Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa oylemi ne guzel 😍 ben dogma buyume istanbulluyum annem babam Malatyali .Akrabalarim var evlenene kadar her yaz giderdik bi 10 yildir gidemedim
bende ilk okul bitene kadar istanbuldaydım sonra malatyaya taşındık evlendikten sonrada tayin nereye biz oraya gezdik , malatyayı aman aman bilmem yazları kv ye gidip dizinin dibin de oturuyoruz 22 senedir eşim hiç yerinden kıpırdamaz gezmez ben de anca yemek iş gelene gidene dön canım çıkar :)

Günaydın bebeklerim 💋💋💞💞💞
Günaydın canım
bugun montumu giydim 😬😬😬
O kadar soğuk diyorsun🤭
Dun gece uyuyamadim doru duzgun, kucuk kizda oyle
Sonra baktim kabak gibi dolunay
Ondandir heralde
Ay dun bide kizimin ayakkabisi kayboldu cok uzuldum :KK43:
Hem pahali almistim hemde ilk ayakkabisi diye saklayacaktim ya
belki başka bir yerden çıkar canım benim bazen öyle oluyor koyduğum yeri yanlış hatırlıyorum sonra karşıma çıkıyor altın bulmuş gibi seviniyorum

Günaydın canım
Geldim kızlar geldim :KK74:
Hoşgeldin 💙

MasterFit
⭐cuma gunu yuzde olarak en cok kiloyu veren kirmizi takim kaptani olur
⭐kırmızı takim kaptani mavi takim kaptanini secer
⭐kaptanlar sırayla yarismacilari secer(ilk secim hakki kirmizi takim kaptaninda)
⭐Pazartesi kaptanlardan en cok kilo veren yarismaci değiştirme hakkina sahip olur
⭐Duzenli menu paylasan takima %1 lik avantaj eklenir
⭐spor yarismalarinda en cok puani toplayan ekibe %1 lik avantaj eklenir
⭐Cuma günü kilo yuzdeleri hesaplanir ,avantajlarla birlikte en cok yuzdeyi yapan takim kazanir
Eline sağlık kaptanım ☺️

Tavuk salatasi yapabilirsin canim bol yesillikli
Canim listemle birebir gitmeye calisiyorum listede aksama soyle

• 3 KÖFTE VEYA 150 GR TAVUK
  • 3 YK YOĞURT VEYA 1 BARDAK AYRAN
  • 5 YK ZYT SEBZE YEMEĞİ

Ben tavuk gogsu cikardim
Onunla bise yapimki ev halkida faydalansin
Sebze yemegi olarakda patlican yemegi yapicam

• 5 YK ZYT SEBZE YEMEĞİ

Ben tavuk gogsu cikardim
Tavuk ayran ve sebze yemegi yap canim tavugu salata yaparsan guzel ve hafif olur
Kofte yagli olabilir kirmizi et bana pek iyi gelmiyor seni bilmiyorum afiyet olsun

belki başka bir yerden çıkar canım benim bazen öyle oluyor koyduğum yeri yanlış hatırlıyorum sonra karşıma çıkıyor altın bulmuş gibi seviniyorum
Ya annemgilden cikarken ayagindaydi
Kardesim arabasinda sevdi o anda ayagindaydi
Sonra ben kucagima aldim benim arabay goturdum koltuguna oturttum
Parka gittik inerken farkettim
Benim arabada yok kardesiminkindede yok
Evin onunde dusmus olabilir calinmis olabilir ama 1 ayakkabiyi alip napabilir bir insan :KK43:
kendine mi tüm ev ahalisine mi pişireceksin gülüm
Yapmisken tum ev halki faydalansin diyorum

• 5 YK ZYT SEBZE YEMEĞİ

Ben tavuk gogsu cikardim
rondodan çek kıyma olsun , rondodan yeşil soğan az kuru soğan bir parça kapya biber, sarımsak, maydonozu da çek kat varsa kori yoksa da bildik köfye atılan baharatları kat yumurta kır az galeta unu istersen koy , ister fırın da 140 derece ıster tavada yap köfteni yanına patlıcan varmış zaten yeşillikle sen tavuk köfte yesen bile doyarsın gülüm

sen ne olur ne olmaz köfte yapacaksan netten tarif bak ben ablam yaparken gördüm , 1 kere denemiştim 3 sene önce başka da yapmadım aklıma gelmedi ki:)

biliyorum gülüm 2-3 güne şiş iner diye düşündüm, gerçi her bünye farklı her çocuk da benim yeğen sünnetten 2 saat sonra kanepe üstlerinde zıplıyordu , kanatmıştı da pipiyii sıpaa çabuk iyileşti , benim oğlan şimdi 20 yaşın da , nerden baksan 13-14 yıl olmuş 1 gece biraz ağrısı oldu sonra 2 gün de iyiydi pantolon isteyip duruyordu
Hep esofmanini giydi benimki de. Ciktiktan sonra yarim saat kadar bi agrisi oldu. Cisini yapinca rahatladi. Sadece sislik kaldi. Agrisi cok sükür hic yok.

rondodan çek kıyma olsun , rondodan yeşil soğan az kuru soğan bir parça kapya biber, sarımsak, maydonozu da çek kat varsa kori yoksa da bildik köfye atılan baharatları kat yumurta kır az galeta unu istersen koy , ister fırın da 140 derece ıster tavada yap köfteni yanına patlıcan varmış zaten yeşillikle sen tavuk köfte yesen bile doyarsın gülüm

sen ne olur ne olmaz köfte yapacaksan netten tarif bak ben ablam yaparken gördüm , 1 kere denemiştim 3 sene önce başka da yapmadım aklıma gelmedi ki:)
Tarifini yazdim abla tesekkur ederim
Elimde tavuk kofte var tavuk sote var tarif olarak buradan verilenler
Simdi esimi arayim oylama yapim😂
Ben ikisinide yerim o hangisini tercih eder ona gore yapim

X