Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Slm herkes kaptanlarla ilgili birseyler yazmiş. Ben aranizda yeniyim çünkü cuma takimina girdigim gün takimlar kapandi. Ama şunu söyleyebilirimki girdigim takımlarla karşılaştiracak olursam en sıcak en samimi ve motivasyonu yüksek grup buydu. Hić yabancılık çekmedim hemen ısındım ve adapte oldum. Genelde illaki kaprislı ve sivrilen bir üye olur ve huzur bozardı bu grupta herkes samimi ve içten. Oyüzden öncelikle kaptanlara sonrada diger arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çünkü benim gibi yeni doğum yapmış evde süt ineği gibi dolaşan bunalımli bir anne için çok değerli.

E Elif_Eylul Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
Kaprisli uye bulamazsin burda canim çünkü cogu üye beni taniyarak ve bilerek burdalar
Uzun zamandir aile gibiyiz insallah böyle devam ederiz 🥰🥰🥰

Slm herkes kaptanlarla ilgili birseyler yazmiş. Ben aranizda yeniyim çünkü cuma takimina girdigim gün takimlar kapandi. Ama şunu söyleyebilirimki girdigim takımlarla karşılaştiracak olursam en sıcak en samimi ve motivasyonu yüksek grup buydu. Hić yabancılık çekmedim hemen ısındım ve adapte oldum. Genelde illaki kaprislı ve sivrilen bir üye olur ve huzur bozardı bu grupta herkes samimi ve içten. Oyüzden öncelikle kaptanlara sonrada diger arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çünkü benim gibi yeni doğum yapmış evde süt ineği gibi dolaşan bunalımli bir anne için çok değerli.

Çok tatlısın Ya 😍

Kaptanlarla cok vakit gecirememis olmama ragmen ikisini de cok sevdim. Kendimi burada gayet iyi hissediyorum ve uzun zamandir ilkkez basarabilirim diyorum. Bunu hissettirebilmek insanlara iyi gelebilmek bence kötü insanlarin yapabilecegi seyler degil. Ikinizde cok sevimli insanlarsiniz... Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

Son düzenleme:
Dünyaya iyiler lazım kötüler değil. En iyisini yapıyorlar da ben beceremiyorum malesef . Becerene de Allah kolaylık versin
Yok yok sende iyisin yazma dilinden anlaşılıyor 😁kız kötü de lazım bu iyiler hep suistimal edilir yoksa 😂

Bugun menum sabah 12.30
1 yumurta dan çılbır
Bir dilim peynir
Yeşil biber

Araöğün yeşil çay 1 avuc üzüm

Akşam 21.00
Fırında sebze kabak, patlıcan, havuç, soğan, patates
2 adet köfte
2 yemek k. bulgur pilavı

3 litre su
50 dk Leslie 250 puan
F Frozen01

Kaptanlarla cok vakit gecirememis olmama ragmen ikisini de cok sevdim. Kendimi burada gayet iyi hissediyorum ve uzun zamandir ilkkez basarabilirim diyorum. Bunu hissettirebilmek insanlara iyi gelebilmek bence kötü insanlarin yapabilecegi seyler degil. Ikinizde cok sevimlo insanlarsiniz... Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Tesekkur ederim canim 🥰🥰

Bugun menum sabah 12.30
1 yumurta dan çılbır
Bir dilim peynir
Yeşil biber

Akşam 21.00
2 adet köfte
2 yemek k. bulgur pilavı

3 litre su
50 dk Leslie 250 puan
F Frozen01
Afiyet olsun canim aksam bu saatlerde mi yiyorsun

Kaptanlarla cok vakit gecirememis olmama ragmen ikisini de cok sevdim. Kendimi burada gayet iyi hissediyorum ve uzun zamandir ilkkez basarabilirim diyorum. Bunu hissettirebilmek insanlara iyi gelebilmek bence kötü insanlarin yapabilecegi seyler degil. Ikinizde cok sevimli insanlarsiniz... Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Teşekkür ederiz 🥰💕

Bugun menum sabah 12.30
1 yumurta dan çılbır
Bir dilim peynir
Yeşil biber

Akşam 21.00
2 adet köfte
2 yemek k. bulgur pilavı

3 litre su
50 dk Leslie 250 puan
F Frozen01
Afiyet olsun canım gec saat disinda guzel menun

Screenshot_20210921-210959_Samsung Health.jpg

Eliptik bisiklet 30 dk

Eklentiler

• 20210921_193633.jpg
    20210921_193633.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 20

Yerim seni o memelerini😁❤️benim kızım 2,5 yaşında ilk zamanlarım geldi aklıma güzel ama zor ama geçiyor tadını çıkar canım ❤️❤️

X