Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şuna bir mesaj yazmak istedim hakkim oldugunuda düşünüyorum moni kaptan herkese tesekkur ederken paylasim alaninda bizim kaptanimiza tesekkur etme gereği bile duymadi oyuzden herkes takiminda yerinde kalsin

Ellerine sağlık canım
Tebrik ediyorum kizlar
Afiyet olsun canım

Kahvaltı öncesi 1 türk kahvesi yeşil elma .
Kahvaltı 11.oo
2 yumurta ile
5 ince dilim sucuklu omlet
1 dilim beyaz peynir
1 dilim ekmek
Salata domates salatalık
Zeytin
Ağzım datlansin diye bir lokma reçelli ekmek
Ara 1 muz
16.oo
1 kase yulaf ezmesi sütlü
19.oo
2 tane kabaktan ızgara
2 küçük servis kaşığı yeşil mercimekli bulgur pilavı
Salata cacık ezme
1 lt Dukan bira 2,5 lt su
Zipzip-
E Elif_Eylul
Cordelia
F Frozen01

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canim tarti ne durumda kiz ezecik mi mavi takimi

Ellerine sağlık canım. çok teşekkür ederim emeklerin için.

Hoşgeldin arkadaşım ben dilek 19 yaşındayım demeyi çok isterdim ama 37 yaşında 3 çocuklu dilinin kemiği olmayan bı kadınım
Hoşbuldum canım bende Fatma 20 yaşındayım 4 yıldır evliyim cok memnun oldum yaşın bir önemi yok ruhumuz genç olsun

Ben Leslie yapıyorum ama herhangi bir foto ile mi bildirmek zorundayız yaptığımız aktiviteyi
Hayır canım. Sadece adım sayarin varsa adımlar yarışmalarda fotoğrafli bildirilmek zorunda. İlk sayfada spor puanları var. Sporlarına beni etiketle hoşgeldin tekrar. Ben Mira 95 kilolardan 60 kiloya düştüm. 55 olmak istiyorum. Korumada gibi birşeyim.

Ha tamam canım adım sayarım var hoşbuldum teşekkür ederim ilginiz için
Maşallah ne güzel kilo vermişsiniz benimde hedefim 65 olabilmek bakarsınız 60 bile olabilirim

Ay inanmıyorum olmak istediğim yaştasın
Daha önce takımlarda yaristinmi cnm
Moni kaptanımın takımındaydım ama maalesef moni kaptanımız şu aralar aşırı yogun 3 aydır grubta tek ben varmış gibiydim yani diğer arkadaşlarımız kilo vermek istemediği için cok aktif değillerdi artık motivasyon eksikliği oldugu için C _CikiLeta arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…