Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Desteğiniz olmasaydı tekrardan başarabilirmiydim bilmiyorum kaptaniçem daha yolumuz çook uzun vee ikimizde o çıtırlar grubuna giricez nokta

Tebrik ederim canım. Çok geçmiş olsun tekrar en kısa sürede şifasını versin Allah inşallah izinli olarak not aldım canım.
LenaG canım nasıl oldun? Geçmişi bu hafta pek okuyamadım. Çarşamba perşembe aşırı yogundum.
İyiyim canım düzeldim gibi hissediyorum sadece 1 ileri tetkik istediler kesin sonucu verirmiş ama çok masraflı onu araştırıyoruz onu da yaptırıp rahatlamak istiyorum artık.
LenaG Tutku44
Geçen cumartesi 79.20
Salı 79.40
Bu gün 78.90
Fark -300
Salıdan bu güne eksi 500 gram
Eki Görüntüle 3476132
Tebrik ederim canım

Yeni evin hayırlı olsun canım, gülerek huzurla mutlulukla oturun
Amin canım Amin. Allah razı olsun
Afiyet olsun canım

Gayet güzel eksi tebrik ederim canım

Günaydın canım yeni evinde huzurla mutlulukla otur inşallah hazırlığa aldım canım ama bırakmak yok toparlayacağız
Amin canım Allah razı olsun
İnşallah sağol canım

Hadi güzel haberlerle gel canım. Sağlıktan önemlisi yok. Su an bende dışarı çıkacağım ama korkuyorum bir yerde düşer kalır mıyım? Ani tansiyon düşüşleri olmaya başladı. Salı günü gidip bende tekrardan değerlere baktiracagim. Yoksa benim de kafam rahatlamayacak

Eki Görüntüle 3476145
LenaG en son tartımı hatırlamıyorum canım yeni girmiş gibi yapalım
Tamam canım tekrardan başlangıcın hayırlı olsun
7 EYLÜL
SABAH
Yarım omlet
1 domates
yarım salatalık
ARA
türk kahvesi
ÖĞLE
fırın patates 3-4 elma dilimi
Tavuk 1 parça
1 kase yoğur
AKŞAM
salata
Ayran
LenaG
Afiyet olsun çok güzel
Başlangıç kilom 77.7
Cumartesi 75.7
Fark -1000
Eki Görüntüle 3476146
LenaG
C.tesi den c.tesiye alıyoruz haftalık olarak ama salıdan bu yana harika bir eksi çok tebrik ederim canım
İlkin günahı olmazmış zaten çok az bişi canım hemen gider

Herşey gönlünüzce olsun canım

Ben baya bir kilo verdim başladığımda 83 kilolardaydım sanırım artık direnç gösteriyorum bi ara 70 kilolarda böyle takılmıştım uzun süre napsam acaba detox yaptım bu hafta ama etkili olmadı pek
canım dün aksamki menun oatates ve makarnada etkili olmustur en az 200 gr etkisi olur
boşver artık yeni hafta basliyor daha dikkat edersin direnc kilolar gelince spor yapmadan sadece diyetke olmuyor malesef kuzum

Aman canım çok dikkat et, tansiyonun düşeceği zaman belirti veriyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…