Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım.

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin

E ben de yemiyorum sıfır şeker
Ama aylar gecsede nefsim korelmiyor.
Aklım fikrim tatlılarda. Hele bide çocuklara yapıp yiyememek aşırı zor. Göz görmese katlanilir da pof ne zor işler.
Aşko onu demiyorum ben de aylarca yesem tatlı isteğim Körelmiyorr şimdi gömdüm bile tartı sonrası bugün izin günüm diye ama ben bu bir haftada ki 4 kilona eridim bittim bayıldımmmm onu diyorum keto kız seni

He pardon şimdi anladım ama açıklamıştım sana sebebini. 52 den sonrasıni zor vercem asıl.

Ben de yapmak isterdim ödül niyetine ama durduramam kendimi. Hurma yerim ama :))

He pardon şimdi anladım ama açıklamıştım sana sebebini. 52 den sonrasıni zor vercem asıl.

Ben de yapmak isterdim ödül niyetine ama durduramam kendimi. Hurma yerim ama :))
Kız hafta da bir ödül günü yap sonra vücut kitlemesin kendini gerçi senin vücuduna şuan acayip bı ayar oldum hıh acilen bana olayları anlat özelden cabukk gell buraya bakimm

Bu arada son okul öncesi son tatil sebebiyle biraz yoğun geçiyor günlerim. Menülerimi sporlarımı kaydırarak yazıyorum kaptanım kusura bakma emi.

29 Ağustos Perşembe menüler
Öğlen 12.00
4-5 yk ızgara kabak ve 2 yumurta ile omlet,
Limonlu saltlık, marul,
1 parça peynir, 5 zeytin.
Kabuklarıyla 1 avuç yer fıstığı.

Akşam 17.00
4 kuzu pirzola,
2 avuç roka ve 1 domatesle sirkeli limonlu salata.

Saat 21.00 itibariyle
15 dk koşu,
10 dk titreşimli egzersiz aleti.

Su:3 lt

30 ağustos Cuma
Sabah 11.00 itibariyle
15 dk hiit kardiyo,
20 dk zumba,
10 dk titreşimli egzersiz aleti

Öğlen 12.30
1 kabak, 3 dilim sucuk ve 2 yumurta ile omlet,
2 parça köy peyniri,
10 zeytin,

Akşam 19.00
2 kuzu pirzola,
4 tavuk kanat,
Yeşil salata

Su: 2,5 lt Tutku44 LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…