Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anamm ben kayboldum yine 300 küsüt sayfa olmuş, karabatak gibiyim dalip dalip çıkıyorum.

Tektardenecim hiç covid olmadım, hatta test bile olmamıştım.

Dra gittim boğaz iltihabı diyerek antibiyotik başladık, tam iyileştim derken tekrar etti.
Evde herkes hasta küçük ateşli, büyük öksürmekten uyuyoamıyor, gece kalkıp kalkıp yanıma geliyor, en son ne zaman uyudum hatırlamıyorum.
Şimdi onlara da antibiyotik başlayacağız.

O bu değil de. Ben hiç diyet kafasına gidemiyorum yeniden. Zipzip- Zipzip- kaptanım 1 kaç arkadaşı alıp da beni dövmeye falan mı gelseniz ne yapsanız. Hasta olunca bi süzülmüş 74.9 olmuştum yine 76 oldum. Eskiden kendimş zayıf görürdüm şimdi şişman görüyorum. Bu bir artı olabilir😂
Ne yapalım ne edelim? Eski motivasyonumu bulamıyorum. Pazartesi yada cuma olmasına gerek yok diyip yarın sabah tartılıp başlasam mı? (Hala emin değilim😂😂)

Buarada bunu yarışmaya yazacaktım ama kapandı. Zipzip- Zipzip- ve E Elif_Eylul ayrı kaldığım sürede daha net anladım ki burda yaptığınız muhteşem bir özveri. Ben burayı çok severken ve ihtiyacım varken uzun süre girmek içimden gelmedi, siz kendiniz kilo vermiyorken yıllardır burda her türlü derdimizi çekip üstüne bizi çekip çeviriyorsunuz, bir kez daha helal olsun diyip, teşekkür ediyorum.
Ailecek gecmis olsun canim yaa :KK43:

Artik Ankaradayim bak gelirim dövmeye bir kac kisi daha alip 😅😅😅
72 lere kadar dusmustun cok kilo almamissin ama dikkat et yinede kilo cabuk aliniyor ne yazik ki

Yarisma için yazdiklarinda cok haklısın canim burda cok fazla kisi ile zaman geçiriyoruz emek harciyoruz keske herkes farkında olsa senin gibi😞 hakkimiz helal olsun 🥰🥰

bu sefer ben kesın gıttım ıslerı bıtırnce gelırım

bu yarısma olayını cok sevdım ve ben kendı adıma cok motıve oldum umarım butun arkadaslarıma aynı etkıyı verır
:KK200:
Ve cok eglenceli dunden beri burayi okurken kahkaha atiyorum kizim merakla neye guldugumu soruyor 🙈😂 hem eğleniyor hem motive oluyoruz e daha ne olsun ❤️🧿❣️

Mutlu haftalar ablacim 🥰
Cok gecmis olsun Allah sifa versin hastaniza insallah iyi olur dugunu guzel gecirirsiniz 🤗

vahh vahh daha genç de işte hastalık yaşa bakmıyor , durumu baya vahim görünüyor rabbim yardımcısı olsun ..
inşallah o yavaş yavaş da olsa iyileşir , sizin de düğününüz olur , enişte iyi olup eve çıkarsa , rabbimin mucizesi mi yok olabilir o zaman evde hep beraber kutlama yapmayı nasip eder inşallah rabbim

Rabbim şifa versin ablam 🥺
Aminnn sagolun kizlar 💕💕💕

Anamm ben kayboldum yine 300 küsüt sayfa olmuş, karabatak gibiyim dalip dalip çıkıyorum.

Dra gittim boğaz iltihabı diyerek antibiyotik başladık, tam iyileştim derken tekrar etti.
Evde herkes hasta küçük ateşli, büyük öksürmekten uyuyoamıyor, gece kalkıp kalkıp yanıma geliyor, en son ne zaman uyudum hatırlamıyorum.

O bu değil de. Ben hiç diyet kafasına gidemiyorum yeniden. Zipzip- Zipzip- kaptanım 1 kaç arkadaşı alıp da beni dövmeye falan mı gelseniz ne yapsanız. Hasta olunca bi süzülmüş 74.9 olmuştum yine 76 oldum. Eskiden kendimş zayıf görürdüm şimdi şişman görüyorum. Bu bir artı olabilir😂
Ne yapalım ne edelim? Eski motivasyonumu bulamıyorum. Pazartesi yada cuma olmasına gerek yok diyip yarın sabah tartılıp başlasam mı? (Hala emin değilim😂😂)

Buarada bunu yarışmaya yazacaktım ama kapandı. Zipzip- Zipzip- ve E Elif_Eylul ayrı kaldığım sürede daha net anladım ki burda yaptığınız muhteşem bir özveri. Ben burayı çok severken ve ihtiyacım varken uzun süre girmek içimden gelmedi, siz kendiniz kilo vermiyorken yıllardır burda her türlü derdimizi çekip üstüne bizi çekip çeviriyorsunuz, bir kez daha helal olsun diyip, teşekkür ediyorum.
Yeniden baslayabilirsin istersen canim cok guzel kilo verdin artık sopam yok benim,belkide yarin öburgun bende olmayabilirim 😌
Gel sen bugun basla olurmu

bu sefer ben kesın gıttım ıslerı bıtırnce gelırım

bu yarısma olayını cok sevdım ve ben kendı adıma cok motıve oldum umarım butun arkadaslarıma aynı etkıyı verır
:KK200:
Sessiz sakin merve nereye gitti 😂😂😂senelerdir icindeki canavari nereye sakladiydin 🤣🤣🤣🤣

Geçmiş olsun bebeğim. Acun olduk biz. 🏄🩳😂😂😂 Masterfit yarışması yapıyoruz.

X