Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanim 2 ana 1 Ara öğün beni idare ediyor cogu zaman, aksami erken yapmis gibi oldum ete sabredemeyince ara öğünü de aksam saatine koydum bir sütlü kahve icecektim ama canim mandalina istedi. Bir zayiflama hikayesi dinlemiştim, doktor son araogun olarak 1 mandalina c vitamini olarak ye demiş bu kisi de hem dikkat etmis hem o mandalinayı yemis ve güzel kilo vermiş. O motivasyonla yedim kafamdan c vit aldikca zayifladigim falan geciyirdu. Kazindirdi mi bilmiyorum ama günün kalorisini hesaplayinca 860 yapti ben de gittim dünkü tahin ve muzlu suflem ile kaloriyi 1060 yaptim çünküm yarinki güzel baskul sonucu bugünün acligi yuzunden olsun istemem

20 dakika daha chloe ting yapıp 1 litre daha su içtim

Sağol kaptanım Bilerek yemedim ikindi vakti ara öğün fazla olunca

İyi geceler kızlar bugün modum çok düşük ne yaparsam yapıyım tartıda artı cikiyorum deliricem resmen . Bugün lahana vs aldim . 3 4 gün lahana çorbası detoks yapicam belki direncim kırılır. 1 yıldır aynı kiloda takılıyorum.
Sabah sirkeli su
Sabah 10.00 1 haşlama yumurta yarim domates salatalık biraz maydanoz 1 parça peynir 1dilim k.ekmegi

Ara 3 ceviz 1 bardak kefir
Ara beyaz çay 1 mandalina

Akşam 1 tabak kıymalı ıspanak 3 kaşık yoğurt 1 dilim kepek ekmek
Su 3litreden fazla 9500 civarı adım
LenaG Cakinin Gelini

Insulin direnci varsa ilk 1 ay direnc kiriliyor sonra sonra kilo veriyorsun. Hem vitaminlerinde de eksiklik vardi degil mi ? Onlar bir toparlansin. Sabirla devam et . Ben de sunu düşündüm eskisi gibi yiyerek kilo veremiyorum. Kilosu fazla insanin kalori ihtiyaci da fazla olur güya ama 1400 kaloriyle falan haftada 1 kilo gitmiyor , yarim kilo da belli olmuyor. Hoop bir makarna borek ile geri geliyor. Diyelim ki metabolizmam cok yavas napicaz ? Gerekiyirsa 800 gerekiyirsa 500 kaloriye düşerim. O kadarina gerek olacagini düşünmüyorum

Ayy misafirim vardı hayırlı olsuna geldiler ben de tatlı yaptım o yüzden, amaaaa çok küçük bir çatal aldım sadece oğlana yedirirken tadına bakmak için nasıl olmuş diye çünkü hiç kalmadı bana, yarın yiyecektim oysa ki
Kahvaltı 13.00
3 yk granola +1 sb süt +1 çk bal
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali + 1 armut
Akşam yemeği 19.00
1 tabak ıspanak yemeği + 1 bardak ayran ve bolca roka
2 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı
Bugün spor yok, 1 saat temizlik + ayakta 1 saat tatlı yapmaya uğraştım + akşam misafir ağırladım. Yarın için yapmamıştım ödem yapar diye. Adet oldum bir de inşallah etki etmez çok 2. Gün bugün
LenaG Cakinin Gelini

İyi akşamlar kızlar benim gece mesailer başladı yine. Daha yoldayım eve gitmeye çalışıyorum. Yarın sabah 6’da yola çıkıcam. Haftaya inşallah biraz normal akışa dönersem takımlara girmeyi düşünüyorum. Hem reglim de biter. Bugün oldum yarın da tartıya bakalım ne kadar yansıyacak.

Dünkü menüm
Sabah 10:30 1 nar, türk kahvesi
Öğle 12:00 1 tavuk but, Az çoban salata
Ara 15:00 1 kuru kayısı, 3 tane gong
Akşam 17:45 3 yk taze fasulye, 2 yk yoğurt, 10 badem

Su 2 lt 5500 adım

Bugünkü menüm
Sabah 9:45
1 kaşarlı omlet, 2-3 dilim domates ve salatalık

Ara 13:00
Yarım bardak latte

Akşam 17:30
3 yk taze fasulye
3 yk yoğurt
15 badem

Su 1.5 lt anca
Şu an 5000 adım

LenaG

Afiyet olsun canım ❤ gayet kararında olmuş yarına güzel hazırlanılmış bol eksiler diliyorum

Canım öncelikle lütfen sürekli tartılma ben bir salı birde cumartesi tartıya çıkıyorum önceliğin lütfen bu olsun
Menüne gelince çok başarılı yarına güzel hazırlanmışsın afiyet olsun canım❤

Afiyet olsun canım gerçekten tebrik ederim tekrar tekrar okudum menün harika olmuş ❤
Tatlını bitirmiştir yarın kendine güzel bir fit tatlı yap afiyetle ye canım

Maşallah sana hoşgeldin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…