Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olsun canımm. Üzülme diğerleriyle de oluyormuş onunla yap 😘

Bende menümü yazınca , bir Filiz kaptanın yorumunu kalbim ağzımda bekliyorum. Ondan sonra rahatlama hissediyorum. Ondan biraz çekiniyorum. Çekinmemin sebebi değer vermem🥰😘 oda gidecekmiş baksana 🥺
Gidemez heryeri kilitledim. 🔒🔒🔒 Anahtarı attım denize. 💙♥️

Yaaa aslinda insanlari kırma gibi bir yapim yoktur benim ama burasi ayri bir platform neden geldigimizi bilmeliyiz,bilmiyosakta burda isimiz yok naz niyaz cekemeyiz dobra olmazsan isler yurümez diye düsünenlerdenim
Disiplin olmayan kural olmayan yerde duzende olmaz
Herkes kafasina gore gidecekse yarisma olmaz yarismayi gectim paylasim yapmanin bi anlami kalmaz

Disiplin olmayan kural olmayan yerde duzende olmaz
Herkes kafasina gore gidecekse yarisma olmaz yarismayi gectim paylasim yapmanin bi anlami kalmaz
Herkes evinde istediğini yer içer. Kimsenin evine girmiyoruz. Burada birlikte bir yoldaysak biz yemiyorken, pilav üstü baklava yedim yazilmaz ayıptır günahtır. Ki bu yazildi yani. 😂😂😂

Olsun canımm. Üzülme diğerleriyle de oluyormuş onunla yap 😘

Bende menümü yazınca , bir Filiz kaptanın yorumunu kalbim ağzımda bekliyorum. Ondan sonra rahatlama hissediyorum. Ondan biraz çekiniyorum. Çekinmemin sebebi değer vermem🥰😘 oda gidecekmiş baksana 🥺
Neee, neden ya. Oda bizi terkedip giderse ne diyim artik ya
Bildigin oksuz yetim birakip gidecek bizi :cry:
Sagol canim

Herkes evinde istediğini yer içer. Kimsenin evine girmiyoruz. Burada birlikte bir yoldaysak biz yemiyorken, pilav üstü baklava yedim yazilmaz ayıptır günahtır. Ki bu yazildi yani. 😂😂😂
Yazmayip gizlemekde ayip bence
Ben cumartesi yediklerimi yazamadim 😂
Ama noldu ahanda arti geldim
Noldu kendime yaptim :kızgın:
Ama herzaman yaptigim bise degil Allahtan

Yaaa aslinda insanlari kırma gibi bir yapim yoktur benim ama burasi ayri bir platform neden geldigimizi bilmeliyiz,bilmiyosakta burda isimiz yok naz niyaz cekemeyiz dobra olmazsan isler yurümez diye düsünenlerdenim
evet ,boşuna dememişler iş başka alış veriş başka diye . Gidecek olan varsa o sen değilsin. Kapı orda gidecek olanlar nazlı olanlar trip atanlar gitsin. Sen niye gideceksin ya . Birde süre veriyorsun . Olmaz böyle kaptanım ya 🥺
Cuma günü de umarım uzatmalar olmalı hakkımız yeniyor demezsin. 🥸

Canım spor listesi yapıyorum.beni mutlaka etiketle.

Yarın adım atmayi unutma 1-0 ondeyiz. Yarın 2-0 olacak inşallah. afiyet olsun. 💙

İngiliz Arap melez de olsalar bize vız gelir kaptanım. 💙

İyi geceler. 💙

Allah bağışlasın. Çocuk başına spor puanı mi eklesek. 😂

Gerçekte yer. Niye rüyasında yesin. Biz rüyamızda yeriz.🍰

Ekliyorum canım.

Afiyet olsun. ♥️

Canım adım yarısını unutma. 15.000 adım. Afiyet olsun. 💙
Tamam birtanem 💙🦶
Eeee azcık tabiki şaka yapiyorum sanıyolar sanırim :KK53:
Birgün grilesince anlarlar :KK45:
🥺

Cuma günü de umarım uzatmalar olmalı hakkımız yeniyor demezsin. 🥸

Canım spor listesi yapıyorum.beni mutlaka etiketle.

Yarın adım atmayi unutma 1-0 ondeyiz. Yarın 2-0 olacak inşallah. afiyet olsun. 💙

İngiliz Arap melez de olsalar bize vız gelir kaptanım. 💙

İyi geceler. 💙

Allah bağışlasın. Çocuk başına spor puanı mi eklesek. 😂

Gerçekte yer. Niye rüyasında yesin. Biz rüyamızda yeriz.🍰

Ekliyorum canım.

Afiyet olsun. ♥️

Canım adım yarısını unutma. 15.000 adım. Afiyet olsun. 💙
Yarin calisiyorm atarim insallah.

Alintilarimi aldım ama önce evi toplayayim daha geç olmadan yarın fırsatım olmayabilir eşim küçük bir operasyon geçirecek belki bende giderim onun yanında sonrası da da hasta nazi cekmekten birşey yapamam 🤭
Gecmis olsun cnm. Erkeklerin gribi bile cekilmiyor.

X