Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biraz mentalim bozuldu benim bu hastane işlerinden :KK43:
İçini ferah tut inşallah hiç bişey çıkmaz 🤲 bana da kesin tanı konulmuştu operasyon sonu hemen kemoterapiye başlanacakti çok şükür patoloji sonuçlarım iyi huylu geldi Drum bile şaşırmıştı yıllardır sadece kontrol altındayım.. o yüzden ben artık kesinlik kazansa bile Allah'tan ümidimi kaybetmeme taraftarıyım.. hatta bundan birkaç yıl önce yine olumsuz bişeyden suphelenmislerdi Dr söylemeye dahi çekiniyordu benim rahatlığım konusunda şaşip kaldı 🙂. O yüzden sen de rahat ol kaptanm 🌼 💚

İçini ferah tut inşallah hiç bişey çıkmaz 🤲 bana da kesin tanı konulmuştu operasyon sonu hemen kemoterapiye başlanacakti çok şükür patoloji sonuçlarım iyi huylu geldi Drum bile şaşırmıştı yıllardır sadece kontrol altındayım.. o yüzden ben artık kesinlik kazansa bile Allah'tan ümidimi kaybetmeme taraftarıyım.. hatta bundan birkaç yıl önce yine olumsuz bişeyden suphelenmislerdi Dr söylemeye dahi çekiniyordu benim rahatlığım konusunda şaşip kaldı 🙂. O yüzden sen de rahat ol kaptanm 🌼 💚
Sana da geçmiş olsun :dua:

İnşallah canım :dua: hayır sıkıldım biliyor musun sürekli olarak o testi de yapalım bu testi de yapalım sonu gelmeyecek gibi yani hiç sevmem belirsizlik ne varsa bileyim ona göre karar vereyim yolumu çizeyim istiyorum

Dün sevindim ya bugün burnumdan gelmese olmazdı zaten.
Cumartesi : 69.50
Salı : 69.80
Fark +300 gr
Bu tuvalet sıkıntısı deli ediyor beni 😔 3 gündür yok yine. Uyku problemine de çare bulamadım bir türlü. Offffff😪
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza Nergis 35 Nergis 35
Canım çok birşey değil ki ama wc sorununu çözmek lazım bir ilaç içiyor musun
cunartesi 82.2
bugun 82.8
+600gr
ama eksiye gececeğim inanıyorum dünkü spordan oldu sanırım
LenaG LenaG
Nergis 35 Nergis 35
geçersin tabi c.tesiye bişicik kalmaz :KK200:

Canım çok birşey değil ki ama wc sorununu çözmek lazım bir ilaç içiyor musun

geçersin tabi c.tesiye bişicik kalmaz :KK200:
Yok kaptanım ilaç içmiyorum dukan ı kestim birkaç gündür içmiyorum bugün başlayacağım inşallah, dut kurusu da pek fayda etmiyor.

Biraz mentalim bozuldu benim bu hastane işlerinden :KK43:
Kaç gün kullanmaman gereken yanlış ilaç içtin üzerine hastane işleri koşturmaca cabası birde 2 gün doğum günü ödülleri hiçbirini kaçırmadım🤐
Kaptaniçem ama sana bu artı neki cumartesi düzelir olmazsa öbür cumartesi 80 ler ligindeyiz 🥳

gezegenfeza gezegenfeza LenaG LenaG
Geçen cumartesi: 53.80
Bu salı: 52.05
Fark -1.75
Tebrikler bu ne güzel bir eksi böyle
Günaydın
Cumartesi 67.30
Salı 67.0
-300

Nergis 35 Nergis 35 LenaG LenaG

GüZel hiç yoktan iyidir 😀

Eki Görüntüle 3477120
Tebrikler canım
Cumartesi ; 73.6
Bugün ; 73.9
+300gram

Pek fark yok hayırlısı
BIde akşamları su içmeyecem daha oda farkediyo çünkü vucutta su varsada farkediyo 6 ya kadar icicem dahada içmeyecem hiçbirşey öyle yapardım kızımı doğurduktan sonra
@Efenin_Annesi Nergis 35 Nergis 35 LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 bide göğsüm taş gibi süt dolu acaba odamı ağırlık yapıyor
Canım gayet normal memeler süt dolu ağırlık yapar tabiiki
🌸🍀🪷🌿9 Eylul Menü ve Spor🌿🪷🍀🌸
🌸8.00
1 kuru kayısı 1 ılık su
🌸11.00
yarım avokado,marul, 1 haslanmıs yumurta, 4 siyah zeytin,domates ,salatalık ,2 dilim ekmek
🌸 15.00
2 yk dolma içi pilavı
🌸16.00
1 kupa kahve ,1 bitter
🌸18.00
1 kase mercimek corbasi, 1 adet biber dolması,yogurt

🚶🏽‍♀️ 30 dk yruyu
🤸🏻‍♀️ 20 dk eliptik, 5 dk pilates
💦 2lt
Nergis 35 Nergis 35
LenaG LenaG
Süper spor menü güzel afiyet olsun
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35
Cumartesi 66:85
Salı 66:25
Fark -600 🥰
Tebrikler canım benim
Çok fark oluyor öyle. Bende bu sabah çocukları okula bırakmak için kalkıp hemen tartıldım çıktım evden
Bir incir yedim okuldan eve dönünce tekrar tartıldım arada 500 gram fark çıktı😃demek sabah uyanıp tartılınca vücutta ödem oluyormuş.
Hem parkede tartıldım hemde fayansta doğruymuş inanmadım😂
Çok farkediyor ilk uyanınca çok şiş olunuyor
Almıcen kızımı demi
Günaydın kızlar 2 gün saçmalayıp aç kalıp tek öğün yaptım artı geldii :KK43: halbuki belki listemden devam etsem böyle olmayacaktı. Herkes eksideeee ben aşırı artıdayııımmm rezalettt

Cumartesi 91.10
Salı 92.15
Fark + 1.05 :kızgın::kızgın::kızgın:

Nergis 35 Nergis 35
Canım benim az şey atlatmadin sen hiç bozma moralini dünkü gevrek ve pasta dan stresden oldu gir bak cumartesi eksiyi göreceğiz önce sağlık unutma
Fark +300 gr
Bu tuvalet sıkıntısı deli ediyor beni 😔 3 gündür yok yine. Uyku problemine de çare bulamadım bir türlü. Offffff😪
Hem kabızlık hem uykusuzluk o yüzden takviye dene canım kabızlığı sıkma canını hafta sonu eksi olur
cunartesi 82.2
bugun 82.8
+600gr
ama eksiye gececeğim inanıyorum dünkü spordan oldu sanırım
LenaG LenaG
Nergis 35 Nergis 35
Sen halledersin canım benim cumartesi eksiyi goreceksin

Fark +300 gr
Sorun değil canım, cumartesiye kadar çözersin
Bende sıkıntı yaşıyorum 🥴

Tebrikler canım

Tebrikler canım benim

Almıcen kızımı demi

Canım benim az şey atlatmadin sen hiç bozma moralini dünkü gevrek ve pasta dan stresden oldu gir bak cumartesi eksiyi göreceğiz önce sağlık unutma

Hem kabızlık hem uykusuzluk o yüzden takviye dene canım kabızlığı sıkma canını hafta sonu eksi olur

Söz veremiyorum 😉

Tebrikler canım

Tebrikler canım benim

Almıcen kızımı demi

Canım kaptanımm motiveni yeriimm gülen gülüyo bana bahane ettiğimi düsunüyorr 🤣🤣 bare sen anla benüü

Nergis 35 Nergis 35
LenaG LenaG
Selamlar 🌼
Cumartesi 72.0
Salı:72.7
+700 :KK43:
Dün aşırı yoruldum, cok hareket halindeydim. Bugün de vücudumun şiş olduğunu hissediyorum. Bir de göğüslerim cok ağrıyor, ödemle alakası var mıdır 😔
ONdanda oluyor zaten bide wc olmadanda fazla çıkarr kalktığımiz gibi hemen tartmamak lazım

X