Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:yok yok regl insanlık halii olsun ona bişi demem sen spor yapcan mı bugün senden söz almışmıydım bugün çok kişi verdi söz hatırlayamadımm Azmet5255 Azmet5255 verdi I irmaknehirgol verdi Boncuk2307 Boncuk2307 söz verdi Efenin_Annesi Efenin_Annesi söz verdi Jou Jou bebişli sezeryanlı ama belki azıcık yürüyüş yapar :KK53::KK53::KK53::KK53: sibel_84 sibel_84 yeni ameliyatlı trueliving_ trueliving_ bebiş daha küçük öyle hatırlıyorum malahit malahit pek yazmıyor bana :110::110::110: Lotus1234 Lotus1234 söz verdi vericek inşallah ha gayyret onuda zorlayacam söz vermeye nurovic nurovic zaten söz verdikii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Bugün çok çok hareketliyim kaptanim kaptanim. Kızımın toplantısı vardı , bı veli ne kadar zayiflamissin naptın böyle sen dedi. Anam ben bı mutlu oldum he ya 18 kilocuk verdim dedim gözler açıldı boyleeeee :KK70:

İyi Akşamlar
16.09.2024 Pazartesi

11:00 yarım saç böreği, 8zeytin, 2yumurta ve 2 yk. Yulaftan oluşan kapya biberli, domates li omlet, 28gr.kaşar peyniri ve 1kk.peynir az geçmiş olabilir, 1tk.acı sos ve domates, şekersiz çay

16:15 Akşam yemeği
1 büyük kase yarım yağlı yoğurt içine 1 salatalık, zerdeçal ve acı bul biberli, 1küçük salkım üzüm,
2 erik
Akşamda çikolatalı kahve veya herhangi bir kahve
Su yatana kadar bugünlük 3 litre
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Ayy bi açım bi açımm midem halay çekiyor içim de sankii gurrr guurrr gurulduyor hint fakiri gibi ikramlar geliyor da bakıp bakıp içleniyomm ayhhh diyomm takımım içinn ekibim içinn hint fakiride olurum yememm dee neyse öyle işte bi iç dökmek istediydimm :olamaz::olamaz::olamaz:
Jou Jou
sibel_84 sibel_84
nurovic nurovic
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
trueliving_ trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307 Boncuk2307
malahit malahit
Azmet5255 Azmet5255
Lotus1234 Lotus1234
ekibimm nasılsınızz nasıl gidiyor gününüz ? :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Al benden de o kadar 😁
Yarın büyük gün 😱

LenaG LenaG
Bu günkü menüm

11:30
2 küçük peynir
Yarım kıyma köftesi
1 tabak kabak yemeği
2 çatal tatlı
Şekersiz çay

15:20 akşam yemeği bitti
2 sütlü kahve
3 yk yoğurt
5/6 yk kabak yemeği
1 incir

Su 2 litre olur
Spor 13 bin adım yapmışım şimdilik akşam üstü çıkarsam fotoğraf atarım

Menüyle beraber paylaşırım ben :KK66:

Geçmiş olsun cnm

Geçmiş olsun canım mevsim geçişleri ya şimdi ondan oluyordur

Hemen zencefilli limon çay yap bogazını yak

Çok geçmiş olsun canım 🤲

Günaydın canım

Hemen ilaç iç tatlım salgın var mevsim geçişleri

Kiz ben severim su içmeyi en az içtiğim 2 litre

Ayyy bayılırım yemedin mi
Hepinize teşekkür ederim
Raporu düşündüm ama iş yeri yok dedi. İlaç yazdırdım 🙁

Günaydın canım

Hemen ilaç iç tatlım salgın var mevsim geçişleri

Kiz ben severim su içmeyi en az içtiğim 2 litre

Ayyy bayılırım yemedin mi
Kizzz çiğ köfte esmer bulgurdan olmuyormuu yiyebilirsin onu kısıtlamaya gerek yok sadece marulla ye lavaşla değill
Normalde yerim de salı tartısından önce bir fe kaptanların kilosu önemliyken yimem :KK59:
Ne çok sayfa birikmiş hepsini okuyamadım
Sitare55 Sitare55 vallahi hiç boş durmadım
16.bin adım yürüdüm
18 dkk evde egzersiz yaptım
Eki Görüntüle 3479784
Ya sen bu hafta ( maşallah tabi) fazla süper değil misin :KK200::süslü:
Kaptanın sizi hiic tanımıyor Nergis cimm ahahah Sitare55 Sitare55 😃🫢🤣🤣🤣🤣🫶🏼🫂🫂🫂
Bak aşağıfaki mesaja benim grubum beni nasıl sahiplenmiş ben savunmadan onlat beni savunuyor :63:
Sitare55 Sitare55 tartımda bi nozukluk var galiba sürekli farklı tartıyo :KK43:
Pil mi değişyirsen canım
15 eylül
Sabah 2 dilim çavdar ekmeği
4 kaşık sucuklu menemen
3-4 zeytin
ARA
türk kahvesi
ÖĞLE
yöresel yoğurtlu yemek
AKŞAM
yok
@Sitarr55
Menün çok güzel canım su miltarı peki? 💙🥰
Hiç de bilenem çok da iyi tanıyor o birgun rahatsizdim az içmiştim o kalmis onun aklında bak öğün ki gibi az içme diyor bana
Canımsın :KK60:
16EYLÜL
SABAH
2 dilim çabdar ekmeği
1 salatalık
Kocaman beyaz peynşr
Yarım domates
ARA
yoğurt meyveli granola 1 kase
ÖĞLE
mantar çorbası
Salata
LenaG LenaG
Sitare55 Sitare55
Akşam yok mu? öğle kaçtaydı? su miktarı ne kadardı? Babam böyle kek yapmayı nerden öğrendi :KK70:
Ama menü harika 💙🥰
Akşam kirli sepetini izleyen oldumu ?
Başladı mı :skandal:
İyi Akşamlar
16.09.2024 Pazartesi

11:00 yarım saç böreği, 8zeytin, 2yumurta ve 2 yk. Yulaftan oluşan kapya biberli, domates li omlet, 28gr.kaşar peyniri ve 1kk.peynir az geçmiş olabilir, 1tk.acı sos ve domates, şekersiz çay

16:15 Akşam yemeği
1 büyük kase yarım yağlı yoğurt içine 1 salatalık, zerdeçal ve acı bul biberli, 1küçük salkım üzüm,
2 erik
Akşamda çikolatalı kahve veya herhangi bir kahve
Su yatana kadar bugünlük 3 litre
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun canım 💙🥰
Sabah kaçmış canım miktarlar olarak mesela yulafa gerek ypkmuş veya kaşar peynrine gerek yokmuş. Akşamın aşırı sade bence 20. 30 hibi sağlıklı bir ara öğün tarcınlı meyve yanına süte eklenen granül şekersiz kahve ve hatta iki ceviz 😋
Mutfak işlerini halledebildin mi naptın 🌸

Canımm menun çok güzel afiyet olsun 🫶🏼🤍 zaten yeni ameliyat oldun spor olmaz dikkat et kendine ama cihazına gir bol bol emi sana güvenim tamm🧿😍
Cihaza persembeden itibaren gireceğim canım. Regl den dolayi almadı diyetisyen.
sibel_84 sibel_84 canım seni özellikle kapının eline kalıyorsun niye diyeceksin özellikle her şeye dikkat ediyorsun diyetini tam zamanında vaktinde uyuyorsun harfi harfine uyuyorsun haliyle yağdan da kilo veriyorsun tam herkesin aradığı takım elemanısın sana güveniyorum bu haftaya güzel başaracağız diyorum ve güzel eksiler bekliyorum senden her zamanki gibi 🤌🏼
nurovic nurovic kız nuroviç senin de bak o kadar konuştuk ettik ikimizin de tatlı zaafı var ama bu hafta mavi takıma gününü göstermek için arkadaşlığımıza dayanaraktan özellikle desteğini bekliyorum ona göre menülerin sporların su miktarının güzel ve eksi getirsin bize hadi göster kendini lütfen benim için de lütfen 🥹🧿🫶🏼🤌🏼
Jou Jou aşko bak sana da güvenim tam menülerin çok güzel oluyor çok renkli oluyor ama dün menü vermemişsin rica edeceğim her gün aktif bir şekilde menü paylaşalım ve şu mavi takıma gününü gösterelim sizden ricam sizin bana desteğiniz aktif olmanız ve güzel menüler çıkartmanız ortaya sen zaten o menüler konusunda harikasın güzel hepsi göreceğine gene eminim efe'nin annesi de senin yakın arkadaşın anladığım kadarıyla birbirinize güzel motivasyon alıyorsunuz aynı şekilde devam edelim lütfen 🤩🧡🧡🧡🧡
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım benim bu hafta harika bir eksi getirdin belki de hayatın en güzel eksisini verdim 2'li rakamlara indin yine aynı şekilde aynı az mı senden bekliyorum daha nice 80'leri 70'leri göreceksin sen bu azimle bunu başarırsın inanıyorum özellikle joy ile birlikte sizi almak istedim çünkü ikiniz yakın arkadaşsınız birbirinize destek olursunuz diye lütfen menülerini görselli bir şekilde gene istersen yazarak daha önceki haftalar gibi vermeye devam et olur mu aktif olalım ve bizim grubumuzu kazandıralım 😍🫶🏼🌸🩵🩵
Trueliving canım sana da güvenim tam dediğim gibi ekibimdeki herkese güvenerek gerçekten samimi söylüyorum ki içtenlikle güveniyorum menülerini senin de takip ediyorum çok güzel menüler çıkartıyorsun bebişten dolayı biraz spor yapamıyorsun ama yine aynı şekilde Ufak Ufak da olsa nesillere devam et lütfen güzel eksiler göreceksin hem bizim için hem de özellikle kendin için bunu başaracağına inanıyorum sana menüyü her gün verelim lütfen ama olur mu 😘🥳🧡🧡
Güvenini boşa cikarmayacagim canım.
3 arkadaşım menü verin lütfen bak hepinizi tek tek çokk seviyorum ama ne yediniz bilmek görmek ve yorum yapmak istiyorum azcık çenem düşcek bu hafta idare edin beni olur muu o_O o_O o_O
sibel_84 sibel_84 Azmet5255 Azmet5255 Efenin_Annesi Efenin_Annesi bekliyorum kızlarr:KK200::KK200::KK200:
Canım dün çok geç geldik eve. Sızıp kalmışım. Ama yediklerime dikkat ettim. Sıkıntı yok
sibel_84 sibel_84 (menü bekliyorum pazar günü için canım benim :KK200: )
nurovic nurovic
Jou Jou
Efenin_Annesi Efenin_Annesi (menü bekliyorum pazar günü için canım benim:KK200:)
trueliving_ trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307 Boncuk2307
malahit malahit
Azmet5255 Azmet5255 (menü bekliyorum pazar günü için canım benim :KK200:)
Lotus1234 Lotus1234

kızlarımm yeni haftaya hazır mıyız balkon konuşmasını cumartesi yapamadım bu hafta başı yapayım dedim inanın ki bende zor süreçlerden geçiyorum kah yazıyoruz rahatlıyoruz kah kimseye yansıtmıyoruz içimizde yaşıyoruz. Herbiriniz farklı farklı şeylerle uğraşıyordur eminim çünkü benimde telaşem çok oldukça fazla kafam dolu dopdolu.. Amaaa buraya bir amaç için toplandık değil mi canım arkadaşlarım inanın ki bu grup gelir geçer ama kazandığımız bizim yanımıza kar kalır hani derler ya gördüğün banaysa bellediğin kendine bu sözü duydunuz mu bilmiyorum ama grup kazansa da kazanmasa da verdiğiniz eksiler kendinize kendi sağlığınıza kendi mutluluğunuza kendi özgüveninize neyse çenem düştü sanırım toparlayayım bu hafta ben sizin için elimden geleni yapmaya çalışacağım he olur olmaz bilemem ama elinden geleni ben yapacağım sizden de istediğim bu.. o yüzden lütfen birimiz içimizden bir şey yerken cıss olarak diğer arkadaşlarımızı da düşünsün takımı etkiler miyim diye bireysel olarak hepinize tek tek güveniyorum biz çabamızı gösterelim de gerisi takdiri İlahi. Sağlıcakla ve aktif olarak burada kalın olur mu canlarım spor da ekleyin ne olur lütfen bunu da çokk istiyorum sizden 15 dk cık bile olsa ekleyin :KK200:
Menü bildirimi yapacağım canım.
sibel_84 sibel_84
nurovic nurovic
Jou Jou
trueliving_ trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307 Boncuk2307
malahit malahit
Azmet5255 Azmet5255
Lotus1234 Lotus1234
naber arkadaşlarımmm bugünn ben 1 saat veyaa 1,50 saat yürüycem yarınki savaşı kazanabilmek içinn siz bugün ne sporları yapacaksiniz bakimmm kaptanınızn gözü üzerinizde ona göree :anne::anne::anne::anne::halay::halay::halay:
Bugün 4000 adım attım canım . Bu benim için yeterli
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:yok yok regl insanlık halii olsun ona bişi demem sen spor yapcan mı bugün senden söz almışmıydım bugün çok kişi verdi söz hatırlayamadımm Azmet5255 Azmet5255 verdi I irmaknehirgol verdi Boncuk2307 Boncuk2307 söz verdi Efenin_Annesi Efenin_Annesi söz verdi Jou Jou bebişli sezeryanlı ama belki azıcık yürüyüş yapar :KK53::KK53::KK53::KK53: sibel_84 sibel_84 yeni ameliyatlı trueliving_ trueliving_ bebiş daha küçük öyle hatırlıyorum malahit malahit pek yazmıyor bana :110::110::110: Lotus1234 Lotus1234 söz verdi vericek inşallah ha gayyret onuda zorlayacam söz vermeye nurovic nurovic zaten söz verdikii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Canım akşama senin için zorlayayim kardeşime diyeyim eşlik etsin bana.
Ayy bi açım bi açımm midem halay çekiyor içim de sankii gurrr guurrr gurulduyor hint fakiri gibi ikramlar geliyor da bakıp bakıp içleniyomm ayhhh diyomm takımım içinn ekibim içinn hint fakiride olurum yememm dee neyse öyle işte bi iç dökmek istediydimm :olamaz::olamaz::olamaz:
Jou Jou
sibel_84 sibel_84
nurovic nurovic
trueliving_ trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307 Boncuk2307
malahit malahit
Azmet5255 Azmet5255
Lotus1234 Lotus1234
Açlık hissetmiyorum artık nedense. Vücut aralıklı oruca alisti herhalde.

Dünkü menümü yazayım
Kahvaltı
2 yumurta
5 ade mantar
1 kapya biber
Yarım çay kaşığı zerdeçal
2 yemek kaşığı zeytinyağı ile yağda yumurta yaptım hepsini karıştırıp.
Ara öğün
1 türk kahvesi
2 küçük mısır biri haşlama biri kozde
Akşam
2 adet et köfte
2 dilim kırmızı turp
Y yosunlupapatya LenaG LenaG Jou Jou

Cihaza persembeden itibaren gireceğim canım. Regl den dolayi almadı diyetisyen.

Güvenini boşa cikarmayacagim canım.

Canım dün çok geç geldik eve. Sızıp kalmışım. Ama yediklerime dikkat ettim. Sıkıntı yok

Menü bildirimi yapacağım canım.

Bugün 4000 adım attım canım . Bu benim için yeterli

Canım akşama senin için zorlayayim kardeşime diyeyim eşlik etsin bana.

Açlık hissetmiyorum artık nedense. Vücut aralıklı oruca alisti herhalde.
Canimmsin yaa her mesajıma döndün ekip ruhu işte mikemmelsinn :KK200:

Dünkü menümü yazayım
Kahvaltı
2 yumurta
5 ade mantar
1 kapya biber
Yarım çay kaşığı zerdeçal
2 yemek kaşığı zeytinyağı ile yağda yumurta yaptım hepsini karıştırıp.
Ara öğün
1 türk kahvesi
2 küçük mısır biri haşlama biri kozde
Akşam
2 adet et köfte
2 dilim kırmızı turp
Y yosunlupapatya LenaG LenaG Jou Jou
Menü harika canım spor için çok da zorlama kendini sağlığımizdan önemli değil ya ❤️

Jou Jou
sibel_84 sibel_84
nurovic nurovic
trueliving_ trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307 Boncuk2307
malahit malahit
Azmet5255 Azmet5255
Lotus1234 Lotus1234
İyi akşamlar yeni girebildim 🌸🙋🏻‍♀️

İyi akşamlar 🌸🙏🏻

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Kahvaltı 8.30
Peynir
Salatalik
Yeşil biber
1 haşlanmış yumurta

12.30 öğle
5 YK menemen
Ayran

15.30 ara öğün
2 kare bitter çikolata

18.00 akşam
5-yk türlü susuz
3-4 çatal mevsim salatası

2.5 lt su
10000 adım
Menü harika canım adımsayında çok güzel su miktarını çok güzel maşallah maşallah salı günü ve cumartesi günü güzel güzel eksiler göreceksin ben inanıyorum sana da 😎🤌🏼💪🏼🫂

İyiaksamlar
Sabah 9
Tb ekmeği ile tost
Aralarda soda kahve yeşil cay
1 bardak ananas suyu
Altınbaşak çörekotlu 2 parça
Akşam 17.30
1.kase çorba
2 baget
Köz patlıcan salatası
Şu 2 litre 3 u bulur
Spor 16.bin adım