Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım ❤
Yarın için çok güzel bir menü teşekkür ederim
Yine her hafta olduğu gibi sabahı iple çekicem

İyi akşamlar
LenaG
12:30 1büyük elma, 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve

1 yeşil çay

17:00 Akşam yemeği
1büyük kase yağlı yoğurdun içine 1tepeleme çk.tarçın, 1çk.zencefil,yarım çk. zerdeçal, 3çk.chia tohumu, 2tk.kadar bal, 4 kuru incir
Tatmak için 1yk.çorba, etli makarna

Su 3.5 litre
Gece içebilirsem yine aynı kahve yada yeşil çay içerim

Kız naptın sen anaaaaa
Akşam 5 e kadar bı elmayla nasıl geçirdin koca gunuuuuu valla c.tesiye bomba hazirlanmissin sen. Merakla bekliyorum tartı bildirimini

Kız naptın sen anaaaaa
Akşam 5 e kadar bı elmayla nasıl geçirdin koca gunuuuuu valla c.tesiye bomba hazirlanmissin sen. Merakla bekliyorum tartı bildirimini
İşte ben de bundan korkuyorum salı dan beri açım dünde aynı menü dünden öncede sadece yoğurdum incirli değil semizotluydu ya tam tersi olup kilo aldıysam netcem yine sabahlar olmucak
Ama itiraf ediyim bugün bayılcaktım

Yeni gelenler hoşgeldiniz
Takımları şimdiden tebrik ediyorum bir haftamız çok güzel geçti, en azından hepimiz kendimizce çabaladık

Yarın sonuç ne olursa olsun dostluk kazansın

İyi ki varsınız hepiniz

Bir kaç gündür modumun düşükliğü dolunay şeysiymis sanırım neyse geçti gitti annemler de yanımda çok şükür

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum can kadınlar

18 Ekim Cuma
8.00
Sirkeli su
İki gün kurusu ardından bir büyük bardak ılık su

8.30
Kolajenli Türk kahvesi

10.30
Arkadaşımın sucuklu tostundan bir lokma aldım
Ekmek tam buğday ekmeğiydi

11.30
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık yeşillik
Süzme peynir
5 zeytin
4-5 leblebi

15.00
Mandalina

17.00
Yoğurt
Bi tane ceviz

Su 2 tamamlarım
10.000 adım

LenaG A Asya89

Benim yaptığım en büyük hata düşük kalorili beslenmek oldu canım.kilo veriliyor evet ama vücut kitliga girince bu sefer normal yine diyet menüsü de olsa kilo alıyorsun. Bak bana canlı örnek. 49.80 idim normal diyetteyken oldum 52
Sen bence kaloriden kısma alman gerekeni al ki vücut kitliga girmesin kuzum

Canım ben de 124 kg iken hoplamalı zıplamalı spor yapıyordum 25 kg öyle verdim sonra dizlerim acımaya tıkırdamaya başladı mr sonucunda yırtıklar tespit edildi bir güzel azar yedim dr dan yürüyüşü bile bir anda bırakmak zorunda kaldım. Hopp kilolarım geri geldi çünkü tüm kalori açığını sporla yapıyordum. Bu senenin Nisanında başladım tekrar ufak ufak yürümeye halen zıplayamıyorum.
Tekrar hoşgeldin hedef kiloya ulaşmadan gitmeyin anacım en az burda 1 ay da hazırlıkta korumada kalınmalı bence
Bugün yedıklerım
Sabah
1 yumurta
2 dılım tost ekmegı
4 zeytın
1kk peynir

Ara
3ü bırarada
3 küçük kare çikolata

Aksamda
Bıraz et
1 kase tarhana corbası
3 4 kaşık bulgur pilavı yerım
Afiyet olsun hem tarhana hem bulgur fazla olmuş canım
Akşama kadar çok güzel de akşam niye sadece 2 meyve hem de mandalina mideni kazındırmaz mı ?
Sabah
45 gr karabuğday ekmeği
2 haşlanmış yumurta
7 zeytin, peynir
1 domates

Ara öğün
Züber granola

Akşam
1 tabak ıspanak yemeği
1 kase salata

3 lt su

LenaG
İşte buuu çok güzel menü canım afiyet olsun
Çok iyi menü canım afiyer olsun su ve spor da çok ideal
Afiyet olsun ara öğünler meyve ve k.yemiş biraz kaçmış ama akşam bişi yok keşke tavuğun yanına bişiler yeseydin
Afiyet olsun enn ama enn karşı olduğum şey aç kalarak zayıflamak canım bildiğin eziyet ama bunu ben de çok yaptım acısını da çektim. Hele 1 elmayla o saate kadar durmak çok zor. Üstelik sonra yediklerin de çoook az

Kan şekerin ne yapacağını şaşırmıştır.

Afiyet olsun akşam yemeği nirdeee

Çok doğru canım bu şekilde devam etmiş oldum artık son yapmam böyle bugün çok kötü oldum

Aramıza hoş geldin canm

Çok doğru canım bu şekilde devam etmiş oldum artık son yapmam böyle bugün çok kötü oldum
Kıyamam ya. Yapma aynen bidaha.
Kalori açığı oluşturup dengeli beslenip kilo verirsek koruma döneminde de alnimizin akıyla çıkarız
Biraz önce alıntıladığım mesajı okurken baktım dedim vay be aynı şeyleri yazmışız sonra baktım meğer zaten ben yazmışım kendimi alıntılamışım
Ay çok hoşsun lenacim yaaaa.
Allah iyiliğini versin çok yaşa emiiii

Kaptaniçem inan bu şekilde zayıflamak benimde çok karşı olduğum birşey tamamen sağlıksız ve bilinçsiz ama o kadar yoruldum ki kilolarımdan daha önceki diyetimde inanırmısın 1 gün bile böyle bir menü yapmadım nasıl bir psikolojiyse artık bir daha böyle yapmam canım bugün kötü oldum ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…