Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecen cumartesi 53.80
Bu cumartesi 50.75
Fark - 3.05 ödemler gitti artık gerçek yağları eritme vakti🫣

Eklentiler

• IMG_20240914_075459.jpg
    IMG_20240914_075459.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 13
Tebrikler :KK6:

50 kilolar kapatılsın En Büyük KK

Şaka şaka ttebrik ederim canım :rapci:

Beni etiketlememişssin ama neyseeee tebrik ederim canım 🤗 şunun şurasında 60 lara ne kaldı :rolleyes:
Kızzz oylecene ekledim yoksa ozel diye değil kaptanlarım ozel sadece 😂😂😂 sağoll kuuzm. Ne durum nedirrr

Tebrikler canm muhteşem bu kilolarda bir kilo eksilmesi
Çok tşk ederim 🌸
Tebrikler :KK6:

50 kilolar kapatılsın En Büyük KK

Şaka şaka ttebrik ederim canım :rapci:

Beni etiketlememişssin ama neyseeee tebrik ederim canım 🤗 şunun şurasında 60 lara ne kaldı :rolleyes:
Buranın sayesinde motive oluyorum :)
Evet yiycem valla hafta içi devam ederim gene çünkü diğer hafta diyetisyene gidecem ama bugün cozutabilirim serbest gün niyetine 🤤🤤🤤
Benim de ay sonu diyetisyen ölçüm günüm.
Tartı paylaşımı bekliyorummmm.

Evet yiycem valla hafta içi devam ederim gene çünkü diğer hafta diyetisyene gidecem ama bugün cozutabilirim serbest gün niyetine

Önce sen at ahahaha🤣
Ben if yapıyorum 12 de tartulacam :KK14:
Gecen cumartesi 53.80
Bu cumartesi 50.75
Fark - 3.05 ödemler gitti artık gerçek yağları eritme vakti🫣
Gerçek yağlar derken pardon 🙄
Alt sınırında altındasın ne yağı deli maynaaakkk:rolleyes: korumaya gec artık canım tebrik ederim :KK60:
Kızzz oylecene ekledim yoksa ozel diye değil kaptanlarım ozel sadece 😂😂😂 sağoll kuuzm. Ne durum nedirrr
Bende bilmiyorum ki bende durum nedir :KK51:

Ben if yapıyorum 12 de tartulacam :KK14:

Gerçek yağlar derken pardon 🙄
Alt sınırında altındasın ne yağı deli maynaaakkk:rolleyes: korumaya gec artık canım tebrik ederim :KK60:

Bende bilmiyorum ki bende durum nedir :KK51:
Aşkım sen if yapsan da su serbest öğlene kadar biliyorsun ve 12ye kadar su bilenem mi icmiycen ahahaah🤣

Günaydın ♥️
Geçen hafta 74.9
Bugün 73.4
Fark 1.5
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35
Bu hafta feza ablamın kaptanlığı için katılmıştım. Aktif olamayacağımı biliyordum. Bir süre mevcut kilomla zaman geçirmeye karar verdim.
Yine gelirim ama yarışmalarda bulunmak istemiyorum. Hepinize bol eksili haftalar diliyorum ♥️

Eklentiler

• 1000061317.jpg
    1000061317.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 8
X