Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hosbuldumm💕💕 çevre vasıtasıyla aslında bildiğim bir forum sitesiydi burası ve zayıflama ile ilgili soruları googleladığımda burası fazlaca çıkıyordu biraz kaydırdığımda diyet grupları olduğunu farkedince de grubun samimiyeti ilgimi çekti olarak açıklayabilirim 💕
Evet diyet aramalarında burasi cok çıkmıyor ama baska konularda cikiyor. Teşekkürler cevabin icin

Aynen öyle oldu hava çok güzeldi gecede balkon sefası alkol filan derken şifayı kaptım :KK200:
Çok geçmiş olsun 🙏
merhabalarr inci ben. grubun kendi içinde birbirine olan motivasyonundan fazlaca etkilenip ben de katılmak istedim.

yaşınız:19
boyunuz: 160
kilonuz: 78.05
hedef kilonuz: üst bacağım incelene kadar vermek istiyorum hedef bir kilom yok fakat 45-50 civarı.
medeni durumunuz: nişanlı.
kilo alma nedeniniz: aşırı yeme.
sağlık sorunum ve çocuğum yok.
kilo vermeyi isteme nedeniniz: bedenimle barışmak.
Eki Görüntüle 3491915
Hoşgeldin canım başlangıcın hayırlı olsun sağlıkla verirsin kilolarını inşallah 🥰 Hedef kilon bence 50 olmalı ama üstü bacak olayı harekete bakıyor biraz .
Bugünden itibaren günlük menünü içtiğin suyu yaptığın sporu yazarsan çok seviniriz. Elbette sen de yazılan menülere yorum yaparsan aktif katılımda bulunursan mutlu olurum 🥰

Çok geçmiş olsun 🙏

Hoşgeldin canım başlangıcın hayırlı olsun sağlıkla verirsin kilolarını inşallah 🥰 Hedef kilon bence 50 olmalı ama üstü bacak olayı harekete bakıyor biraz .
Bugünden itibaren günlük menünü içtiğin suyu yaptığın sporu yazarsan çok seviniriz. Elbette sen de yazılan menülere yorum yaparsan aktif katılımda bulunursan mutlu olurum 🥰
Çok sağol lenacım

Kizlar aile hekimine gitmistim. Tahlil sonuclarim cikti. Hdl 47 doktor yuruyus önerdi 😅 dedim yürüyorum ama sallana sallana😅 esim de diyordu yavas yuruyorsun diye. Doktor da yoracak sekilde olacak dedi:KK14:dizim tekrar sakatlanacak diye tek tek basaraktan bade süzerekten yürüyordum :rolleyes:amaaan niye sakatladim şu dizi:cry:namaz kilarken surekli haşur husur ses geliyor. Arada oturarak kiliyorum ve bundan utaniyorum, üzülüyorum :cry:anlattim mi bilmiyorum bu yilin basinda 2 ay online pilates dersi aldim ve hic bir sıkıntım yok diye tabi diyete de asilamayinca squata yüklendik. Bir ara zorlandım. Sonrasinda da ısınmadan kendi kendime yaptigim bir hareketle dizimi incittim.2 ayda anca iyilesti dizim. Gecen hafta dambilla calistim minik squatlar yaptim ve yine dizimde hassasiyet olustu😬

Kizlar aile hekimine gitmistim. Tahlil sonuclarim cikti. Hdl 47 doktor yuruyus önerdi 😅 dedim yürüyorum ama sallana sallana😅 esim de diyordu yavas yuruyorsun diye. Doktor da yoracak sekilde olacak dedi:KK14:dizim tekrar sakatlanacak diye tek tek basaraktan bade süzerekten yürüyordum :rolleyes:amaaan niye sakatladim şu dizi:cry:namaz kilarken surekli haşur husur ses geliyor. Arada oturarak kiliyorum ve bundan utaniyorum, üzülüyorum :cry:anlattim mi bilmiyorum bu yilin basinda 2 ay online pilates dersi aldim ve hic bir sıkıntım yok diye tabi diyete de asilamayinca squata yüklendik. Bir ara zorlandım. Sonrasinda da ısınmadan kendi kendime yaptigim bir hareketle dizimi incittim.2 ayda anca iyilesti dizim. Gecen hafta dambilla calistim minik squatlar yaptim ve yine dizimde hassasiyet olustu😬

ya bişey diyim mi
ben de yıllarca pilates yaptım ama o squata asla ısınamadım bence aşırı zorlayıcı bir hareket ve gerçekten asla herkese göre bir çalışma şekli olduğunu düşünmüyorum. yanlış yapmaya çok müsait. hatta eskiden düşünüyodum ben mi çok çıtkırıldımım diye ama çevremde böyle o kadar çok dizini inciten duydum ki anlatamam.

Bugün yedıklerım
Sabah
1 yumurta
2 dılım tost ekmegı
4 zeytın
1kk peynir

Ara
3ü bırarada
3 küçük kare çikolata

Aksamda
Bıraz et
1 kase tarhana corbası
3 4 kaşık bulgur pilavı yerım

merhabalarr inci ben. grubun kendi içinde birbirine olan motivasyonundan fazlaca etkilenip ben de katılmak istedim.

yaşınız:19
boyunuz: 160
kilonuz: 78.05
hedef kilonuz: üst bacağım incelene kadar vermek istiyorum hedef bir kilom yok fakat 45-50 civarı.
medeni durumunuz: nişanlı.
kilo alma nedeniniz: aşırı yeme.
sağlık sorunum ve çocuğum yok.
kilo vermeyi isteme nedeniniz: bedenimle barışmak.
Eki Görüntüle 3491915
Ay Hoşgeldin canım ilk defa bu kadar küçük biri geldi hep benden büyük ablalarım dahil oluyor şaşırdım ben de, yarın hepimiz için yeniden başlıyor bu forum tam zamanında geldin. 🫶
Hoşgeldin İnci. Bir sey merak ettim. Burayi nasil buldun ? Biz 30 -35 yas üzeri kadinlar kk forum zayiflama gruplarindan , instagram yokken buralari kullandigimizdan foruma alışığız. Ben 15 yil once ilk dogumdan sonra burayi kk forumu kesfettim. Sonra ara verdim , yillar sonra kilo vermem gerektiğinde burasi duruyor mu ki diye baktım. Eski gruplar kapanmis ama burasi açılmış 😍 20li yaslarda arkadaslar da var ama hep merak ediyordum buraya nasil geldiler diye 😊
Ben zayıflamak için çay falan araştırıyordum forumu kk yı keşfettim sonra ararken hoşuma gitti spor zorunluluğu menü yazma zorunluluğu olması 👌
Merhabalar
Son zamanlarda çok kaçırmaya başladım
Buraya başlayacağım ama tartımın pili bıttı sanırım
Ben ufak ufak başlayayım belki bır faydası olur
Çünkü suanda kaç kıloyum bılemıyorum belkı 70 olmusumdur
Sen de Hoşgeldin aramıza 🌸

Yoğun geçen bi kaç günüm oldu aktif olamadım tabaklarimin resmini bile çekemedim regl bitti bugün yarın sonuç ne olur bilemiyorum ama umuyorum ki haftaya daha güzel geçecek bütün haftam oldu oldu oldu 5 2 0 👌🥳🤩
Bi kaç günlük beslenme stilim aynı özet olarak bol tahıllı 1 dilim kızarmış ekmek domates salatalık yeşil ve siyah zeytin haşlanmış yumurta akşamları smoothie öğlen çiğ fındık kahve su ağırlıklı idi dün de aynı kahvalti smoothie ile kapadım bugün sabah smoothie içtim 2 fincan kahve ödem attığı ve şu birazdan salata yapacağım onu teketicem 🤩🤩 Jou Jou Şahanesin beeeaaa🌸🤌💕💕 Cakinin Gelini Cakinin Gelini ♥️💋 Sitare55 Sitare55 Tabakalrinda şahaneydi alıntı yapmıştım ama buradan cevap wereyim kuzum haftaya tabaklarima kaldığım yerden devam edicem 😉 LenaG LenaG

LenaG LenaG

Cuma

Kahvalti : 9

Peynir ve yumurtadan lavas 110 kalori
1 dilim kasar
Salatalik, marul
4 yk menemen
2 ceviz
1 form biskuvi

Ara: kahve

15: 30
140 g et haşlama
2 kasik yogurt ve 1 yk zeytin yag ile soslanmis yesil salata

Ara: 2 yesil cay

17: 30
Kahve
2 mandalina

(1-2 maden suyu icebilirim )

Spor : 7300 adım
afiyet olsunn bütün besin gruplarına yer vermissin cok dengeli olmuş

18 ekim menü

sabah 11.00
1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir 1 dilimin yarısı kadar çavdar ekmeği şekersiz böğürtlen çayı

ara 13.00
2 adet medine hurması şekersiz ananaslı yeşil çay

Akşam 17.00
1 kepçe yağsız unsuz mercimek çorbası 7 çiçek limonlu haşlanmış karnabahar yağsız yeşil salata

2 buçuk litre su + 45 dakika chloe ting
LenaG LenaG LenaG LenaG

Yoğun geçen bi kaç günüm oldu aktif olamadım tabaklarimin resmini bile çekemedim regl bitti bugün yarın sonuç ne olur bilemiyorum ama umuyorum ki haftaya daha güzel geçecek bütün haftam oldu oldu oldu 5 2 0 👌🥳🤩
Bi kaç günlük beslenme stilim aynı özet olarak bol tahıllı 1 dilim kızarmış ekmek domates salatalık yeşil ve siyah zeytin haşlanmış yumurta akşamları smoothie öğlen çiğ fındık kahve su ağırlıklı idi dün de aynı kahvalti smoothie ile kapadım bugün sabah smoothie içtim 2 fincan kahve ödem attığı ve şu birazdan salata yapacağım onu teketicem 🤩🤩 Jou Jou Şahanesin beeeaaa🌸🤌💕💕 Cakinin Gelini Cakinin Gelini ♥️💋 Sitare55 Sitare55 Tabakalrinda şahaneydi alıntı yapmıştım ama buradan cevap wereyim kuzum haftaya tabaklarima kaldığım yerden devam edicem 😉 LenaG LenaG
O zaman sana bol eksili bir tartı sonucu diliyorum 😘
Menülerde kaçamaksız bir harika olmuş hepsine toptan afiyet olsun canım👌

X