Popüler Konu LenaG ile MasterFit

100 gr gitmiş ya😘
Muhtemelen dünkü pilav ödem yapmıştır 😉
Çocuk kucağımda yazdım kaptanım o 74.9 olcak 🙈 ama WC cikamamistim evden çıkmadan malum kosturmacalar 3e katlandı wcye girmeye zaman kalmıyor :KK48: sabah kahvaltısıni yaptırıp büyüğü servise yetiştiriyorum ortayı hazırla kreşe bırak o arada küçüğünde üst baş ayarla derken direkt tartildm çıktım

Eklentiler

• 1000151804.jpg
    1000151804.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 8
Cumartesi ; 73.6
Bugün ; 73.9
+300gram

Pek fark yok hayırlısı
BIde akşamları su içmeyecem daha oda farkediyo çünkü vucutta su varsada farkediyo 6 ya kadar icicem dahada içmeyecem hiçbirşey öyle yapardım kızımı doğurduktan sonra
Efenin_Annesi Efenin_Annesi Nergis 35 Nergis 35 LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 bide göğsüm taş gibi süt dolu acaba odamı ağırlık yapıyor

Cumartesi ; 73.6
Bugün ; 73.9
+300gram

Pek fark yok hayırlısı
BIde akşamları su içmeyecem daha oda farkediyo çünkü vucutta su varsada farkediyo 6 ya kadar icicem dahada içmeyecem hiçbirşey öyle yapardım kızımı doğurduktan sonra
Efenin_Annesi Efenin_Annesi Nergis 35 Nergis 35 LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 bide göğsüm taş gibi süt dolu acaba odamı ağırlık yapıyor
Uykusuzluk wc hwr şey farkeder canım.
Bende de tam tersi ne kadar su içersem o kadar eksi görüyorum yatmadan hemen önce kesin içerim

Uykusuzluk wc hwr şey farkeder canım.
Bende de tam tersi ne kadar su içersem o kadar eksi görüyorum yatmadan hemen önce kesin içerim
Aaaa işte bende öyle degil herkesinde vücududa bir değil bide vallaha insan şaşırıyor geneldee
Wcde edemedim tabii

Kiloyu bana sorma bence 😀
kime sorayım kiz

Ben zaten veremiyorum hemen detox bile içemiyorum onlar çok işime yarıyorduu aralığa kadar bana kaptanlık yok🤣🤣 sibel_84 sibel_84
yan çizme. Hani kapisacaktik.

hadi kız kilo bildirimini yapsanaa :KK69:
bende merakla beklemedeydim

sibel_84 sibel_84 kaç kilosun güzel bir rakam gördüm demiştin :rolleyes:
şimdi tartilacagim canım

Cumartesi ; 73.6
Bugün ; 73.9
+300gram

Pek fark yok hayırlısı
bahane arama yedim demiyon da 😂😂😂

X