Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar kafam yine sersem gibi bugün biliyorum çok ihmal ediyorum sizi ama durumumda değişen birşey yok son tetkik yarın sabah 09:00 da yapılacak ve sonuca göre artık bir ilaç mı başlanır ne olursa olacak ben de normal hayatıma döneceğim inşallah :dua:

Selam kızlar kafam yine sersem gibi bugün biliyorum çok ihmal ediyorum sizi ama durumumda değişen birşey yok son tetkik yarın sabah 09:00 da yapılacak ve sonuca göre artık bir ilaç mı başlanır ne olursa olacak ben de normal hayatıma döneceğim inşallah :dua:
İnşallah canım benim ya, sende bu durumu hiç yaşamamışa dönersin inş 🤲

Normalde yerim de salı tartısından önce bir fe kaptanların kilosu önemliyken yimem :KK59:

Ya sen bu hafta ( maşallah tabi) fazla süper değil misin :KK200::süslü:

Bak aşağıfaki mesaja benim grubum beni nasıl sahiplenmiş ben savunmadan onlat beni savunuyor :63:

Pil mi değişyirsen canım

Menün çok güzel canım su miltarı peki? 💙🥰

Canımsın :KK60:

Akşam yok mu? öğle kaçtaydı? su miktarı ne kadardı? Babam böyle kek yapmayı nerden öğrendi :KK70:
Ama menü harika 💙🥰

Başladı mı :skandal:

Afiyet olsun canım 💙🥰
Sabah kaçmış canım miktarlar olarak mesela yulafa gerek ypkmuş veya kaşar peynrine gerek yokmuş. Akşamın aşırı sade bence 20. 30 hibi sağlıklı bir ara öğün tarcınlı meyve yanına süte eklenen granül şekersiz kahve ve hatta iki ceviz 😋
Mutfak işlerini halledebildin mi naptın 🌸
Tamam kaptanım menüme de ekledim akşam kahve içicem 🙏
Mutfak işine gelince bugün keyfimiz kaçık dün o fotodaki tesisatın oralar su gölü olmuştu oysa ki parkeleride biliyorsun geçen ay taktırdık dün usta bişey olmaz bişey olmaz dedi sabah kalktığımızda su giden yerler tüm kabarmıştı çünkü dün altına hep su gitti bakalım çarşamba bakmaya gelicek başlıcam tadilatına çok yoruldum parkelerde çok yüksek tutmuştu kaliteli olanından yazık valla
Kaptanım birde o yarım saç böreği dediğim öyle kocaman bir saç böreği yarısı değil küçük bir yufka ile saç böreği onun da yarısı zaten doyurmaz da

Son düzenleme:
Mutfak işine gelince bugün keyfimiz kaçık dün o fotodaki tesisatın oralar su gölü olmuştu oysa ki parkeleride biliyorsun geçen ay taktırdık dün usta bişey olmaz bişey olmaz dedi sabah kalktığımızda su giden yerler tüm kabarmıştı çünkü dün altına hep su gitti bakalım çarşamba bakmaya gelicek başlıcam tadilatına çok yoruldum parkelerde çok yüksek tutmuştu kaliteli olanından yazık valla
Ya varya bu ustaların eline düşmeye gör :KK43: canını sıkma canım bir yıl sonra aklında bile kalmayacak şeyler için canını sıkmaya değmez hepsi geçecek 🙏💙

Canım çok geçmiş olsun 💐. Sağlık çok daha önemli. Sen kendine bak inşallah hiç bir sorun çıkmaz en kısa zamanda sağlığına kavuşursun 🤲💕

Sevgili Masterfit ailesi yarın tartı bildirimlerimizi beni ve kaptanları etiketleyerek 14:00 e kadar yapmayı unutmayalım. :KK36:Kaptanlar fotolu tartı bildirimlerini bana özelden göndereceklerdir. Salı transfer hakkını hangi kaptan kazanacak bakalım :rolleyes:

NOT: Yarın sabah hastanede olacağımdan döndüğümde sonuçları atacağım kızlar bilginiz olsun :KK60:

Hepimize bol bol eksiler diliyorum :dua:
Masterfit 133.Etap 14.0917.09Fark
Kırmızı Takım
Y yosunlupapatya Kırmızı Takım Kaptanı50.75
Oran
sibel_84 sibel_84 70.85
nurovic nurovic 51.90
Jou Jou 72.70
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 99.90
@trueliving_66
@Goklerce71.10
@irmaknehirgol67.70
@Boncuk230768.90
@malahit57.10
@Azmet525565.25
@Lotus123494.10
Mavi Takım
Sitare55 Sitare55 Mavi Takım Kaptanı74.80
Oran
Cakinin Gelini Cakinin Gelini 85.40
@Tesnim190372.80
MAKE UP_ MAKE UP_ 63.85
@Cicekbocekkaktus85.80
@bluegreeneyes74.90
@Nergis 3566.90
@Tutku4482
@Beklenen2[/USER]76
@Deltavealfa66.80
@tomrs64.30
HAZIRLIK
@60kiloyum-
A Asya89 78.40
@Makaron23-
@Bravequeen-
@Hallederiz-
Fit mutlu anne Fit mutlu anne (başlangıç 14.9.)85.25
@gezegenfeza77.80
LenaG LenaG 91.40
@Safransari-
@leyl7672.30

Kaptanım birde o yarım saç böreği dediğim öyle kocaman bir saç böreği yarısı değil küçük bir yufka ile saç böreği onun da yarısı zaten doyurmaz da
Canım yorucu bir süreç ne diyeyim Allah sana kolaylık versin :dua:

Canım yorucu bir süreç ne diyeyim Allah sana kolaylık versin :dua:
Çok sağol kaptaniçem 🙏
Dün su taşıpta parkelerin altına su gitmeseydi bitmişti hadi sil baştan bakalım hatayı yapan dünkü usta çarşamba günü gelicek mi çok zor o tezgahın önündeki parkeler ya değişecek ya değişecek kabarmış köşeler havada daha geçen ay yaptırdık 😭

Hayırlısı ile atlartirsin inşallah bu tetkikide kaptanım ama ilaç da içmiyorsun artık ilaçlar sersem yapıyor demiştin daha da düzelirsin inşallah şafi ismi ile şifa versin rabbim hasta olan herkese
Çok sağol kaptaniçem 🙏
Dün su taşıpta parkelerin altına su gitmeseydi bitmişti hadi sil baştan bakalım hatayı yapan dünkü usta çarşamba günü gelicek mi çok zor o tezgahın önündeki parkeler ya değişecek ya değişecek kabarmış köşeler havada daha geçen ay yaptırdık 😭
Canım işler ters gitmiş hep seninde bayağı kendim olsa oturur ağlardım sanırım ben hemen sinirlenip kolayca da üzülen biriyim sen gene iyi dayanıklısin maşallah evinde bir inşaat işi oluyor resmen tüm işler bittiği vakit tek girisme bı yardımcı çağır yanına beraber iki güne biter tüm ev bal dök yala olur aonra rahat edip kahveni yudumlarsin evinde
Ay yemeğe bir pulbiber basmışım ağzımdan burnumdan kulaklarımdan dumanlar çıktı :KK57::eek:
Bugün anacugumda yedim bende o da yemeğe biber basmış ahahah yandım ama yedim de

Hayırlı akşamlar kızlar
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Öğlen 12// iki kepçe mercimek çorbası bı dilim ekmek bı bardak ayran resim ekledim

Ara bir avuç ceviz uc ya da dört adet olabilir

Akşam 17.45 bitti//
7yemek kaşığı taze fasulye kavurması
Az salata yedim

Spor//
3 lt su bitmek üzere
Bir saat yürüdüm bı yarım saat daha yürürüm

Eklentiler

• IMG_20240916_120430.jpg
    IMG_20240916_120430.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 12
gecmis olsun sikayetin ne bilmiyorum ama Rabbim sifa versjn

İyi aksamlar hanımlar
16 Eylül Pazartesi
Kahvaltı 9:50

2 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
7 zeytin
1 dilim tbe
Domates,salatalik,maydanoz
Öğle 14:20
1 şeftali
6 minik gevrek
1 bardak ayran
Ara 16:30
Yarım elma
Yarım limonun suyu
1 bardak su
1 tatlı kaşığı ile smootie yaptım
Akşam 19:50(birazdan yeriz
1 kepçe tarhana çorbası
Köz patlıcanlı karnıyarık
Salata, 1 küçük kase yoğurt
Su 2 lt + 1 lt dukan
Spor 45 dk tempolu yürüyüş

Normalde yerim de salı tartısından önce bir fe kaptanların kilosu önemliyken yimem :KK59:

Ya sen bu hafta ( maşallah tabi) fazla süper değil misin :KK200::süslü:

Bak aşağıfaki mesaja benim grubum beni nasıl sahiplenmiş ben savunmadan onlat beni savunuyor :63:

Pil mi değişyirsen canım

Menün çok güzel canım su miltarı peki? 💙🥰

Canımsın :KK60:

Akşam yok mu? öğle kaçtaydı? su miktarı ne kadardı? Babam böyle kek yapmayı nerden öğrendi :KK70:
Ama menü harika 💙🥰

Başladı mı :skandal:

Afiyet olsun canım 💙🥰
Sabah kaçmış canım miktarlar olarak mesela yulafa gerek ypkmuş veya kaşar peynrine gerek yokmuş. Akşamın aşırı sade bence 20. 30 hibi sağlıklı bir ara öğün tarcınlı meyve yanına süte eklenen granül şekersiz kahve ve hatta iki ceviz 😋
Mutfak işlerini halledebildin mi naptın 🌸
Akıllısın😄

Ayy bi açım bi açımm midem halay çekiyor içim de sankii gurrr guurrr gurulduyor hint fakiri gibi ikramlar geliyor da bakıp bakıp içleniyomm ayhhh diyomm takımım içinn ekibim içinn hint fakiride olurum yememm dee neyse öyle işte bi iç dökmek istediydimm :olamaz::olamaz::olamaz:
Jou Jou
sibel_84 sibel_84
nurovic nurovic
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@trueliving_
@Goklerce
@irmaknehirgol
@Boncuk2307
@malahit
@Azmet5255
@Lotus1234
ekibimm nasılsınızz nasıl gidiyor gününüz ? :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Çokguzel kaptanımm

16 EYLÜL- PAZARTESİ
AÇ KARNA
-
Ceviz suyu 08.30
Sonra kayısılıtarcinli su beklet 10.00
Zencefilli su 11.00
Kahvaltı : 12.30
20240916_121908.jpg

15.00
Taze incir bitane
5 badem

Akşam : 17.30

Haşlanmış but ve bolca yeşil salata

2.5litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi @yosunkupapatya LenaG LenaG sibel_84 sibel_84
.

Son düzenleme:
Hayırlı akşamlar kızlar
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Öğlen 12// iki kepçe mercimek çorbası bı dilim ekmek bı bardak ayran resim ekledim

Ara bir avuç ceviz uc ya da dört adet olabilir

Akşam 17.45 bitti//
7yemek kaşığı taze fasulye kavurması
Az salata yedim

Spor//
3 lt su bitmek üzere
Bir saat yürüdüm bı yarım saat daha yürürüm
Öğlemle akşamın toplamı bir öğün gibi olmuş :63:

X