Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
20 Ağustos menü

Kahvaltı saat 9:30
1 kapya 2 yeşil biber soteledim az zeytinyağı ile

Ara kahve fellas meyve bar (ek olarak 2 fincan daha kahve aralarda )

Saat 15:00 2 yk et kavurma 3,4 yk tam buğday makarna

Akşam 18:30 2 dilim karpuz minik küpler yaptım biraz semizotu 2 dilim peynir şeklinde salata yaptım 1 bardak kefir 🌸

Su 2 litre oldu henüz ama içiyorum yatana kadar

Canım sen bilirsin de inan giden yağ değil canım ya sonra hemen geri geliyor gidenler hem de zor ayrıca atak yaptırır 🤷‍♀️

Cnm ilkkez bugün başlamış bulundum diyetisyen böyle iki günlük bir plan yazmış bir arkadaşıma acikcasi bende merakımdan denedim bugunde aşırı halsiz tüm gün yattım istahimda hiç yok anlayamadım.1 haftadır aralıklı oruç yapiyordum sonuna bunu ekledim
Bakalım nasıl olacak.

Kilo bildirimi

Cumartesi
69.20
Bugün sabit
IMG_7897.jpeg
LenaG LenaG

İyi akşamlar kızlar ve İyi akşamlar Kaptanım Bugünkü Sabah kahvaltı tabağımı zaten gördün saat 2 gibi bir fincan kahve içtim Saat 4.30 gibi Yarım Elma yedim saat 18.00'da dünkü yaptığım yulaf tabağını hazırladım onu yedim airfrey'de bir tane tavuk baget yedim. Bir fincan sade turk kahvesi ictim. 3 litre suyumu içtim spor olarak da ev işi ve 3 çocuğun arkasında koştum günü güzel kapattığımı düşünüyorum ve teşekkür ediyorum kendime😎🫶

Y yosunlupapatya

Elhan Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83

İyi Akşamlar Kızlar
20.08.2024 Salı
Aç karnına elma sirkeli su ve 1litre su

10:40 1 kaseye yakın kavurduğum patatesli biberli omlet, 7zeytin, domates, salatalık, acı biber,

18:00 Akşam yemeği bitti.
Fırında yumuşattığım yağsız patlıcanla 1büyük karnıyarık,büyük kase yy. Yoğurtla cacık,acı biber,
zeytinyağına kurduğum 2.5 incirle tahin

Su 3.5 litre
Spor 3708 adım
Akşam sade 300 ml. şekersiz filtre kahve içerim.
Kaptanııım ben şimdi 1kaseye yakın yy. Yoğurtla 5 hurma yedim hep Lotus1234 Lotus1234 yüzünden canımı çektirdi 🥲

İyi akşamlar kızlar ve İyi akşamlar Kaptanım Bugünkü Sabah kahvaltı tabağımı zaten gördün saat 2 gibi bir fincan kahve içtim Saat 4.30 gibi Yarım Elma yedim saat 18.00'da dünkü yaptığım yulaf tabağını hazırladım onu yedim airfrey'de bir tane tavuk baget yedim. Bir fincan sade turk kahvesi ictim. 3 litre suyumu içtim spor olarak da ev işi ve 3 çocuğun arkasında koştum günü güzel kapattığımı düşünüyorum ve teşekkür ediyorum kendime😎🫶

Y yosunlupapatya

Elhan Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83
Canim menulerin çok dengeli kilo kaybini merak ettim ne kadar verdin cumartesiden saliya🤗

Y yosunlupapatya

Elhan Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83
Afiyetler olsun canpareemmmm

Ben menü bildirimi yapayım 66 yı ucundan görünce biraz yedim sanırım 🥹 ama yarın daha detoks gibi yapacağım inş 🙏

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 tbe
5 zeytin 2 dilim tulum peyniri
2 tatlı kaşığı tahin pekmez

Öğle
1 kefir
1 dilim kek
3 hurma

Ara maydanozlu salatalıklı limonlu Shake

Akşam
2 kase mercimek çorbası
2 tatlı kaşığı pudingli pasta :/

Kapanış
30 dk Leslie
2 litre su

LenaG LenaG Y yosunlupapatya

İyi akşamlar
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 D Deltavealfa
Sabah 8.45
meyveli sek quark

10.00 ara öğün
3 hurma
2 ceviz

14.00 öğle
3 hurma
2 ceviz
1 kase tarhana çorbası

18.35 akşam
3 hurma
2 ceviz
4 YK Yoğurt +tarçın
Yarın sabah nasıl hissediyorsan söyler misin lotus hafif mi nasıl olacak göbek inmiş gibi olacak mı
Ona göre ben de hurma detoksu y da kabak detoksu gibi beslenmek istiyorum 2 gün

Cnm ilkkez bugün başlamış bulundum diyetisyen böyle iki günlük bir plan yazmış bir arkadaşıma acikcasi bende merakımdan denedim bugunde aşırı halsiz tüm gün yattım istahimda hiç yok anlayamadım.1 haftadır aralıklı oruç yapiyordum sonuna bunu ekledim
Bakalım nasıl olacak.
A hurma detoksu gibiydi listen halsiz miydin hmm neyse ben normal besleneyim 😅 zaten maks 2 gün yapabilirim ben de 1 gün yapsam bile çok iyi derim fazlasını yapamıyorum

İyi Akşamlar Kızlar
20.08.2024 Salı
Aç karnına elma sirkeli su ve 1litre su

10:40 1 kaseye yakın kavurduğum patatesli biberli omlet, 7zeytin, domates, salatalık, acı biber,

18:00 Akşam yemeği bitti.
Fırında yumuşattığım yağsız patlıcanla 1büyük karnıyarık,büyük kase yy. Yoğurtla cacık,acı biber,
zeytinyağına kurduğum 2.5 incirle tahin

Su 3.5 litre
Spor 3708 adım
Akşam sade 300 ml. şekersiz filtre kahve içerim.
Menün güzel canım gitsin kilolar

D Deltavealfa Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
20 Ağustos menüm

9:00
2 kahve

12:00
Nohut yemeği
Salata
4/5 çatal peynir

Akşam yemeği 15:00 bitti
2 küçük dolma 3 sarma toplam harçları 3 yemek kaşığı vardı.

Sıcak sıcak canım çok çekti yedim günü erken kapattım

Su 3 litre olur
Spor 5 bin adım olmuş. Bilmiyorum belki biraz yürüyüş yaparım

Yarın sabah nasıl hissediyorsan söyler misin lotus hafif mi nasıl olacak göbek inmiş gibi olacak mı
Ona göre ben de hurma detoksu y da kabak detoksu gibi beslenmek istiyorum 2 gün
Bu üç günlük bir program 2 günü hurma ve cevizli diğer günü normal bir beslenme planı bugün hiç aciktirmadi onu sana söyleyeyim.Tamam yarın bakacağım.

X