Popüler Konu LenaG ile MasterFit

30 Eylül pazartesi

7.30
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Süzme peynir
Bir dilim kepek ekmeği

11.00
15-20 üzüm

12.00
Türk kahvesi sade

13.00
Yarım avuç kuruyemiş
Orta boy armut

15.00
Sade Türk kahvesi

16.30
Bir kase domates çorbası
Bir kase yogurt
Bolca salata
Bir yk kuru fasülye (susuz)
Yarım dilim kepek ekmeği

Su 2 litreyi geçerim inşallah
Spor 8.500 adım (okuldan yürüyerek dönecektim il mem müdürü geldi okula geç çıktığım için yürüyemedim, sabah yürüyerek gittim ama)

Ne kadannnn da güzel bir yürüyüş yolu
Cok guzel yollar parklar var da yürüyecek Leylak yok normalde 1.10 dakika suren yolu 1.40 dakikada tamamladim gerçekten kilo ile kondisyon da gidiyor enerji de gidiyor ne pis bisey bu fazla kilo

Cok guzel yollar parklar var da yürüyecek Leylak yok normalde 1.10 dakika suren yolu 1.40 dakikada tamamladim gerçekten kilo ile kondisyon da gidiyor enerji de gidiyor ne pis bisey bu fazla kilo
Kondisyon kazanılan bişey sonuçta zamanla o yolu 50 dakikada bile tamamlayacak duruma geleceksin

Uff uff dolmalar muhtesem gorunuyorraksama dolma mi yapsam jou aklimi karistirdin simdi
yap bence aşkomm karabuğdayla amaa pirinçle değil bide bol kıyma olunca protein oluyor yanınada bol yoğurt tamam miss bakalımm tartım ne olcak merak ettim denemeden konuşmayem

Canim şifa olsun .

Gecmis olsun canım regl bende bazen boyle etkiler gosterebiliyor
Oy -100 gram kaptanımdan bonus gelmiş
Ay yanlis mi yazmisim canim sanki -1 hedefin diye hatirliyordum
Cok gecmis olsun Rabbim sifa versin

Çok geçmiş olsun canım

Geçen sene ocak ayında belden aşağı felç geçirdim, ona bağlı ağrılar var, hergün şiddeti farklı olarak ağrı çekiyorum, hamdolsun azalıyor
Çok gecmis olsun canım

Muhtemelen yumurtlama donemi lekelenmesi idi canim benimde bi kez basima geldi ama tek seferlik lekelenme idi yine normal adet tarihini baz alarak beklemelisin bence

Afiyet olsun canım güzel
Afiyet olsun guzel pazar menusu
Cok gecmis olsun Rabbim şifa versin inşAllah

Afiyet olsun canım guzel geldi bana menun
Afiyet olsun canım
Aksamdan sonraki yediklerin gereksizmia ama pazar diyelim
71 diyeyim. Küsürat sevmiyorum. 70 de çok olur sanki. Olursa sürpriz olsun
Olur insAllah sürpriz severiz
Afiyet olsun gayet guzel menu
Afiyet olsun canım guzel menü
97 diyeyim 6 ekim de regl olacağım bu haftam hüsran geçer diye korkuyorum inşallah regl e inat güzel eksi gelirim
Kaydettim canım
Afiyet olsun canım guzel bence
Tüm gün sadece yediklerin bunlar miydi bende asiri asiri yedin sandim oyle diyince saglikli.bi menu olmamis tabi ama
Gecmis olsun hadi hayirli olsun baslangicin o halde
Kolay gelsin canım mesaiden sonra ben de yapmayı düşünüyorum inşallah amin dün evde yoktum o yüzden yemekler bu akşama kaldı
Oh yemekler hazir ne guzel
Günaydın kaptanım oo çoktan uyandık benim bebe güneş doğmadan uyanıyo tekrar uykuya hazırlanıyoz bile
MasAllah erken kalkmak guzel de ben hala adapte olamadim ya
Sabah 05:30 da uyandım, daha uyuyamadım
07:30 da kalktım, arkadaşın kızı patlıcan getirmişti, onları kızarttım, yemek yaptım.
Oğluma nohut ekmeği yaptım
Şimdi kahvemi içiyorum
MasAllah

Afiyet olsun dolmalar süper gözüküyo

yap bence aşkomm karabuğdayla amaa pirinçle değil bide bol kıyma olunca protein oluyor yanınada bol yoğurt tamam miss bakalımm tartım ne olcak merak ettim denemeden konuşmayem
Karabugday yok da zaten hep bulgurla yaparim bizim oralarda dolmayi bol kiymali yapsrlar zeytinyagli sarma gibi de ince olmaz yaaa vsllahi yapcsm yok çok csnim çekti

İyi akşamlar kızlar bugün modum aşırı düşüktü hava baya kapalı rüzgarli depresif modda idim herhaldr spor da yapmadım yattim durdum yatinca da baş agriai oldu tbai
30 Eylül Pazartesi
Kahvaltı

1 sahanda yumurta
Domates,salatalik,biber
1 dilim peynir
4 zeytin
1 dilim tbe
4 pankek
Öğle (işte burası çok karışık)
1 muz
1 elma
2 incir
3 tane tandir gevrek
1 dilim kek
1 avuç fındık
Yeşilcay içtim demin akşam yemeğo yemek istemiyorum aşırı siş hissediyorum tabi sacma sapan yedigim icin hem vicdanım rahat degil hem de acta, tok da değilim
Su 1 lt anca ictim yatana kadar tamamlamaya caliscam en azindan 2 litreye
LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…