Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya insnamiyorum bu sorumluluk duyguna kaza yapmissin yaralisin belki acin agrin var ve benim menümün yoklugunu farkettin helal olsun utandim valla 🤦🏻‍♀️ozellikle yazmadim dun evlilik yildonumuzdu ve yemege gittik uzun suredir belki 6 aydir yemege cikmamistik ve özel bir gün oldugu icin o an kendimi kisitlamak istemedim buraya da yazmak istemedim ama illa yaz derseniz yazarim❤️
bugünü pas geçelim ozaman yarın kaldığımız yerden devam olur mu canımm :KK200:

İnancını kaybetme lütfen uykusuzluk çok etkiliyor benim çocuklar yeni uyumaya başladı ben yeni adapte olmaya başladım diyete 🙏

Daha hafif şeyler yemeye çalış mutlaka kilo gidecektir
Benim yıllardır kilom hep 80 üstü belki onun için çok zorlanıyorum

Okullar açıldı çok stresliyim. Sürekli birşeylere yetişmeye çalışıyorum bilmiyorum inşallah cumartesi kadar çok güzel eksi gelir

Y yosunlupapatya
Kahvaltımmmmm
Sut ceviz badem yulaf smoothie
IMG_20240820_095144_749.jpg

Ya insnamiyorum bu sorumluluk duyguna kaza yapmissin yaralisin belki acin agrin var ve benim menümün yoklugunu farkettin helal olsun utandim valla 🤦🏻‍♀️ozellikle yazmadim dun evlilik yildonumuzdu ve yemege gittik uzun suredir belki 6 aydir yemege cikmamistik ve özel bir gün oldugu icin o an kendimi kisitlamak istemedim buraya da yazmak istemedim ama illa yaz derseniz yazarim❤️
Yaz kiz ne yedin dışarda😆

Cumartesi :84.4
Sali :84.5
Fark : +100
Bekledigim sonuçtu henüz midemi kucultme asamasindayim Menulerim biraz daha kuculmeli spor yapmadim onun da etkisi var bir de bu tartidan once unuttugum icin su icmistim 2 bardak ne kadar etkisi olur bilemem.Alisacagim ksptanim bana biraz zaman taniyin lütfen❤️

Y yosunlupapatya LenaG LenaG @Mthn83
Su içmişsen o zaman eksidesin🤗

Aslında sadece taze fasülye yiyip onu yemeyecektim bu hafta makarna pilav ekmek tamamen kesmek istiyordum ama dayanamadım Arada kaynadı 3 kaşık 😅
Yanii bence her zaman yapılan şeyler değil hamur işleri insanın canı çekip hiç yemediğinde nefsi çok daha duyarlı oluyor her şeye
Bilmiyorum sizde durumlar nasıl ama bence tadımlık yemeniz sıkıntı oluşturmaz gibi

X