Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ben ilk hesabı açarken bu nick işini doğru düzgün yapmamışım şimdi gördükçe sinirim bozuluyor, yeni açsam onunla dahil olsam cumartesi günü olur mu acaba kaptanım, cumartesiye kadar böyle devam ederim listeler şaşmasın, sonra yeniyle kayıt yapılır? LenaG LenaG

Ya ben ilk hesabı açarken bu nick işini doğru düzgün yapmamışım şimdi gördükçe sinirim bozuluyor, yeni açsam onunla dahil olsam cumartesi günü olur mu acaba kaptanım, cumartesiye kadar böyle devam ederim listeler şaşmasın, sonra yeniyle kayıt yapılır? LenaG LenaG
Nick değiştirebilirsin ayarlardan yöneticiler de onaylıyor bir gün icinde

İyi akşamlar
LenaG LenaG @Mthn83 @Tutku44
Kaptanım hayırlı olsun, yeni hafta bol eksiler görmek temennisiyle.🙏🏻🌈🌸

8.00 açılış
Sade quark yarım kutu
1 incir
2 ceviz

Kahvaltı 11.45
Gözleme+ salatalık

13.00 ara öğün
Nane çayi +1 TK bal

15.00-16.00 ara öğün
8-10 üzüm tanesi + 8 badem

17.00
2 dilim elmalı kek

18.00 akşam
Fırın Sebze yemeği 3 YK
2 YK sek quark
35dk yüzme+ 3500 adım
2.5 lt su
patimsilizm patimsilizm 🌸🌈♥️♥️♥️çok özlettin kendini nerelerdesin?
Yogun ve yorgun gecti haftam 🥰 bu hafta daha rahat gibi🌸🙏🏻

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Afiyet olsun ❤️ ah bu dondurma aşkını ne yapacağız yaaa benim de canım çok istiyor hatta sürekli istiyor 🙈

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun semizotu günü olmuş masterfite 🤗

Afiyet olsun karpuz dilimi deyince gözümde bişi canlanıyor ama o canlanan fazla sanki 🙈

Serin serin yoğurtla çok güzel gitti.
Canım bildiğimiz siyah çay içine biraz yağsız süt ekliyorum.

Afiyet olsun canım ❤️

Bildiğimiz çaya biraz süt ekliyorum ❤️

Günaydın hayırlı sabahlar ❤️

Günaydın nur cum ❤️

Günooo iyi haftalar olsun 🙏❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Güzel plan afiyet olsun ❤️
Yok öyle değil küçük küçük karpuz dilimleri foto çekseydim keşke googledan buldum fotoğraf

Eklentiler

• IMG_8077.jpeg
    IMG_8077.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Oy canım Sivasım ❤️
Köftesini yedin mi?
Çermiklere gittin mi?
Müzeleri gezdin mi?
Amaan ablacım valla bir kere gitme fırsatım oldu düğün için, sadece kaleye çıktık, ırmağa gittik görümcem orda oturuyor diye, birkaç piknik yerine gittik, ne müze ne çermik milletin şoförlüğünü yapmaktan gezemedik, nasipse bu önümüzdeki yaz düğüne gidebilirsek yapacağız içimizde kalanları 😊🤌

Amaan ablacım valla bir kere gitme fırsatım oldu düğün için, sadece kaleye çıktık, ırmağa gittik görümcem orda oturuyor diye, birkaç piknik yerine gittik, ne müze ne çermik milletin şoförlüğünü yapmaktan gezemedik, nasipse bu önümüzdeki yaz düğüne gidebilirsek yapacağız içimizde kalanları 😊🤌
Mutlaka müzelerine gidin, altınkaleye gidin, orda piknik yapabilirsiniz.
Çermiklere bende senelerdir gitmiyorum, bir müddet daha gidebileceğimi sanmıyorum, sıcak ve soğuk su iyi gelmiyor bana

X