Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öhömmm öhöömm kaptanınız konusuyor nazar boncuklu mavi güzellerim 💙

Harika bir hafta geçirecwz inş.
hepinizden düzenli menü bekliyorum yazamayacak kadar utandığınız menüler için kaptanım öğlen veya akşam fazla cozuttum diye menünğze ekleyin ama böyle yazmayacağınıza da güvenim tam :KK37: ben menü yoklaması yapacam haberiniz olsun aktif olursanız motive olursunhz bunu en çok kendimden biliyorum. Ne yiyeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda beni vrya bir arkadaşınızı etiketleyin ya da sadece yazın burada birbirimşze destek olmak için varız 🤗

@Beyaz leylak ödemle beraber harika bir eksi bekliyorum senden ve tabi bizi pozitif enerjinden mahrum etme :KK60:

Tutku44 Tutku44 canım sen bu ayda madalya alacaksın eminim gecen hafta verdiğin emeğin meyvelerini bu hafta toplayacağız gelsin mi 80.9 mesela :rolleyes:

@MAKE UP_ set yoğunluğu içerisinde bile harika eksi getirdin bu hafta da 65 ler i görürüz bence 🥳

@Cicekbocekkaktus geçmişte alınan verilen ler insanı üzüntüge düşğrmekten başka işe yaramıyor bu hafta gel miladımız olsun verdiğimiz kiloya dönmemege önce kendimşze söz verelim senden harika sonuç bekliyorum. İki ay önce bugün 85.5 la başladım ve bugün 74.8 im burası ve iç moyivasypnum sayesinde kendini sev ve güven tamam mı :KK60:

@Cakinin Gelini biz seninle anlaştık ve seni hep çok takdir ediyprum daha önce de söyleniştim hedefimiz de 84.5 olsun da fazlası da hayli hayli olur :rolleyes:

bluegreeneyes bluegreeneyes canım sende tartı pilini alıp tam gaz başlıyorsun ve zaten tam motivesin bunu sende görebiliyorum 💙 hem takım arkadaşım hem de 70 ler ligi rakibimsin gelsin artık 73 ler ikimiz için de :KK5:

B Beklenen2 ne yap et yetiş bana seninle diidişmek cok zevkli 🤗 74.9 bekliyorım senden spor yap güzel beslen ama yap 💋

@Tesnim1903 sana 60 lar ne kadar da yakın maksimum üç haftaya 60 lar ligindesin :rolleyes: bunun için bu hafta payına düşen sadece 900 gr hadi bakalım :KK5:

@Deltavealfa canım şu küsüratı bu hafta atalım ve 65 lere bir cee diyelim :KK33: yeni rakamlar beni çok heyecanlandırıyor ya :rolleyes:

@Nergis 35 canım yürüyüş arkadaşım, metabolizmamız sıkıntılarımız bize köstek olmaya çalışabilirler ama ben sana hep desteğim unutma he mi 😍 önce artımızı verip belki de 65 lere gelecez neden olmasın 🥳

@tomrs canım gizemli bir hatunsun benim gözümde ama sana da bir 63. 5 yakışır be :rolleyes:
Bunun için düzenli menü bekliyorum senden 💙

Ve şuna emin olabilirsiniz bu konuşmayı mavi takımdan ziyade herbirimizin hedeflerine ulaşması için yapıyorum. Hem burayı hem de sizleri seviyorum 💙🧿:KK36:
Hem takım içi hem takımlar arası kapışma 💙🤔 severiiiizzz 😂😂 sporu bu ara yapamıyorum onu da yapmaya bı vakit bulsam harika olacak ... Hadi bakalım harika bir hafta olsun hepimiz için 💙

Agzını yutturur vallahaa korkulurr bu Sitare55 Sitare55 ten bana bak stare şu profil resim et gözümden başkasıyla konuşuyorum.sanıyorummmm
Kizce yarın tek tek alintilayacagim herkese özel mesaj da yaparım yeterki siz dikkat edin benim akşam mesaisi var iki üç gündür her akşam evde ağlama seramonisi var saatlerce okula gitmiycem anne diye bağırarak ağıt dinliyorum pes edicem galiba yarım gün kresti beş saat ama alıştırma haftası vardı iki saatliğine geçen hafta okulu ayağa kaldırmış benim çocuk annemi istiyorum diye şuan bile size yazarken anne kime yazıyorsun gruba yazıyorum diyorum peşine '' ya anne okula gitmek istemiyorum dedim niye anlamıyorsun diyor '(zirlayarak ve tamam dememe rağmen) bu tokayi niye aldın okulda takmam bu ayakkabı niye alındı evde giyerim okula gitmem hadi anne tokalardab ev yapalım ama okul evi olmasın anneannemin evi olsun çok zormuş yaa moralim berbat aslında buraya pek yansıtmıyor dün bir haftadır o ağlıyor ben ağlıyorum 😔 öyle işte..

14 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1 fincan kahve 1 galeta
10.30 2 dilim peynir, domates salatalık biber, 5 zeytin 2 dilim tb ekmek
13.00 1 salatalık 12 beyaz leblebi
15.30 2 top dondurma
18.00 5 kaşık fırında tavuk sote, 6 kaşık sebzeli bulgur, yarım kase cacık
20.30 1 porsiyon kavun
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Sitare55 Sitare55

14 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1 fincan kahve 1 galeta
10.30 2 dilim peynir, domates salatalık biber, 5 zeytin 2 dilim tb ekmek
13.00 1 salatalık 12 beyaz leblebi
15.30 2 top dondurma
18.00 5 kaşık fırında tavuk sote, 6 kaşık sebzeli bulgur, yarım kase cacık
20.30 1 porsiyon kavun
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Sitare55 Sitare55
Çok dengeli çok güzel menü olmuş canım gzüel başladık bakalım 🥳

Kizce yarın tek tek alintilayacagim herkese özel mesaj da yaparım yeterki siz dikkat edin benim akşam mesaisi var iki üç gündür her akşam evde ağlama seramonisi var saatlerce okula gitmiycem anne diye bağırarak ağıt dinliyorum pes edicem galiba yarım gün kresti beş saat ama alıştırma haftası vardı iki saatliğine geçen hafta okulu ayağa kaldırmış benim çocuk annemi istiyorum diye şuan bile size yazarken anne kime yazıyorsun gruba yazıyorum diyorum peşine '' ya anne okula gitmek istemiyorum dedim niye anlamıyorsun diyor '(zirlayarak ve tamam dememe rağmen) bu tokayi niye aldın okulda takmam bu ayakkabı niye alındı evde giyerim okula gitmem hadi anne tokalardab ev yapalım ama okul evi olmasın anneannemin evi olsun çok zormuş yaa moralim berbat aslında buraya pek yansıtmıyor dün bir haftadır o ağlıyor ben ağlıyorum 😔 öyle işte..
He bu arada ihmal etmem kimseleri dediğim gibi yarın babası bı gezdirmeye götürecek o arada okuyamadigim kimse kalmaz hepinizi tek tek bakacağım ne yemissiniz ne etmişsiniz spor su ona göre😉

Canımm benimm takılıyoruzzz herkesin derdi bi başka benimde kizım 2 yaş sendromu var beni zihnen yordu o aglıyo brn ağlıyorum kriz geçiriyorum srtık hiç çabuk fevri biri değilimdir bukız beni yerden yere etti artık aşırı yoruyor beni bide yaa

Yaaa canim neden gitmek istemiyorki acaba birşeymi oldu acaba okulda 🥺🥺 oda çok degisik bi psikolojidir eminim sen bize bakmaa sende zor süreçler geçiriyorsun herdaim burda bize destek veriyorsun bide ksza geçirmiştin büyük bi şokla zaten desteğin yeter bize canım benimm💜💜

Öhömmm öhöömm kaptanınız konusuyor nazar boncuklu mavi güzellerim 💙

Harika bir hafta geçirecwz inş.
hepinizden düzenli menü bekliyorum yazamayacak kadar utandığınız menüler için kaptanım öğlen veya akşam fazla cozuttum diye menünğze ekleyin ama böyle yazmayacağınıza da güvenim tam :KK37: ben menü yoklaması yapacam haberiniz olsun aktif olursanız motive olursunhz bunu en çok kendimden biliyorum. Ne yiyeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda beni vrya bir arkadaşınızı etiketleyin ya da sadece yazın burada birbirimşze destek olmak için varız 🤗

@Beyaz leylak ödemle beraber harika bir eksi bekliyorum senden ve tabi bizi pozitif enerjinden mahrum etme :KK60:

Tutku44 Tutku44 canım sen bu ayda madalya alacaksın eminim gecen hafta verdiğin emeğin meyvelerini bu hafta toplayacağız gelsin mi 80.9 mesela :rolleyes:

@MAKE UP_ set yoğunluğu içerisinde bile harika eksi getirdin bu hafta da 65 ler i görürüz bence 🥳

@Cicekbocekkaktus geçmişte alınan verilen ler insanı üzüntüge düşğrmekten başka işe yaramıyor bu hafta gel miladımız olsun verdiğimiz kiloya dönmemege önce kendimşze söz verelim senden harika sonuç bekliyorum. İki ay önce bugün 85.5 la başladım ve bugün 74.8 im burası ve iç moyivasypnum sayesinde kendini sev ve güven tamam mı :KK60:

@Cakinin Gelini biz seninle anlaştık ve seni hep çok takdir ediyprum daha önce de söyleniştim hedefimiz de 84.5 olsun da fazlası da hayli hayli olur :rolleyes:

bluegreeneyes bluegreeneyes canım sende tartı pilini alıp tam gaz başlıyorsun ve zaten tam motivesin bunu sende görebiliyorum 💙 hem takım arkadaşım hem de 70 ler ligi rakibimsin gelsin artık 73 ler ikimiz için de :KK5:

B Beklenen2 ne yap et yetiş bana seninle diidişmek cok zevkli 🤗 74.9 bekliyorım senden spor yap güzel beslen ama yap 💋

@Tesnim1903 sana 60 lar ne kadar da yakın maksimum üç haftaya 60 lar ligindesin :rolleyes: bunun için bu hafta payına düşen sadece 900 gr hadi bakalım :KK5:

@Deltavealfa canım şu küsüratı bu hafta atalım ve 65 lere bir cee diyelim :KK33: yeni rakamlar beni çok heyecanlandırıyor ya :rolleyes:

@Nergis 35 canım yürüyüş arkadaşım, metabolizmamız sıkıntılarımız bize köstek olmaya çalışabilirler ama ben sana hep desteğim unutma he mi 😍 önce artımızı verip belki de 65 lere gelecez neden olmasın 🥳

@tomrs canım gizemli bir hatunsun benim gözümde ama sana da bir 63. 5 yakışır be :rolleyes:
Bunun için düzenli menü bekliyorum senden 💙

Ve şuna emin olabilirsiniz bu konuşmayı mavi takımdan ziyade herbirimizin hedeflerine ulaşması için yapıyorum. Hem burayı hem de sizleri seviyorum 💙🧿:KK36:
Ya ama var ya sen çok tatlısın ne güzel şeyler yazmışsın bu saatte gizlice kısır yicektim valla hatta tabak önümde dokunmadan kaldırıyorum bu güzel konuşma ve tüm takım arkadaşları için bişeyler yazmışsın . Bir bardak su içip uyuyayım bu saatte yemek mi yenirmiş kaptan eli maşalı Sitare55 Sitare55 olunca artık kaçamak gizli yemek yok senleyim kaptanım daima😍😍

14 eylül menüm sabah 11.30
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Peynir domates salatalık maydanoz dereotu
Akşam 19.00
3 parça etli pide konya etlisi oda kıymasımı bozuktu tam pişirmemişler mi ne tadı bi değişikti hala midem bulanıyor misafirlerim vardı bulantıdan hazırladıklarımı da yiyemedim yeni bi kısır yiyecektim vazgeçtim
Su 3.5 lt
Spor ev temizliği
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@MAKE UP_63.85@sibel_8470.85
@tomrs64.30@Goklerce71.10
@Azmet525565.75@leyl7672.30
@trueliving_66 Jou Jou 72.70
@Deltavealfa66.80@Tesnim190372.80
@Nergis 3566.90 Mthn83 Mthn83 73.40
@irmaknehirgol67.70 Sitare55 Sitare55 74.80
@Boncuk230768.90 bluegreeneyes bluegreeneyes 74.90
B Beklenen2 76
@gezegenfeza77.80
A Asya89 78.40
80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
Tutku44 Tutku44 82 LenaG LenaG 91.40
@Fit mutlu anne85.25@Lotus123494.10
@Cakinin Gelini85.40@Efenin_Annesi99.90
@Cicekbocekkaktus85.80
ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
Y yosunlupapatya 50.75
@nurovic51.90
@malahit56.70
🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirin canlarım :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (14.09.2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
ellerine sağlık kaptanımmm💐💐💐

79.9 ile 70 ler ligine talibim🥳🥳🥳🥳

Hoşbuldum 😊

İnşAllah canim hosbuldum 😊

Amin insAllah hoşbuldum

Hoşbuldum hahhaha benim sorunum sağlikli olan seyler yanliz kuru kayisi hurma vs abartiyorum ben aldigim kilolar abur cuburdan degilde yemekleri abartmaktan kuruyemisi kuru meyveleri abartmaktan copluk misali yiyordum artik dur dedim diger yazdiklarin nokta atisi cok haklisin kesinlikle yemedigimizde dsha mutluyuz cay yancilarini biraktim kesinlikle

Hoşbuldum canım bende özledim 😊
eevet bu hepimizde oluyor aslında badem fazlası kilo hurma yine oyle ideal sekilde yemeyi ogrendigimizde dengeye kavustugumzda hersey dahada kolaylasıcak ama once şu vucudun kapısı olan ağzı iyi kontrol etmek lazım 🫠

X