Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dönüşün bu menüyle muhteşem oldu canım afiyet olsun hoşgeldin ❤
Telefonunun gelmesinede çok sevindim gerçekten öyle oluyor bende uzun süre ayrı kalamıyorum telefonumla

Hafif yapacam derken hiç yememezlik yapma canım normal düzenine dön
Ayy kuzum özürr artık etiketlerim
kahvaltımmm Efenin_Annesi Sitare55

yulaflı acukalı omlet arasına kaşarr ıımmhhh

Eki Görüntüle 3491551
Harika canım afiyet olsun çok örnek emziren annelersiniz hem sen hem bluegreeneyes

Hafif yapacam derken hiç yememezlik yapma canım normal düzenine dön

Ayy kuzum özürr artık etiketlerim

Harika canım afiyet olsun çok örnek emziren annelersiniz hem sen hem bluegreeneyes
Yok canım yerim ya

Çocuk doktoruna geldik. Çocuklar hasta onları kontrol tartısı vardı. Elbiseler ile tartıldım sabah 2 kahve içmiştim 76.50 çıktımbenim tartıda sabah elbiselerimi çıkarıp tartılmıştım 77 kg çıktı

Günaydın herkese
Tünaydın canım
Salata özellikle yeşil yapraklı sebze önemli diye biliyorum canım. Eksik etmemek lazım eskiden ben de yemezdim şimdi baya alışkanlık yaptı
Günaydın kızlar
Tünaydın canım
Canım afiyet olsun protein ağırlık yapmışsın dünkü menün akşamına but tek başına nasıl yetti 2 yk yoğurt,biraz salata eklense çok güzel olurmuş ama sanırım yoğunluktan mı böyle oluyor
Günaydınlar hayırlı sabahlar
Tünaydın nur cum
Günaydınlaaarrr
Tünaydın
16102024

aç karna ; kahve ve yarım litre su
11.00
Eki Görüntüle 3491501
18.00
menemen
salatalık
zeytin
2dilim siyez
çay

2litre su
1maden suyu

Efenin_Annesi Cakinin Gelini LenaG
Afiyet olsun güzel menü
Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin
Tünaydın canım
Günaydın canlar
Tünaydııınnn
Günaydın canım kızçeleer
Tünaydın kaptanım
Afiyet olsun güzel olmuş
Ayyy çiçek kadın nerelerdesin özledim seniii
Tünaydın canım afiyetler olsun
Oohh miss afiyet olsun
Canım afiyet olsun kendini çok aç bırakmadan salataya yüklenirsen hem doyurucu olur hem az yemiş olursun
Çok güzel menü canım afiyet olsun
kahvaltımmm Efenin_Annesi Sitare55

yulaflı acukalı omlet arasına kaşarr ıımmhhh

Eki Görüntüle 3491551
Afiyet olsun ben niye üşeniyorum böyle tabaklar yapmaya yaaa

Şimdi eve geldim aynı şekilde kendi tartımda tartıldım tam arada 1 kilo fark var . Doktorda 76.50 benim tartıda 77.50 e ben şimdi bu tartıyı ne yapacağım ya
Ev tartılarında böyle olabiliyor mecbur evdeki tartıdan gideceksin ama aklında 1 kg eksiğim diye düşüneceksin

Ayyy çiçek kadın nerelerdesin özledim seniii
yaaaaa ben de çok özledim seni tatlı dilli arkadaşımm

işyerinin o insanüstü yoğunluğunu atlattıktan sonra sanırım enerjimi toplamam biraz zaman almış ne zamandır kitap okumak harici hiç ama hiçbirşey yapmadım buraya da giremedim girsem de okuyamadım o bile zor geldi

ama şükür toparlandım artık

sen nasılsın nasıl gidiyor?

Çok iyiyim canım gayet güzel gidiyor Boşver iyi yapmışsın kafa dinlemek lazım bazen. Kızların nasıl ? İşyerinde biraz daha rahat mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…