Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun , gerçekten üzüldüm , covit liler için sınavlarda ayrı sınıf yapıyorlardı sizin kurum değiştirme sınavında da var mıdır acaba yarına ateşin az düşer ağrıların azalırsa ayrı sınıfta varsa belki girebilirsin inşallah yarına daha iyi olursun ayrı sınıf da vardır :dua:

İnşallah telefisi olur, ya da yarın iyi olur girersin. 🤲♥️

Teşekkürler, gece 40 a kadar çıktı ateşim sonra sabah 1 kalktım, ne ateş ne ağrı kuş gibiyim. Boğazımın kötülüğğ dışında bir şeyim kalmadı. Sınava girdim ama keşke girmeseydim😂😂 geçen yılla alakası yoktu sorular çok zordu. Ben yine de gece test yaptıracağım. İnşallah bir saha kötüleşmem çocuklar helak oluyorlar. Allah kimseyi anasız bırakmasın

Teşekkürler, gece 40 a kadar çıktı ateşim sonra sabah 1 kalktım, ne ateş ne ağrı kuş gibiyim. Boğazımın kötülüğğ dışında bir şeyim kalmadı. Sınava girdim ama keşke girmeseydim😂😂 geçen yılla alakası yoktu sorular çok zordu. Ben yine de gece test yaptıracağım. İnşallah bir saha kötüleşmem çocuklar helak oluyorlar. Allah kimseyi anasız bırakmasın
Amin canım. İnşallah güzel sonuç alırsın. Hem sınavdan hem testten. Allah kolaylık versin. ♥️

Napiyosunuz bakayim
g61008.gif

Günaydın sevgili grup arkadaşlarım😁😍
Gunaydin canim 💜
Dikkat et canim yinede sinavdan da insallah isteidgin puani alirsin
Napiyosunuz bakayim
g61008.gif
Armutlari kestik bitti başka armut kalmadi cok mutluyum 😅😅
Afiyet olsun canım kahve yaptim simdi çok yorgunum çok🥺
Dinlen canim biraz :KK43:

Gunaydin canim 💜

Dikkat et canim yinede sinavdan da insallah isteidgin puani alirsin

Armutlari kestik bitti başka armut kalmadi cok mutluyum 😅😅

Dinlen canim biraz :KK43:
Bittiyse çok sevindim yakinda icinde armut agaci cikacak diye korktum :KK70::KK70::KK70:

Bende dinlencem hatta yatcam eylül uyursa

X