Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Lavinia_98 LenaG

Bu günkü menüm

10:30
1 kahve şekersiz
1 halka tatlı
4/5 küçük dilim ev yapımı peynir

14:00 çocukları kapalı oyun parkına götürdük poğaça kurabiye tarzı atıştırmalık almıştık

2 dilim ekmek salata yedim
1 elma

Akşam ordan dönünce kadar yemek biraz geç oldu
19:30
3 yk tavuk göğsü
Bol salata

Su 2 litre oldu
Spor 8 bin adım

ben de döndüm

Çok seviyoruz
Özellikle benim küçük aşırı sever.
Tuzlayıp salamura yaptığım için yiyeceğimiz kadarını tabağa koyup üzerine su dolduruyorum. Sabah kaynatınca sakız gibi uzuyor çok güzel oluyor

Biraz kalmış bildiğin küp şekilde kesiyorum eski usul

mutfağa gidince resim çeker atarım
Çocukları uyutuyorum tabi bende onlar yatana kadar uyumazsam

Kız yok yok ne tadımlığı haftanın 6 günü cumartesiyi beklemekle geçiyor sence tadımlık ile olacak iş mi
Valla saat 10:30 da bir halka tatlı yedim yanına peynirkahvaltı olarak
Afiyet olsun canm kahvaltıya pek bi kuvvetli başlanılmış sabah sabah şeker çok rahatsız etmedi mi geçen bı akşam ben de dayanamadım yarım halka yedim ama hem basım ağrıdı hem de sabah ellerim uyuşuk ve şiş uyandim

Yok canım ya. Artık nasıl kıtlıktan çıkmışsam

Akşam üstü banada iyi gelmiyor.
Genelde sabah veya öğlen yerim tatlı veya kalorili şeyleri. Akşamda dengelemeye çalışırım

28 Eylül

12:30

2 yumurta sarısından bol yeşillikli salata
Beyaz peynir
Domates, turp
Bikaç tane ceviz, badem

18:30

Döner
Salata
Bikaç çatal meze

Su bugün biraz az oldu 1 lt
2 kupa kahve
1 kupa apaform

Akşamki döner miktarı öyle çoktu ki muhtemelen sabah kahvaltı yapmayacağım

LenaG Fit mutlu anne

Yarın öğlen
Kızımın kuran kursundan hocası ve arkadaşları bize gelecekler inşallah hem kuran okuyacaklar hemde çocuklar vakit geçirecekler

Islak kek yaptım.
Patates haşladım sabah salata yapacağım
Poğaça
Halka tatlı
Kurabiye
Acaba başka birşeyler daha yapayım mı yoksa yeter mimeyvede koyarım

Yok canım ya. Artık nasıl kıtlıktan çıkmışsam

Akşam üstü banada iyi gelmiyor.
Genelde sabah veya öğlen yerim tatlı veya kalorili şeyleri. Akşamda dengelemeye çalışırım
Aynn dengelemek şart ama bana genel olarak şeker sıkıntı yapıyor yine de dayanamayıp tatlı yiyorum.. bu gün magnolia yedim dün yapmistim az şekerliydi dün yemedim bu gün de yarısını yedim o bile sabaha sisirir muhtemelen

60 lar liginde yükselmişim oley

Ellerine sağlık gayet yeterli gibi ama gözüne az gibi gelirse çocuklar da yer muhtemelen yoğurtlu makarna yapabilirsin çocuklar belki Rus salatası şeklinde sevmeyebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…