Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Açık dondurma tercih et canım daha saglıklı az kalorili en azından ben bu sene yazın hiç paketli dondurma tüketmedim
Aynen genelde onu alırız almama dememe rahmen alıyorlar ikidir yemedim ikisinide önceden bir dondurma hastası iken halende öyleyim yememeye çalışıyorum

Aynen genelde onu alırız almama dememe rahmen alıyorlar ikidir yemedim ikisinide önceden bir dondurma hastası iken halende öyleyim yememeye çalışıyorum
Ben dondurma ve soğuk su içmeyi bırakalı 15 20 gun oluyor cunku boğazım cok hassas soğuk bişey yiyip içince hemen ağrıyor

Bu sene diyete oldugum için dondurmaya bile doyamadım ya off off

Ben dondurma ve soğuk su içmeyi bırakalı 15 20 gun oluyor cunku boğazım cok hassas soğuk bişey yiyip içince hemen ağrıyor
Canım artık havalar soğumaya başladı ya ondandır belki boğaz enfeksiyonu yoktur inşallah

Canım artık havalar soğumaya başladı ya ondandır belki boğaz enfeksiyonu yoktur inşallah
Kuzum Konya'da havalar Eylül girdiğinden beri soğuk eskiden de oyleydi hava soğuyunca soğuk su içsem bile hemen agrıyordu belkide bademcik problemim vardır

Canım ama aradaki farkı gördün bizde gördük baya fark etmiş hedefine ulaşınca abartmadan yersin
Aynen canım hatta eşim ile bugun mevzu oldu 1 lt kola alıyor eşime 3 4 gun gidiyor ben içsem o gun bitiyordu eşime dedim seni masrafdan kurtardım demekki ben masraf ediyormuşum sana dedim

Kuzum Konya'da havalar Eylül girdiğinden beri soğuk eskiden de oyleydi hava soğuyunca soğuk su içsem bile hemen agrıyordu belkide bademcik problemim vardır
Aynen canım konya artık baya soğuk bende üşüyorum az önce çamaşır sermeye çıktım baya soğuktu.. Bademcik problemi olabilir

Aynen canım hatta eşim ile bugun mevzu oldu 1 lt kola alıyor eşime 3 4 gun gidiyor ben içsem o gun bitiyordu eşime dedim seni masrafdan kurtardım demekki ben masraf ediyormuşum sana dedim
Ay vallahi canım bizde de durumlar aynı

Ara ogunlerde yiyebilirsin haftada 2 gun canim
Biz genelde cuma gunleri kacamak yapiyoruz abartmadan
Bende cuma gunu yapıyorum kaçamak ama boğaz agırısı yapıyor bu soğuk havada o yüzden en iyisii hiç yememek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…