Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım 🙏 kızımı kafasını uyurken babası iki kez yavaşca kaldırmış ikisinde de düşmüş o an bağırdı olan oldu ben yine feryat figan Allah'ım esirgesin kızımı öldü sanmış meğer hanım depderin uykudaymış 🥺
Aman Allah esirgesin, kimseye evlat acısı göstermesin 🤲🏼🤲🏼

Kaptanlarım ekibim dün 65i gördüm onun rahatlığı ile dışarda da olunca yememem gereken şeyler yedim üzgünüm :KK43:

Geçen cumartesi 66.80
Bu hafta 66.20
-0.600

Oysa 1 gün sabretsem buraya 65 küsür yazacaktım 🥲🥲

Bu bana ders oldu🥶

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Biraz rehavete kapılınca yüzsüz kilolar koşa koşa geri geliyorlar hiiiç demiyorlar biz istenmiyoruz niye gidelim diye :ıslık:
Çok güzel eksi canım tebrik ederim.:KK200:
Kilo bildirimimi yapayım :KK6:
LenaG LenaG Y yosunlupapatya @bluegreeneyes

Geçen hafta 74.8
Bu hafta 72.8
Fark - 2 kilo 🥳🥳🥳 🧿🧿🧿

Sevgili 73 ler aslıında sende bir miktar soluklanırım diyordum ama kusura bakma :KK55:
Bu ay ki 73 hedefimi de
görememiş oldum :confused:
Eki Görüntüle 3481562
Kaptanıma bak beee maşallah kız sana :nazar:tebrik ederim canım :KK200:
Günaydın canım kızlar
Geçen cumartesi 85.4
Bugün 85.1
Fark - 300 gr.
Üzgünüm kaptanım ama en azından artı değil gece 3 te yattım dün akşam yemeğinden sonra eşimle çok korktuk ben yine kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum sabah ta 8 e geliyordu yatakta bir posta daha ağladım uzatmıyım dün akşam mutfağı toplarken kızım sandalyede yatıyordu dün gündüzden biraz yürürken sendeledi sallandı kafamız takılı kaldığı için akşam böyle bir hadise yaşandı eşimde mutfakta boncuğun iki kez kafasını eliyle yavaşca kaldırmış kafası düşmüş benim arkam dönük bulaşıkları topluyom bir bağırdı ki aman yarabbim nolduuuu diye elindekileri fırlatıp kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum tirtirde titriyorum eşimde kötü oldu onunda eli ayağı titredi meğer hanım nasıl iki dakikada daldıysa derin uykuya dalmış tabi ben üstüne kapanmadan gözlerini açmıştı napıyo başımda annemle babam diye 1.5 yıldır yüreğim ağzımda yaşıyorum birde sabah kabız olmuş kasılma hareketi falan hemen şırıngayla kabızlık şurubunu içirdim ama o arada yapabilmiş meğer boyutu çok büyükmüş ondan çıkamamış diyorum ya her an yüreğim ağzımda yaşıyorum biraz iştahsızda az önce yoğun bakım mamasını açtım yemek istemedi burnuna falan sürerek canını istettim yedirdim bende rahatladım sizle paylaşmak istedim çok uzun oldu affedin. 🙏
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Canım öncelikle tebrik ederim eksini az diye düşünme sakın :KK200:
Çok çok geçmiş olsun yaşadığın korkuyu biliyorum ve çok iyi anlıyorum :KK60:Öncelikle sen çoook iyi bir annesin ve ona harika bakıyorsun ve en önemlisi çok seviyorsun eminim boncuk çok mutludur ve seni çok seviyordur. Onların ömrü biliyorsun kısa ama önemli olan bu sürede ne kadar güzel bir hayat geçirdikleri ve gittiğinde seni tekrar beraber olacağınız zamana kadar mutlulukla bekleyecektir. Elimden geleni yapıyorum diye düşün sürekli bir endişe içinde olma kaybında ne yaparım diye şimdiden düşünme yanındayken keyfini çıkar düşünsene onlar melek ve bir melek seni seviyor
:KK60:
Geçen haftaki ödem gitmiş. Wc’ye çıkamama rağmen böyle çıktı. Biraz daha olsa fena olmazdı buna da şükür. 2 haftalık sonuç gibi oldu.
Geçen Cts 57.1kg
Salı 57kg
Bugün: 55.6kg
Fark:-1.5 kg

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG
@Mthn83
Eki Görüntüle 3481571
Haaarika bir eksi çok tebrik ederim canım
Hayırlı sabahlar kızlar 🥰🥰🥰
Hayırlı sabahlar ablacım nasılsın bugün :KK200:
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Y yosunlupapatya :KK200:@Cicekbocekkaktus dediğin gibi biraz kötü örnek oluyorum sanki😂🫣
Dün 79.20 tartılmıştım aşırı sinirim bozulmuştu bende halka tatlısı yedim komşum sarma verdi 1 sarma yedim. Ama akşam yemeğini saat 14:40 bitirmiştim bir tas cacık ile saat 17:00 gibi bir sarma yedim 6/7 Fındık yemiştim.
Üstene 17 bin adım yapmıştım

Cumartesi 78.50
Bu gün 78.10
Fark -0.400 gram
Eki Görüntüle 3481572
Canım tebrik ederim güzel eksi gelmiş :KK200: halka tatlıları kapatılsın :-)
Ben de yazayım bildirimimi.
14 Eylül Cumartesi : 68.90
21 Eylül Cumartesi : 67.85
Fark - 1.05 kg
Sitare55 Sitare55 Y yosunlupapatya Kaptanlarım sayesinde herkes baya kilo vermiş 🤭🥴Kaptanlarım ben de tartımı değiştireceğim bir tuhaf oldu iyice. Bakalım yeni tartıyla kaç çıkacak.
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Sitare55 Sitare55
Canım çok güzel bir eksi çok tebrik ederim :KK200:

Eklentiler

• 8502c9df-d059-4683-8858-30ce364868e0.jpeg
    8502c9df-d059-4683-8858-30ce364868e0.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 2
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
20 Eylül menü kahvaltı eşimle ortadan biraz patates haşlanmış yumurta 1 adet peynir zeytin domates

Ara kahve 2 kare çikolata
Ara kahve hurma 2 adet

Akşam 3,4 yk makarna 3,4 yk yoğurt 3 yk yeşil mercimek yemeği

Su 2,5 litre
Spor yok
Afiyet olsun :KK200:
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Geçen hafta 66
Bu hafta 65.55
Fark -450
Ben sonunda 65 gördüm 🥰
Yaa bak geldi 65 çok sevindim tebrik ederim canım :KK200:

Biraz rehavete kapılınca yüzsüz kilolar koşa koşa geri geliyorlar hiiiç demiyorlar biz istenmiyoruz niye gidelim diye :ıslık:

Çok çok geçmiş olsun yaşadığın korkuyu biliyorum ve çok iyi anlıyorum :KK60:Öncelikle sen çoook iyi bir annesin ve ona harika bakıyorsun ve en önemlisi çok seviyorsun eminim boncuk çok mutludur ve seni çok seviyordur. Onların ömrü biliyorsun kısa ama önemli olan bu sürede ne kadar güzel bir hayat geçirdikleri ve gittiğinde seni tekrar beraber olacağınız zamana kadar mutlulukla bekleyecektir. Elimden geleni yapıyorum diye düşün sürekli bir endişe içinde olma kaybında ne yaparım diye şimdiden düşünme yanındayken keyfini çıkar düşünsene onlar melek ve bir melek seni seviyor

Hamdolsun canım, iyiyim.
Sen nasılsın? Çarpıntılar ne durumda ?

pije kapılınca yüzsüz kilolar koşa koşa geri geliyorlar hiiiç demiyorlar biz istenmiyoruz niye gidelim diye :ıslık:

Beni mahvettin kaptaniçem şuan yazdığını okurken ve sana yazarken iki yanağımdan akan göz yaşlarımı göstermek isterdim koynuma geldiğinde avuç içi kadardı gözleri açılmamıştı çay tabağı kadardı koynumda büyüdü ablasıyla büyüdü yaşını hiç söylemiyorum kaptaniçem korkuyorum nazar değiyor 1.5 buçuk yıldır ağlıyorum o boyutunu düşünmek istemiyorum tarifi yok kişilik olarakta çok çok hassas biriyim ve benimle dalga geçenler çok oluyor kızıma olan düşkünlüğümle onun tek kılı olamayan çok insan biliyorum çok sağol canım anladığını çok iyi biliyorum herşey için çok sağol :KK74:

X