Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sagolasin canim zaten burdan müthiş destek aliyorum. Normalde bu aşamadan sonra pes edip bırakırdım sizlerin desteği ile devam ediyorum

Can ❤ kaptanım pazarlik edeceğim cumartesi kahvaltisini kilo bildirimi yüzünden erteliyorum.10a kadar bekliyorum cocuklar yemis oluyor. Cumartesi kahvaltisi önemsiz. Pazar gunu esimin işi, cocuklarin dersanesi yok. Hangi açık büfeye gitsek nereye gezmeye gitsek derdi oluyor ben de disarida yemeyelim diye evimde cesiti biraz fazla tutuyorum. Bu hafta söz simit, börek olmaz, onlari geçen pazar canim cekti diye yedim. Fekaaaaaaaat bir turunc kabugu bir yesil ceviz receli gördüm kiiii pazar günu protein ve yesillik tabagi yapip yerim recelimi. Pazar recelimi almayin bendn

Ama bu çok dadluuuu

Aynen iyki burası var. Otokontrollu olmamı sağlıyor. Arada kaçamak yapmamı engelliyor tartı günleri .
Kaptanımm geçmiş olsun cocugun nasıl daha iyidir inşllah ben tam toparladık dedim öksürük başladı bu sefer kuru öksürük hemde pekmez bal elime ne geçerse yediriyorum bebişlerimiz hiç hasta olmasa keşke ya.. bu arada ben dün geç olunca yazmadım saat 9,30 gibi yarım kelek yedim şu turşuluk pazarda satılanlardan ama kalorisi çok düşükmüş baktım netten salatalık gibi zaten oda :)

Niye yazmadın halka tatli tulumba simit yazdim diye bütün şimsekleri ben cektim
Ikimiz yazsaydik daha iyi olurdu belki suc ortagi olurduk
Tebrik ederim guzel gitmiş. Bence sen de yiyerek zayifliyorsun yemezsen gitmiyor
Olabilir ama ben yinede haftada bir gün ödül ile kalsam iyi.

Senin mesajı görmedim yoksa sana destek için bende menümü yazardım canım benim

Daha iyi çok şükür.
Kelek çok severim, afiyet olsun guzzum

Can kaptanım LenaG
Cumartesi 61.5
Salı 61.3
Fark -200g
nurovic

LenaG @Lotus1234 Cicekbocekkaktus
Cumartesi kilom 64,3
Bugün 64,1 eksi beklemiyordum regl ve köfte ve tursudan sonra
Tebrik ederim canım çok sevindim e ben didim günlük alman gerekeni bir öğünde almışsın bitmiş ama sen yine de tek öğüne yönelme regl düzenini kötü etkiliyor
cumartesi ; 72.0
bugün 71.8
fark ; -200

@Efenin_Annesi nurovic LenaG
Tebrik ederim Jou cum
Canım dün akşamki geç yenen yemek ödem yapmış olabilir e tartı da 1 kg fazla tartıyorsa 2.5 fazla çıkman normal. 19 lt 20 gösteriyorsa çıkan sonucu 1 kg eksik baz alalım
geçmiş olsun kaptanım iyisindir inşallah
İyiyim canım rutin kullandığım ilaç bitti onu yazdırdım.
Afiyet olsun yarım kaşıktan bişi olmaz süt olsun inşallah
Günaydın kızlar cumartesi 94.65 bugün 94.75kg +100 gr. 1 yıldır 94kg da takılıyorum. Bu hafta kırmaya calisicam nurovic LenaG
Tümaydın canım Canım moral bozmak yok 100 gr artı nedir ki normal rutinini bir değiştirmeyi denedin mi karb.azalt protein çoğalt gibi veya k.yemiş/meyveyi azaltmak gibi şeyler
Günaydınlaarrr
Tünayyddıınnn
Kilo bildirimim
LenaG nurovic
Cumartesi 72.3
Bugün 72.5
Fark +200

Sanki direnc kilolardaymışım gibi
Canım normal bu zamana kadar güzel geldin elbet bir takılma olacaktı ama önemli olan senin kafa buna takılmasın biraz menülerle oynama yap bakalım değişecek mi
Sağ ol canım, evde yemek yoktu açıkçası dondurucudan çıkardım bir tane kızıma bir tane bana eşim diyette akşam yemeği yemiyor çok sinir bozucu yemek yapsam 1 haftada bitmiyor
Canım normalde yaptığının yarısıyla en fazla 2 günde bitecek gibi yapsan yemekleri
Günaydın kızlar
Tünaydın canım
Cumartesi :82.2
Bugün :82.00
Fark -200

Dün gece yine uyuyamadım doğru düzgün ödem tuttuğumu düşünüyorum artık
Eksi gelmiş ne güzel tebrik ederim uykusuzluk çok ödem yapıyor
Sağol balım sıkıntılı bir dişmiş doktor sen buna nasıl dayandın dedi birkaç gün ağrı çekeceksin ddi. Yapaöadı ilaç koydu geçicı dolgu koydu
Geçmiş olsun
Çok tebrik ederim canım 3 günde harika bir eksi
7 Ekim pazartesi
11.00 kuru kayısı 2 adet kahve
14.00 2 erik 1 elma
17.00 1 erik 1 mandalina
19.00 1 kase mercimek çorbası
Birazda Antep fıstığı fındık
Su 2.5 litre
5 bin adım
LenaG nurovic
Afiyet olsun canım ama sadece karb.la olmaz bu kadar kısma nirde bakalım senin sebzelerin?
5.10 cumartesi 84.3
8.10 salı. 83.5
fark -0.8 kg

nurovic
LenaG
Vaay süper eksi tebrik ederim canım
Cumartesi 51.40
Salı 50.40
-1 nurovic LenaG
Maşallah süper eksi tebrikler canım
Günaydınlar hanımlar
Tünaydııınn
Cumartesi 74.3
Bugün 74.9
Fark +600
Beslenme düzenini değiştirince ve hiç sebze yemeyince böyle oldu büyük ihtimal inşallah Cumartesi ye - eksi gelip artıdan kırtulurum
LenaG
Hemen bol yeşil yapraklı sebzeye ağırlık verelim canım ve suyu arttırmaya çalışalım
Afiyet olsun
LenaG

Cts: 81.7
Sali: 81.5

Fark : - 200 g
Tebrik ederim canım
Sabit gelmek de güzeldir
Cumartesi 65.05
Salı 64.90
-150 Gr
LenaG nurovic
Tebrik ederim canım
Beyaz ekmek mi ooo afiyet olsun
Tünaydın canım
LenaG

Cumartesi 86
Bugün 87.8
yanlış yazmış olabilir misin
2 günde bu kadar fark olmaz ki birşey sana ciddi ödem yapmış
Cumartesi 66.2
Bugün 66.1
-100
Gitmiyor 10 gündür ne oldu böyle anlamadım yardım edin kızlar
Sinirden aç karna tatlı yedim
LenaG
Olsun yavaş yavaş gidiyor moral bozma tam da böyle zamanlarda inat etmek lazım. Bak şimdi vücut kazandı o tatlıyla o vücudun sahibi sensin ve senin dediğin olacak işte o ka
LenaG
Cumartesi 66.10
Salı 65.65
Fark - 450
Çok tebrik ederim canım güzel eksi
Kahvaltıda accuk reçel için bişi demiyorum hadi ama accuk kavanozu yarılama kıaazz
Geçmişe sonra döneceğim

Cumartesi 76.500
Bugün 76.800
+300
Bence çok iyi, ödem ve kabızlığa rağmen

LenaG
Bu kabızlığa apa nın bir formülü yok mudur acep

maalesef canım hem uykusuzluk hemde regl olacağım hepsi birleşince böyle oldu

Tünaydınlar

Sağol canım kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…