Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de aynını yapıyorum en kötü acıktım ve öğün saatim geçiyor saat geç olmuş akşam olmuşsa bi karabuğday patlağı tamamdır bu alışkanlıkları hep burda kazandımm
Bende yavaş yavas alistiriryorum kendimi kaptanım 😅
Hahahahahha dedim kııaaazzz kaçırdınn onu 😀😀 hlgünahımı alma bikeremm:lülülü::63:
Tamamm tamam gormemissimmm :KK53: :KK53:
dedi kız kankişinin günahını alma şimdi ben çok sordum o da dedi bana :KK70:
Onun gadasını alırım ben🤣🤣

Benden sana gelsin :KK48:

Ben yarın yapıcam söz🙏😁
benim ırmakıma laf yokkk ona göre bugün spor yapcak hemde simit bile yemedii siz görün de bakın bugün kü menüye özellikle hem beni hem Sitare55 Sitare55 yi hem Tutku44 Tutku44 yu ekle kız görsünler menünü ve sporunu bi kabak sotele de ye hele bugün eliptik filan da yazzz bak nasıl keyiflencem ben helee eehheehhe I irmaknehirgol :KK60:

inankı güveniyorum size canım sen gazla çalışırsın bende çokk hassas bir insanım biriniz yedim dese kötü bişey üzüldüğümle kalırım kimse kırılmasın diye bir şey de yazamam yanlış anlaşılırım diye ama inan ciddi üzülürüm dünya hassas kalpler için çok fazla cidden o_O o_O o_O :KK200:
Kıyamam sana kaptanım ya, üzme bu kadar kendini sonuçta daha yapacak birşeyin yok bazen aksilikler de oluyor kadınız sonuçta 3 tanesinin regli denk gelirse bittik zaten 😁🤣

Olırsun olursun gec olsun güç olmasın canım.
Canım velilerim iyidir sağolsunlar diyettwyim de diyemiyorum alınıyorlar 😂 ben köyde öğr olduğum için eski gelenekler pek kaybolmamış o yüzden sanırım
eski bir alıntı oldu ozur dilerim kaptanım😶‍🌫️
masallah o sıcaklık var hala demek ki oralarda 🩵
Gecmis olsun canim
Zaman ne çabuk geciyor maşallah cocuklar büyümüş 🥰🥰
Ben daha evlenmedim ki🙈🙈
Calisma hayatina baslamistim mart gibide istifa ettim kpss calistim simdi tekrardan is arıyorum atamanin ne zaman olacagi belli olmuyor
Evlilik belki yaza olur ama belli değil 😊😊
ben sen evlendin diye hatirlıyorum kaptanim yoksa ablan mıydı bir karisti kafam 🫣🫣
Hayirla insa guzellikler gelsin hayatına kaptanım 🌿🌿🌿💐💐
Sınıf öğretmeniyim canım 🥰

Ya işte bu ya aşırı mutlu ettin beni 🥳 işte bu elimizin tersiyle ittiklerimiz bizi hedefimşze taşıyacak. Senin yerine bıraktığın kısırın benim sıcaklığına aldırmadan yemedipim poğaca ( bak aklıma geldi :KK42::KK48:) böyle böyle gidecez hedefe. Bugün de tertemiz menü bekliyorum cabım 💙

Peynir miktarını da yaz tamam mı canım zeytin veya ceviz de ekleyebilirsin. Akşam pide varmış iyiki kısırı bırakmışsın yoksa büyük bir ödemle uyanacaktın. Bugün yarın mis gibi bir mwnü ve salı günü eksi tabiki 🥳

Canım benim hadi gelsin artık 70 ler ligi :KK49:

Canım nergisim benim :KK60: sözümü aldım daha ne isterim :halay:
Menün aşırı sade ve güzel afiyet olsun canım.
Kahvaltı çok az olmuş yumurta ceviz muhakkak yeşillik ekle kabızlık yaşamayalım 💙
❤️harikasın kaptanım
Çok doğru söylüyorsun canım benim de kendi takımıma da anlatmaya çalıştığım şey bu sitarin de size anlatmaya çalıştığı şey bu gerçekten hani sadece kendimiz için Savaş vermiyoruz takımda olduğumuz için diğer arkadaşlarımızı da etkilememek adına onların da adına yarışıyoruz içimizden birisi bir şey yese diğerlerine de haksızlık yapmış oluyoruz bu arada salı günü alabilirim seni haberin olsunhaberin olsun 🤩🫶🏼🩵🥳🤌🏼🫂💪🏼
abowww senin dilin neler soyluyor oyle 🥹🥹
benim kaptanım duymasın😂😂
Oyyyyy masaallaaahh uyudu bide geriye evde kim var kız spora gidiyon 🤣🤣🤣 salonamı tvdenmi spor
evde eliptik var bir an once attım kendimei ona suan ustundeyim hala 30 dk tamamlamak uzereyim 🔥🔥🔥🔥🔥
Bugün sporda yapmaya niyetleniyorum akşamüstü yapacağım inşallah Şu an Okuldayım Efe'yi okulda bekliyorum 2 saat sonra eve geçeceğiz Y yosunlupapatya
çokda yorma kendini be kuzummm 😜
Bayılıyorum sana :KK60:
Ne yemek koydun ocağa bana da fikir olsun

Tabiki kavuşacaksın. :rapci:
Benim le aynı kilolarda benden bir ay sonra başlamışsın bak ben su an 74 lerdeyim sende bu kilolarda olacaksın çok yakında :rolleyes:

Hiç kendimi yormayacam benim takımım beni nasıl güzrl savunuyor :KK60:
etli nohut ve pirinc pilavi
benim kabak yogurtlama

insa kaptanımmm yaa ümidim o yonde artık hafiflemek istiyorum 7 leri gormek 6 lari ocak gelmeden gormek istiyorummmm:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::halay::halay::halay:
Ne güzel kaptanım diyorsun bir daha desene :KK37::rolleyes:
:KK68::KK68::KK68::KK60::KK60::KK60::KK19::KK19: canım kaptanımm 😍😍😍
Bugünkü sınavimda çiğ köfte 🙄
Yengem ev yapımı yapmış cağirdi çovukların çıkışına yetişecem yemeğe kalamam dedim kahve içeriz dedim. O zaöan yanına veririm dedi :silah:

Ve çok severim :KK42:
dikenli yollar ve zor yokuşlar ile kazanılan mutluluklar daha guzel olacak insa :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Kıyamam sana kaptanım ya, üzme bu kadar kendini sonuçta daha yapacak birşeyin yok bazen aksilikler de oluyor kadınız sonuçta 3 tanesinin regli denk gelirse bittik zaten 😁🤣
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:yok yok regl insanlık halii olsun ona bişi demem sen spor yapcan mı bugün senden söz almışmıydım bugün çok kişi verdi söz hatırlayamadımm Azmet5255 Azmet5255 verdi I irmaknehirgol verdi Boncuk2307 Boncuk2307 söz verdi Efenin_Annesi Efenin_Annesi söz verdi Jou Jou bebişli sezeryanlı ama belki azıcık yürüyüş yapar :KK53::KK53::KK53::KK53: sibel_84 sibel_84 yeni ameliyatlı trueliving_ trueliving_ bebiş daha küçük öyle hatırlıyorum malahit malahit pek yazmıyor bana :110::110::110: Lotus1234 Lotus1234 söz verdi vericek inşallah ha gayyret onuda zorlayacam söz vermeye nurovic nurovic zaten söz verdikii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

benim ırmakıma laf yokkk ona göre bugün spor yapcak hemde simit bile yemedii siz görün de bakın bugün kü menüye özellikle hem beni hem Sitare55 Sitare55 yi hem Tutku44 Tutku44 yu ekle kız görsünler menünü ve sporunu bi kabak sotele de ye hele bugün eliptik filan da yazzz bak nasıl keyiflencem ben helee eehheehhe I irmaknehirgol :KK60:
:KK70::KK70::KK70:
haydi bakalımm :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK75::KK75::KK75::KK75:
yarın tartılar geliyorr 🔥🔥🔥

eski bir alıntı oldu ozur dilerim kaptanım😶‍🌫️
masallah o sıcaklık var hala demek ki oralarda 🩵

ben sen evlendin diye hatirlıyorum kaptanim yoksa ablan mıydı bir karisti kafam 🫣🫣
Hayirla insa guzellikler gelsin hayatına kaptanım 🌿🌿🌿💐💐

❤️harikasın kaptanım

abowww senin dilin neler soyluyor oyle 🥹🥹
benim kaptanım duymasın😂😂

evde eliptik var bir an once attım kendimei ona suan ustundeyim hala 30 dk tamamlamak uzereyim 🔥🔥🔥🔥🔥

çokda yorma kendini be kuzummm 😜

etli nohut ve pirinc pilavi
benim kabak yogurtlama

insa kaptanımmm yaa ümidim o yonde artık hafiflemek istiyorum 7 leri gormek 6 lari ocak gelmeden gormek istiyorummmm:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::halay::halay::halay:

:KK68::KK68::KK68::KK60::KK60::KK60::KK19::KK19: canım kaptanımm 😍😍😍

dikenli yollar ve zor yokuşlar ile kazanılan mutluluklar daha guzel olacak insa :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
ama sen tutkucum o kaptanım kelimesini bana demiştin hatırladın mı alıntıyı buldurtma şimdi bananaa:ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:yok yok regl insanlık halii olsun ona bişi demem sen spor yapcan mı bugün senden söz almışmıydım bugün çok kişi verdi söz hatırlayamadımm Azmet5255 Azmet5255 verdi I irmaknehirgol verdi Boncuk2307 Boncuk2307 söz verdi Efenin_Annesi Efenin_Annesi söz verdi Jou Jou bebişli sezeryanlı ama belki azıcık yürüyüş yapar :KK53::KK53::KK53::KK53: sibel_84 sibel_84 yeni ameliyatlı trueliving_ trueliving_ bebiş daha küçük öyle hatırlıyorum malahit malahit pek yazmıyor bana :110::110::110: Lotus1234 Lotus1234 söz verdi vericek inşallah ha gayyret onuda zorlayacam söz vermeye nurovic nurovic zaten söz verdikii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Kaptanım kaptanımmm ben şimdi geldim 3 gündür düğündeydim. En yakın arkadaşım evleniyordu ondan hiç giremedim. Bugün tam gaz devam ediyorummm. Sadece haftasonum kötü geçti. Ama oynamaktan eritmişimdir diye umut ediyorum. Ve kaldığım yerden devam ediyorum bugün

Kaptanım kaptanımmm ben şimdi geldim 3 gündür düğündeydim. En yakın arkadaşım evleniyordu ondan hiç giremedim. Bugün tam gaz devam ediyorummm. Sadece haftasonum kötü geçti. Ama oynamaktan eritmişimdir diye umut ediyorum. Ve kaldığım yerden devam ediyorum bugün
ollleeyyy bee oleyyy spor yapcanmı bugün yakalamışken hemen söz alayımmm senden de bugün menü ve spor olacak dimiii:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

canım kaptanıma selamlar Sitare55 Sitare55 an itibariyle su sucuk gibi oldum 🔥 1000036497.jpg
35 dk eliptik

canım menü ve hareket güzel maşallah sadece çiğ köfteyi cumartesiye kadar beklet olur mu cok canın isterse o zaman yersin spor içinde sözü aldım senden eğer tam olarak da iyileştiysen bisikletine binmeye devam hadi bakalım 68.5 görücem senden ben bu hafta inanıyorum o elbiseler şıkır şıkır giyilip gezinilmeye gidilecek dimi amaa:KK76::KK76::KK76:
Hani meze veriyorlar ya kaptanım aşırı derecede acıkmıştım ve migrenim tutmuştu ilaç içmek için yedim onları özürrr 🫣
sibel_84 sibel_84
nurovic nurovic
Jou Jou
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
trueliving_ trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307 Boncuk2307
malahit malahit
Azmet5255 Azmet5255
Lotus1234 Lotus1234
naber arkadaşlarımmm bugünn ben 1 saat veyaa 1,50 saat yürüycem yarınki savaşı kazanabilmek içinn siz bugün ne sporları yapacaksiniz bakimmm kaptanınızn gözü üzerinizde ona göree :anne::anne::anne::anne::halay::halay::halay:
Vallaha sen böyle öğretmen gibi şey edince şimdi Yulaf yiyorum meyve bile yok bak sen düşün. Meyveyi spordan sonra yiyeceğim.
Ben reglim, kaptanım da öyleydi galiba.
Evet ben söz verdim oğlanı uyutmadan önce en azından yarım saat yapacağım sözümüz söz bizim 😘

ollleeyyy bee oleyyy spor yapcanmı bugün yakalamışken hemen söz alayımmm senden de bugün menü ve spor olacak dimiii:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Evet spor çok olmaz ama dün gece 12’ye kadar oynadım. Menümü tabi ki paylaşıcam. 2 günü de paylaşayım mı ama cidden kötü bi menü. Düğünde tutmak istemedim. Ama kalan günler de telafi edicem.

Aahhkimsem yokki yürüyüşe çıkayiim kuzum gurbetteyim spor salonu bile var sitede ama inemiyorum🤷🏻‍♀️

Evet spor çok olmaz ama dün gece 12’ye kadar oynadım. Menümü tabi ki paylaşıcam. 2 günü de paylaşayım mı ama cidden kötü bi menü. Düğünde tutmak istemedim. Ama kalan günler de telafi edicem.
Paylaş madem çokda yüreğime indirmeden ama bugün yarım saatcik leslie de eklesenn lüüüttfenn :dua::dua::dua:

Hani meze veriyorlar ya kaptanım aşırı derecede acıkmıştım ve migrenim tutmuştu ilaç içmek için yedim onları özürrr 🫣

Vallaha sen böyle öğretmen gibi şey edince şimdi Yulaf yiyorum meyve bile yok bak sen düşün. Meyveyi spordan sonra yiyeceğim.

Ben reglim, kaptanım da öyleydi galiba.

Evet ben söz verdim oğlanı uyutmadan önce en azından yarım saat yapacağım sözümüz söz bizim 😘
evet regl bende de var kuzumm ama eksideyim sus suss ben sizin için savaş veriyorum yarına sporun ödemi olmasa iyi :KK60:

X