Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok sükür cnm toparlandik ailecek. Kücük oglusum iyilesti. Büyügümünde sünnet sisleri büyük ölcüde azaldi. Evimde tertemiz heryeri silip süpürdüm. Eve girer girmez temizlik kokusu fıslıyor yüzüme yüzüme😀
kaç gün oldu şimdiye hiç şişlik kalmaması lazımdı , senin oğluşun canı geç iyileşenlerden galiba, başka sıkıntı olmasın da geç insin şiş yapacak bir şey yok:KK43:
evini de güle güle kirletin gülüm :))

sütle hindiba kahveyi içince akşam yeyek yiyemiyorsun çorbayı da sırf bizimkilerde sofrada olayım hem de sonra geç saat acıkmayayım diye zorla içtim, zaten için de nohut v.s. olunca sulu yemeğe benzemişti
Ekimcim sütle hindiba kahve tarifini ayrıntılı yazar mısın? Çok merak ettim.💙🥰😍

kaç gün oldu şimdiye hiç şişlik kalmaması lazımdı , senin oğluşun canı geç iyileşenlerden galiba, başka sıkıntı olmasın da geç insin şiş yapacak bir şey yok:KK43:
evini de güle güle kirletin gülüm :))
Daha prs günü oldu abla. 1 aya kdr tamamen inecekmis sislikler. 10 gün rapor vermisti doktor. Pazartesi okula dönecek insallah.

Ekimcim sütle hindiba kahve tarifini ayrıntılı yazar mısın? Çok merak ettim.💙🥰😍
hindiba kahve farmasi de satılan var ya o işte sıcak süte bazen hindiba kahve 1 tatlı kaşığı bazen de tahıllı kahvesi var 1 fişek atıp karıştırıyorum bu kadarcık

Daha prs günü oldu abla. 1 aya kdr tamamen inecekmis sislikler. 10 gün rapor vermisti doktor. Pazartesi okula dönecek insallah.
biliyorum gülüm 2-3 güne şiş iner diye düşündüm, gerçi her bünye farklı her çocuk da benim yeğen sünnetten 2 saat sonra kanepe üstlerinde zıplıyordu , kanatmıştı da pipiyii sıpaa çabuk iyileşti , benim oğlan şimdi 20 yaşın da , nerden baksan 13-14 yıl olmuş 1 gece biraz ağrısı oldu sonra 2 gün de iyiydi pantolon isteyip duruyordu

X