Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ben de 124 kg iken hoplamalı zıplamalı spor yapıyordum 25 kg öyle verdim sonra dizlerim acımaya tıkırdamaya başladı mr sonucunda yırtıklar tespit edildi bir güzel azar yedim dr dan yürüyüşü bile bir anda bırakmak zorunda kaldım. Hopp kilolarım geri geldi çünkü tüm kalori açığını sporla yapıyordum. Bu senenin Nisanında başladım tekrar ufak ufak yürümeye halen zıplayamıyorum.

Tekrar hoşgeldin hedef kiloya ulaşmadan gitmeyin anacım en az burda 1 ay da hazırlıkta korumada kalınmalı bence ❤️

Afiyet olsun hem tarhana hem bulgur fazla olmuş canım ❤️

Akşama kadar çok güzel de akşam niye sadece 2 meyve hem de mandalina mideni kazındırmaz mı ?

İşte buuu çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Çok iyi menü canım afiyer olsun ❤️ su ve spor da çok ideal 🧿

Afiyet olsun ara öğünler meyve ve k.yemiş biraz kaçmış ama akşam bişi yok keşke tavuğun yanına bişiler yeseydin ❤️

Afiyet olsun enn ama enn karşı olduğum şey aç kalarak zayıflamak canım bildiğin eziyet ama bunu ben de çok yaptım acısını da çektim. Hele 1 elmayla o saate kadar durmak çok zor. Üstelik sonra yediklerin de çoook az 😢

Kan şekerin ne yapacağını şaşırmıştır. 😥
Kaptanim 2 ana 1 Ara öğün beni idare ediyor cogu zaman, aksami erken yapmis gibi oldum ete sabredemeyince 😋 ara öğünü de aksam saatine koydum bir sütlü kahve icecektim ama canim mandalina istedi. Bir zayiflama hikayesi dinlemiştim, doktor son araogun olarak 1 mandalina c vitamini olarak ye demiş bu kisi de hem dikkat etmis hem o mandalinayı yemis ve güzel kilo vermiş. O motivasyonla yedim🥰 kafamdan c vit aldikca zayifladigim falan geciyirdu:rolleyes:. Kazindirdi mi bilmiyorum ama günün kalorisini hesaplayinca 860 yapti ben de gittim dünkü tahin ve muzlu suflem ile kaloriyi 1060 yaptim😅 çünküm yarinki güzel baskul sonucu bugünün acligi yuzunden olsun istemem 😊

18 ekim menü

sabah 11.00
1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir 1 dilimin yarısı kadar çavdar ekmeği şekersiz böğürtlen çayı

ara 13.00
2 adet medine hurması şekersiz ananaslı yeşil çay

Akşam 17.00
1 kepçe yağsız unsuz mercimek çorbası 7 çiçek limonlu haşlanmış karnabahar yağsız yeşil salata

2 buçuk litre su + 45 dakika chloe ting
LenaG LenaG LenaG LenaG
20 dakika daha chloe ting yapıp 1 litre daha su içtim 💕

Canım ben de 124 kg iken hoplamalı zıplamalı spor yapıyordum 25 kg öyle verdim sonra dizlerim acımaya tıkırdamaya başladı mr sonucunda yırtıklar tespit edildi bir güzel azar yedim dr dan yürüyüşü bile bir anda bırakmak zorunda kaldım. Hopp kilolarım geri geldi çünkü tüm kalori açığını sporla yapıyordum. Bu senenin Nisanında başladım tekrar ufak ufak yürümeye halen zıplayamıyorum.

Tekrar hoşgeldin hedef kiloya ulaşmadan gitmeyin anacım en az burda 1 ay da hazırlıkta korumada kalınmalı bence ❤️

Afiyet olsun hem tarhana hem bulgur fazla olmuş canım ❤️

Akşama kadar çok güzel de akşam niye sadece 2 meyve hem de mandalina mideni kazındırmaz mı ?

İşte buuu çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Çok iyi menü canım afiyer olsun ❤️ su ve spor da çok ideal 🧿

Afiyet olsun ara öğünler meyve ve k.yemiş biraz kaçmış ama akşam bişi yok keşke tavuğun yanına bişiler yeseydin ❤️

Afiyet olsun enn ama enn karşı olduğum şey aç kalarak zayıflamak canım bildiğin eziyet ama bunu ben de çok yaptım acısını da çektim. Hele 1 elmayla o saate kadar durmak çok zor. Üstelik sonra yediklerin de çoook az 😢

Kan şekerin ne yapacağını şaşırmıştır. 😥
Sağol kaptanım 🥰 Bilerek yemedim ikindi vakti ara öğün fazla olunca ❤️

İyi geceler kızlar bugün modum çok düşük ne yaparsam yapıyım tartıda artı cikiyorum deliricem resmen . Bugün lahana vs aldim . 3 4 gün lahana çorbası detoks yapicam belki direncim kırılır. 1 yıldır aynı kiloda takılıyorum.
Sabah sirkeli su
Sabah 10.00 1 haşlama yumurta yarim domates salatalık biraz maydanoz 1 parça peynir 1dilim k.ekmegi

Ara 3 ceviz 1 bardak kefir
Ara beyaz çay 1 mandalina

Akşam 1 tabak kıymalı ıspanak 3 kaşık yoğurt 1 dilim kepek ekmek
Su 3litreden fazla 9500 civarı adım
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini

İyi geceler kızlar bugün modum çok düşük ne yaparsam yapıyım tartıda artı cikiyorum deliricem resmen . Bugün lahana vs aldim . 3 4 gün lahana çorbası detoks yapicam belki direncim kırılır. 1 yıldır aynı kiloda takılıyorum.
Sabah sirkeli su
Sabah 10.00 1 haşlama yumurta yarim domates salatalık biraz maydanoz 1 parça peynir 1dilim k.ekmegi

Ara 3 ceviz 1 bardak kefir
Ara beyaz çay 1 mandalina

Akşam 1 tabak kıymalı ıspanak 3 kaşık yoğurt 1 dilim kepek ekmek
Su 3litreden fazla 9500 civarı adım
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Insulin direnci varsa ilk 1 ay direnc kiriliyor sonra sonra kilo veriyorsun. Hem vitaminlerinde de eksiklik vardi degil mi ? Onlar bir toparlansin. Sabirla devam et:KK19: . Ben de sunu düşündüm eskisi gibi yiyerek kilo veremiyorum. Kilosu fazla insanin kalori ihtiyaci da fazla olur güya ama 1400 kaloriyle falan haftada 1 kilo gitmiyor , yarim kilo da belli olmuyor. Hoop bir makarna borek ile geri geliyor. Diyelim ki metabolizmam cok yavas napicaz ? Gerekiyirsa 800 gerekiyirsa 500 kaloriye düşerim. O kadarina gerek olacagini düşünmüyorum🤲

X