmıyorlar budnan 4 ay once belime sırtıma cok agrı vuruyordu 🥺🥺🥺

Kolay gelsin canim burda yagmur var bende silcektim yoksa bugun
Burda da yağmur var canım ama giriş kat olunca aşırı örümcek ağı oluyor bende dayanamadım valla cıktım sildim Eylül ayındayız bu zaman sonra havaların ısınacagını pek zannetmiyorum

Burda da yağmur var canım ama giriş kat olunca aşırı örümcek ağı oluyor bende dayanamadım valla cıktım sildim Eylül ayındayız bu zaman sonra havaların ısınacagını pek zannetmiyorum
Aynen canim bundan sonra ya yagmur yada kuru soguk olur

Salata yemeyi düşünüyorum yine herife daha karar veremedim bebis uyusunda bi hele 😬
Salatanın içine ton balığı yada haşlanmış nohut veyahut haşlanmış et yada haşlanmış tavuk tercih edebilirsin canım ben tek salata ile doymam yada çorba içebilirsin tavuk vs yemek istemiyorsan 🤗🤗

X