Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen canım yeter ki istek olsun herşey cok kolay olur 🤗🤗
Şaka yaptım ya . Zaten yüzün görünmüyor. Ama maşallah baya zayıflamışsın. Daha iyi olacak inşaallah yeterki azimli ol. Kaptanların dediklerini yap motivasyon burda zaten var o zaman hemencik gider kiloların

Beni kimse anlatamazki yürük yemis olmalari lazim :KK53: :KK70: :KK70: :KK70:
Basta acayip pisss sinir oldugum filiz :KK70:
Ayy dedim ben bunla kesin papaz olurum ama bi ben olmadim :) deli deliyi gorunce sopasini saklarmis :KK70:
Dayanamayip icindekini soyleyen sonra dili yanan filiz :)
Tartisini saklayip benimkine gozlerini belerten ama beni acayip motive eden filiz 💋

Şuna bir mesaj yazmak istedim hakkim oldugunuda düşünüyorum moni kaptan herkese tesekkur ederken paylasim alaninda bizim kaptanimiza tesekkur etme gereği bile duymadi oyuzden herkes takiminda yerinde kalsin
ekim2009 ekim2009 ablacığım gönül ister ki herkes iyi niyetli olsun herkesle iyi olalım ama böyle bir dünya yok maalesef .Oyuzden konulara hakim değilken fazla kimsenin işine karışmamak lazım ki sen hakimken bile tarafsız olmayı tercih eden haksız yere diskalifiye edilmeme rağmen ve senin kankam dünürüm dediğin Zuhal ablanın buralardan soğutup gelmemesine sebeb insanlarla bile yoluna devam edebilen bir insansın ..Oyuzden ablacığım sen herkesle aynı mesafeni koru takımın işlerini de kaptanlara bırakalım biz ❤️❤️❤️

Basta acayip pisss sinir oldugum filiz :KK70:
Ayy dedim ben bunla kesin papaz olurum ama bi ben olmadim :) deli deliyi gorunce sopasini saklarmis :KK70:
Dayanamayip icindekini soyleyen sonra dili yanan filiz :)
Tartisini saklayip benimkine gozlerini belerten ama beni acayip motive eden filiz 💋
Ask olsun :işsiz: :cry::KK42:

E Elif_Eylul
🧕 çok iyi bir kaptan ve yönetici
👅 tatlı dilli, gerçekleri söyleyince dokuz köyden kovulan.
🙏her zaman iyiliğimizi düşünen .

Daha çok varda 3 tane ile anlatacakmışız.
Seviliyorsun ❤ canım kaptanım
Teşekkür ederim 🥺

E Elif_Eylul
🧕 çok iyi bir kaptan ve yönetici
👅 tatlı dilli, gerçekleri söyleyince dokuz köyden kovulan.
🙏her zaman iyiliğimizi düşünen .

Daha çok varda 3 tane ile anlatacakmışız.
Seviliyorsun ❤ canım kaptanım
Geçen zıpzıp kaptan içinde yazilmisti bu neki 😁

X