Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öncelikle moral bozmak yok :KK60: sen normal diyet planından devam eksi göreceğim diye aşırı kısma :KK60:

Kız eksi işteee :KK200:

Afiyet olsun ben de menengiç çok severim ama içine süt tozu katılıyormuş diye içmeyi bırakmıştım.:KK200:
100 gr. 'dan eksimi olur ondan öyle kafa salladım darısı cumartesi ye
Kaptaniçem geldin demi hastaneden 😘

Ben de tatil sonrası düzen tutturamadım maalesef. Öncesinde çok güzel gidiyordu. Neyse düzelecek inşallah 🙏😁
İnşallah canım💕
niye acaba ya canım benim ki sorun cumartesi sabah ile pazar sabahı arası baya artıya geçtim. Menülerimi görüyorsunuz ben kıstıkça kilolar üstüme yapışıyor sanki☹️
Birden gidecek inşallah💕
BUGÜN BENIM DOGUM GÜNÜM HOSGELDIN YENI YAŞIM 30❣️:KK35:
Hayırlı yaşların olsun❤️

Selam kızlar ne güzel muhabbet ediyorsunuz maşallah 🧿
kalple ilgili sorunum devam ediyor eşime çaktırmıyorum ama kolumdaki saat ötüp duruyor akşamları çıkarıyorum kolumdan ki ötmesin o zaman panik yapıyor 🤷‍♀️ sabahtan beri farklı bir görüş için dr arıyorum. Verdikleri ilaç işe yaramıyor sanırım 😕
En iyisi kuzum, başka doktorlara da git, bizim bir yakını 3 kez ameliyat ettiler, meğer boşuna etmişler😔, çocuğun ameliyatlık bir durumu yokmuş

Selamlar. Çok çok eskiden bende master fit ile kilo verenlerdenim. Eskilerden kimler var bilmiyorum ama misafir yarışmacı olarak katılmak istesem benide kabul eder misiniz? @60kiloyum çok davet etti beni hep reddettim ama beklemeninde faydası yok. Eylül sonu eşimin kardeşinin düğünü var, kilo almayıp 2 3 kg versem fena olmaz benim için ✨🌼
Hoşgeldin canım

Cumartesi: 69.10
Salı: 68.75
Fark: -350g
LenaG LenaG
Tebrik ederim canım :KK200:
💐🩵🎊🌿🌱🍀Günaydınnn herkeseee🍀🩵🌿🌱💐🍀
Günaydın maviş kaptanım :KK200:
100 gr. 'dan eksimi olur ondan öyle kafa salladım darısı cumartesi ye
Kaptaniçem geldin demi hastaneden 😘
Gidemedim canım yoldan geri döndüm canım acil işi çıkmış dr un
Gunaydın💕
Ctesi:661
Salı:66.2
Fark: +100
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Günaydın canım az bir şey hemencecik gider :KK200:
LenaG LenaG doktora gidecektin naptın canım benim
Gidiyordum yoldan döndüm işi çıkmış dr un sonra aradılar p.tesiye kadar izin almış başka dr a değil kendi dr uma bir gideceğim önce ilaç işe yaramıyor belki değiştirir. Yine olmazsa İstanbul kazan ben kepçe gezeceğim dr ları :KK14:
En iyisi kuzum, başka doktorlara da git, bizim bir yakını 3 kez ameliyat ettiler, meğer boşuna etmişler😔, çocuğun ameliyatlık bir durumu yokmuş
Önce bir kendi dr uma gideyim durumu anlatayım çünkü gittikçe kötüleşiyor gibi olmadı başka dr lar artık

Bir bilmecem var cocuklar
Acaba nedir nedir...

Bu reklamı hatırlayanlar el kaldırsın yasımızı bilelim :KK3:

Benim bilmecem şu, adım sayısı yazarken günlük toplamı mı yazıyoruz yoksa sadece yuruyus amaçlı çıkıp yurudüğümüzü mü?
Misal benim bugum yurudugum 18.000
Ama toplamım 26 000 bununda çoğunluğu dışarıda gecti dişciye git gel falan :KK28:
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Tutku44 Tutku44
Eti, eti, eti
🙊 yaşım belli oldu mu ki

X