Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3479718

✅yemek ocaga konuldu
✅etraf toplandı (oyuncaklar haric) wc banyo temizlendi
✅makinaya çamaşır atıldı
✅kahve zamanı(camasır atarken kahvemizin kopugunden olduk o ayrı🥹)
▶️bebegim uyanmadan spora gitmem lazım
▶️ütüyü aksama erteledim spor oncelik

Sitare55 Sitare55 🩵
Jou Jou 🩵
ohhhh ne guzell ben sezliyim ya canım spor yapmıyorum vücudumu zorlamıyorum ağrım oluyor hemen bıraktım 6 aydan sonra allahın izniylee
Hallettin bile şiniye kadar
Bende çamasirlar asıl bulaşikla boşaltıldı geriye konuldu oturdum 1 litre suyumu bitiriyoreeee

ohhhh ne guzell ben sezliyim ya canım spor yapmıyorum vücudumu zorlamıyorum ağrım oluyor hemen bıraktım 6 aydan sonra allahın izniylee
Hallettin bile şiniye kadar
Bende çamasirlar asıl bulaşikla boşaltıldı geriye konuldu oturdum 1 litre suyumu bitiriyoreeee
aman canım kilo verilir ne olursa olsun sezeryanlıysan mecbur dikkat edicen🩵

oh kolay gelsin 🌷
bende 1 litre ictim mutfaktayken şimdi spora gidicem emzirdim geri uyudu 🤸🏻‍♀️🔥🤸🏻‍♀️🔥🤸🏻‍♀️🔥🤸🏻‍♀️🍀🤸🏻‍♀️🔥🤸🏻‍♀️

Jou Jou kız hem menü vermiyon hem karşı taraf dişli diyon menü yaz lütfen hem de hergun olur mu bak hergun hepinizi kontrol edicem ona göre
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım sende benden özel yazılar istedin hepiniz herşeye layiksiniz tabiki hazırlayacak ama menü yaz lütfen hem de hergun bak yazmazsan cokk uzulucem grubum aktif değil diye 🥹
@malahit canımm menü yaz lütfen bak senin menülerin çok özenli ve dikkatli oluyor diğer arkadaşlara sırf motivasyon için bile menülerini yazmalısın lütfen diyorum grubumuz için olur mu canım 🫶🏼😍
I irmaknehirgol Irmak için bak özellikle seninle birlikte geçen hafta konuştuk ettik sana güvenim tam lütfen her gün beni yazalım spora ekleyelim dün menü yokmuş onu da yazarsan sevinirim burada aktif olalım karşı tarafa gününü gösterelim her birinizi tek tek özenerek seçtim hepinize güvenin tam🧿🥹🫶🏼🧡

@sibel_84 canım seni özellikle kapının eline kalıyorsun niye diyeceksin özellikle her şeye dikkat ediyorsun diyetini tam zamanında vaktinde uyuyorsun harfi harfine uyuyorsun haliyle yağdan da kilo veriyorsun tam herkesin aradığı takım elemanısın sana güveniyorum bu haftaya güzel başaracağız diyorum ve güzel eksiler bekliyorum senden her zamanki gibi 🤌🏼
@nurovic kız nuroviç senin de bak o kadar konuştuk ettik ikimizin de tatlı zaafı var ama bu hafta mavi takıma gününü göstermek için arkadaşlığımıza dayanaraktan özellikle desteğini bekliyorum ona göre menülerin sporların su miktarının güzel ve eksi getirsin bize hadi göster kendini lütfen benim için de lütfen 🥹🧿🫶🏼🤌🏼
Jou Jou aşko bak sana da güvenim tam menülerin çok güzel oluyor çok renkli oluyor ama dün menü vermemişsin rica edeceğim her gün aktif bir şekilde menü paylaşalım ve şu mavi takıma gününü gösterelim sizden ricam sizin bana desteğiniz aktif olmanız ve güzel menüler çıkartmanız ortaya sen zaten o menüler konusunda harikasın güzel hepsi göreceğine gene eminim efe'nin annesi de senin yakın arkadaşın anladığım kadarıyla birbirinize güzel motivasyon alıyorsunuz aynı şekilde devam edelim lütfen 🤩🧡🧡🧡🧡
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım benim bu hafta harika bir eksi getirdin belki de hayatın en güzel eksisini verdim 2'li rakamlara indin yine aynı şekilde aynı az mı senden bekliyorum daha nice 80'leri 70'leri göreceksin sen bu azimle bunu başarırsın inanıyorum özellikle joy ile birlikte sizi almak istedim çünkü ikiniz yakın arkadaşsınız birbirinize destek olursunuz diye lütfen menülerini görselli bir şekilde gene istersen yazarak daha önceki haftalar gibi vermeye devam et olur mu aktif olalım ve bizim grubumuzu kazandıralım 😍🫶🏼🌸🩵🩵
Trueliving canım sana da güvenim tam dediğim gibi ekibimdeki herkese güvenerek gerçekten samimi söylüyorum ki içtenlikle güveniyorum menülerini senin de takip ediyorum çok güzel menüler çıkartıyorsun bebişten dolayı biraz spor yapamıyorsun ama yine aynı şekilde Ufak Ufak da olsa nesillere devam et lütfen güzel eksiler göreceksin hem bizim için hem de özellikle kendin için bunu başaracağına inanıyorum sana menüyü her gün verelim lütfen ama olur mu 😘🥳🧡🧡

canımm kişisel olarak hepinize özel mesajlarda yazdım ama sen hala 2 gündür menü yazmıyorsun aklım sende takılı kaldı ona göree lütfen paylaşımlarına devam et burada diğer arkadaşlarımızda motive olur benimde görmem lazım cıs bişi yedin mi spor yaptın mı? :KK68::KK68::KK68:

Bak o şimdi ne kahvaltısıylaa gelcekk merakla bekliyorumm🤣🤣🤣 Efenin_Annesi Efenin_Annesi

3 arkadaşım menü verin lütfen bak hepinizi tek tek çokk seviyorum ama ne yediniz bilmek görmek ve yorum yapmak istiyorum azcık çenem düşcek bu hafta idare edin beni olur muu o_O o_O o_O
@sibel_84 @Azmet5255 Efenin_Annesi Efenin_Annesi bekliyorum kızlarr:KK200::KK200::KK200:

@sibel_84
@nurovic
Jou Jou
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@trueliving_
@Goklerce
I irmaknehirgol
@Boncuk2307
@malahit
@Azmet5255
@Lotus1234
naber arkadaşlarımmm bugünn ben 1 saat veyaa 1,50 saat yürüycem yarınki savaşı kazanabilmek içinn siz bugün ne sporları yapacaksiniz bakimmm kaptanınızn gözü üzerinizde ona göree :anne::anne::anne::anne::halay::halay::halay:
KAPTANIMMM💕💕💕💕
Buradayım 3 çocukla anca simdi girebildim dünkü menüm
İyi ki haşlanmış yumurta zeytin domates salatalık kahvaltıda dışarıya çıkmıştık yanıma çiğ badem elma kuru kayısı aldım soğuk kahve içtim şurupsuz bir Adanalı olarak dışarıda Akşam yemeğini yedik tabii ki kebap yendi ama yoğunlu salataya mezeye ve iki parmak kalınlığında Kebapçı yedim yanında soda içtim gazlı içecek tüketmedim akşam eve gelince de küçük bir dilim tatlı yedim bugün hala Sabah kahvaltısı yapmadım bir avuç çiğ badem tükettim bir tane sade soda 1 litre su cumartesi günü çiğ badem çiğ fındık kahvaltı yapmamıştım yine biraz kaju kuru kayısı Türk kahvesi soda bol su akşam da 3 tane küçük avuç içi kadar lahmacun yanında söğüş salata bir bardak ayran sebze meyve eksiğim var Onları bugün tamamlayacağım Yarın düzenli bir şekilde fotoğraflayıp atarım menülerimi🌸💕 Ayrıca benim için yazdığın özel mesajında Çok teşekkür ederim O gün uğraşmıştım sadece seninle Ama buna zaman ayırıp hepimize tek tek güzel mesajlar yazdığın için değerli hissettirdiğin için teşekkür ederim bu hafta biz kazanacağız hiç merak etme

Efenin_Annesi Efenin_Annesi evet canımm seni yakaladımm gülücüklü emojilerinden ne yedin bakem dün ve bugün sabah :kk77::kk77::kk77: allahım cıs olmasın aminn:dua::dua::dua:
Cumartesiden itibaren yazdım Kaptanım temiz içerikli olduğunu düşünüyorum🤣 Jou Jou mesaj attı Kaptanım seni soruyor diye söyle ona çamaşır katlıyormuş de dedim söylememiş hain dom dom

Kız çıtır çerez beni zorla zayıflatacaksın 😂 tamam 30 dk Eliptic 30 dk vücut hareketleri yapıcam🙏
Ama gece yapabilirim şu an ev işi mood
Bugün okul yok boş günüm. Evi toplıcam. Yarın kadın gelecek ben okuldayken temizlik için ev derli toplu olmalı. Tabii hergün topluyorum bakıcı da geliyor🥳Çengene çadırı gibi ev şu an.Çamaşır var bir sürü onları hal edicem. Yemek yapıcam.
Kızı okuldan aldım oğlanı uyuttum inşallah oğluşum uyanmadan birkaç işi hal edebilirim

X