Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ama geçici bir kilo kaybı olabilir lena kaptanıma da yazdım açlıktan başım ağrıyordu da dah bir saat önce ağrı kesici aldım artık dayanamayıp bugün de yedim yani allah affetsin
Ben dün akşam 74.7 ydim yemekten sonra sabaha çok güzel şeyler bekliyprdum o kadar saatte 100 gr gitmesi bence normal değil
Ki benim de başım ağrıdı

hellaaal olsun kiz sana. Y yosunlupapatya dedim ki sana 4 ler ligi yok yapma etme 49 olacan bak cidden oldun wallahi bravoo ayakta alkışlıyorummmmmm

canım kaptanım Sitare55 üzülmek yok cumartesi asıl günümüz ve o güne kadar spor yapılacak tam 3 gunumuz var çok güzel olacak

Ben dün akşam 74.7 ydim yemekten sonra sabaha çok güzel şeyler bekliyprdum o kadar saatte 100 gr gitmesi bence normal değil
Ki benim de başım ağrıdı
işte metabolizmanın çalışmasına bağlı demekki canım bir de ben spor da ekledim ama iki gündür yürüyorum hatta ödem olur diye bile korktum yürümekten bacaklarım ağrıyordu

teşekkür ederim canımm dediydin evett astığımı da bayrak sandıydım hattaa gece gece sen şimdi düştün elimeee dün sana yazmadım yazmadım ne olacak bilemediğimden şimdi ne diyorsun bakemm alımmi seni hee beni de savunacakmısın öylee ahahahah

LenaG kaptanım teşekkür ederim bayadır verdiğim savaşın sonuna geldim evet haftasonuna kadar ekibimle devam edip mezun olucam kilo alır gerçi 2 3 haftaya dönedebilirim koruma ayarı yok sanırsam bende yedimmi baya tatlı yiyorum cünkü nurovic anlar beni bi tatlı aşığı olarak ama yinede herşey için teşekkür ederim adet yerini bulsun yoksa ekibimdeki herkesi çokk seviyorum ama kurallarişte Efenin_Annesi karşı takıma verip bluegreeneyes seni alıyorum canım

Teşekkür ederim canım canım sen de üzülme gifecek direncli kilolar demk ki. Akşamdan sabaha 100 gr normal değil zaten. Bu akşam halk oyunu var perşembe de var inş spor olacak benim için

Y yosunlupapatya tebrik ederim kaptanım bu ne böyle vallaha bravo, o kiloyla nasıl 900 gr veriyorsun bn şoook. Ne güzel metabolizman var maşallah sübhanallah nazar değmesin, totonu kaşı kııızz
teşekkür ederim canım ama iki gündür gerçekten hiç bir şey yemedim normal menülerim biraz daha ekmekli ve birazdaha fazla oluyordu belki de ondan bilmiyorum

Canım ne yap ne et koruma kısmını iyi yönet. Benim düştüğüm hataya sen düşme. Bir gün yiyosan ertesi günü muhakkak telafi et. Bu günlerini düşünüp hareket et. Aman diyim.

Seçimini de ayrıca tebrik ediyorum

ama varya karnım hala gurulduyor kız yediğim de kesmedi demekki bugün akşam ne yesem diyorum şimdiden ama evde kuru fasulyem var önceden yaptığım kalan onu yerim sanırsam

karar senin kaptanım ben sabitim guzel eksileri olanlar var

haydi hayırli olsun

Tebriklerr Y yosunlupapatya masalahh 40 lara adım attın helal olsun bende o metabolizma dan istiyorummm
Sitare55 canım kaptanım biz cumartesiye hazirlaniyoruz hiç merak etme
LenaG ilacsiz gecireceksin sanırım kiloyu da hiç dert etme sen oyle bir verirsin ki bu kilolar her türlü başa bela
Evde misafirler var merakdan girdim acelece baktım mutfaktayim yakalanmadan gideyim

Efenin_Annesi hoş geldin canım
bluegreeneyes kilo vermeme çok sevindim ama gitmene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…