Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesiden itibaren menülerimi paylaşmadığımı fark ettim Kusura bakmayın Bazen böyle bir durum yaşayabiliyorum düzensizlik olabiliyor cumartesi günü annemin yanına gitmiştim kahve çay içildi akşam ızgarada et tavuk mangal yapıldı közlenmiş mezelerden yemek için birazcık ekmek yedim😍 ama aşırı değil Pazar günü sabah kahvaltısında klasik domates salatalık peynir zeytin 2 tane yumurta haşlaması bir küçük peynirli börek yedim suyu mu yeterince içtim çay kahve içildi akşam eve geldiğimde ise çocuklara Ve eşime tantuni yapmıştım ben ekmek arası tüketmek istemediğim için güzel bir salata yaptım 2 kaşık pirinç pilavı üzerine kıyma kavurup koydum aşağıda görseli mevcut Pazartesi sabahı sek Quart yedim sabah kahvaltısı yerine geçsin diye bir tane küçük muz yedim 2 bardak çay içtim 3 litre suyumu tükettim yağ yakıcı Çorba yaptım saat 13.00'da sanırım tükettim bir büyük kase yanında biraz maydanoz ve limonla 2'de küçük glutensiz ekmeğim vardı kızarttım akşam 6 gibi bir kase daha çorba içtim kahve ve çayla Bir tane de soda ile günü kapattım

Bugün kilomu da güncellemek isterim cumartesi günü 103.6 idim şu an 103.5 kiloyum fark -100 gr😎

Tutku44 Tutku44

Elhan Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• 1000145309.jpg
    1000145309.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 10
  • 1000145635.jpg
    1000145635.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 10
  • 1000145666.jpg
    1000145666.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 9
Üzülme nergisim kaç haftadır gitmiyor diye düşünme odemdir o bir bu hafta dikkat et bak sen cumartesi tak diye nasıl gidecek fazlasıyla kilolar🙏🏻
İnşallah canım yaaa
Başım çatlıyor gece sipam uyumadı şimdi de işteyim o yüzden ultra duble içiyorum 🙂
Cocuklu ve çalışan anne olmak.zor Allah yardımcın olsun
Günaydın yoldan geri döndüm dr un işi çıkmış izin almış p.tesiye kald
Ondada bir hayr vardı canım dikkat et kendine
Mesela canım şu an çok kola istiyor, hatta kahve kola karışık istiyor ama içmiyorum. O kadar sıcak ki nefes alamıyorum sanki
Soda iç ayran iç buzlu buzlu kefir

Canım ben de 91-92 arası gidip geliyorum yukarı çıkmıyor aşağı inmiyor öyle takıldı kaldı elimden geleni yapıyorum ama böyle işte vazgeçmek bırakmak istiyorum bazen ama hemen toparlanıyorum. Böyle zamanlarda inat etmek lazım bizim vücudumuz, bizim kararlarımız,bizim dediğimiz olacak :rapci:
Evet canım aynen.biz kazanacağız 🥰

Sağol kuzumm yaaa

Aynıııı ben işte benim heralde yıllanmıs yaglar daha sert aksi huysuz tam yapışmış gitmiyor 😭😭

Daha ne olsun 👏

Oo maşallah güzel vermişsin boy kaç senin 45 çok az degilmi
158
48 de sabitlicem.
45 i sırf merakımdan gorcem.
Daha önceden 48 kiloydum o halimi özledim.
BUGÜN BENIM DOGUM GÜNÜM HOSGELDIN YENI YAŞIM 30❣️:KK35:
Doğum günün kutlu olsun canım.

X