Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen canım yani fazlaydı bence de çorba olsun muhakkak ya Yoksa yani Halsiz düşersin

Rica ederim canım

Tabii ki de kız sen olmasan Ha bugün ha yarın da geçiştiriyordum kendimi

Sağ ol canım benim

Tek modum yoktu bugün enerjik başlamadım güne böyle bir tabak hazırlayayım

İyi dayanmışsın vallahi ya ben yapamam sanırım
Sende beni bekledinnn 🥲🥲
Anca beraber kanca berabeerrr

Gün planım yok biraz kafama göre olacak
LenaG LenaG patimsilizm patimsilizm
7.10 uyanış
8.45 elma sirkeli su
1 meyveli sek quark yoğurt

Öğle yeşil biber
2 yumurta beyazı
Ceviz

Akşam köfte salata

Ara öğün çiğ badem meyve

Bol su bol hareket
Bugün elim.kolum dökülüyor ağrıyor o yüzden yüzmeye gidemedim havada çok sıcak nemli ve bunaltıcı.

Iki gündür degisik bir halfeyim ya hastayım ya da hasta olmak üzereyim hic halim yok ve sürekli uykum geliyor kafamu nereye koysam orada uyuyotum öyle bir hal :KK64:

Menümü vereyim biraz sacma çünkü istahim da yok

Kahvalti 12.00: 2 has yumurta 1.5 dilim tbe
1 orta boy armut

Ara turk kahvesi sade soda 5 gr cikolata

Ara14.00: 1 orta boy armut enerji verir belki dedim

Ara17. 00: Türk kahvesi 2 kuru kayısı 15 cig badem

Su 3 litre oldu
12000 adim yürüyüş @Nergis 35
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Sitare55 Sitare55 mm canımm benim harikasın ama çok az yemşssin vücudu kısma bu kadar yemeye spor her zamanki gibi maşallah sana ve azmine :KK60: :KK200:

aifyet olsun canım dün bakamadım kusuruma bakmayın menü güzel ve spor da ekle lütfen olur mu suyuda arttıralım :KK200:
Dün yoğunluktan anca okadar içebildim kaptoş
Sporu edemiyorum gecen hafta hergün ettim heryerim agrıdı zaten gun içerisinde hep hareketliyim bide regl olcam 😏

11.30:

2 yumurta | 2 yk yulaf | 2 yk lor | kabak ile omlet + 1 salatalık

14.00: churchill

18.00: 2 avuç çiğ çekirdek + 1 avuç üzüm

19.30: 3 yk taze fasülye yemeği + 2yk yoğurt
4 yk tavuk sote

2.5 lt su

500 ip
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
menü su spor hepsi şahane diyecek söz bulamadım harikasın güzel eksiler göreceğinden eminim :KK200:

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Sabah 11
Yulaf muz chia tarçın yoğurt
Öğle
1 elma
1 ev pogacasi
Kefir soda kahve
Akşam 18.00
4 kaşık bezelye yemeği
4 kaşık pilav
Şu 2.5 litre
Spor bol yürüyüş Eki Görüntüle 3467974
canımm hep sordun ettin beni Allah razı olsun dün menülere bakamadım bugün atlamayayım dedim herkese tek tek bakıyorum senin menünde güzel canım afiyet şifa olsun adım sayında harika :KK200:

19 Ağustos menü

*9.00 kakaolu yulaf lapası, erik
*12.00 ızgara köfte, salata,2 dilim ekmek
*14.00 lifalif bar, türk kahvesi
*18.00 haşlanmış brokoli, havuç, ayran

12 bin adım, 2.5 litre su

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
menü su ve spor herşey olması gerektiği gibi takımımdaki arkadaşlarımla iftihar ediyorum resmen harikasınız bu güzel emeklerinizin karşılığını alacağınızdan hiiç şüphem yok :KK200:

Eki Görüntüle 3467890 ara öğün müsli yoğurt chia ve keten tohumuyaban mersini 1 küçük muz kakao eritilmiş yarım tatlı kaşığı bitter çikolata bu kadar tarifi. Saat 13.00 gibi Türk kahvesi içtim.sabah kahvaltımı 10.35 te yaptım.Bu beni baya tok tutarsa bisey yemem acikirsqmda tavuk çorbası yaptım ondan bir kase içerim içersem yazarım kaptanım.

Y yosunlupapatya

Elhan Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83
akşam da çorba içmişsin hepsini toplu yazabilirsin canım istersen menülerini de çok beğendim afiyet şifa olsun spor ve su miktarını göremedim belki de gözden kaçırmış olabilirim canım :KK200:

19 Ağustos Menü
15.30: 3 servis kaşığı kısır
Domates, salatalık
1 bardak ayran
Bi kaç tane turşu
1 yk un helvası

18.30: Büyük fincan şekersiz Türk kahvesi
Küçük parça orcik(cevizli sucuk)
2 lt su
Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3468062
canım beni sormuşsun saolasın daha iyiyim çok şükür. birazcık karbonhidratlı bir menü olmuş sanki bugün daha hafif geçirirsin olur mu canım benim :KK200:

akşam da çorba içmişsin hepsini toplu yazabilirsin canım istersen menülerini de çok beğendim afiyet şifa olsun spor ve su miktarını göremedim belki de gözden kaçırmış olabilirim canım :KK200:
Bir haftadan beri Aslında çok düzenli menü paylaşıyorum Normalde Elhan Elhan abla bilir unuturum genellikle benim bir günümü paylaşmayı ya da bir gününde ne yedim ne içtim onu paylaşmayı şimdi hem motive olayim diye hem de bilgilendirmek amaçlı o an bir şey yerken ya da içerken hemen fotoğraflayıp bildirim yapmak istiyorum yoksa arkadaşlar gibi buraya Yazmaya üşeniyorum🤭

İyi akşamlar
19.08.2024 Pazartesi

Sabah 1 kupa sütlü çay

Kahvaltı 11:00 4 yk yoğurt, 4 yk granola,1 şeftali,1 yl fıstık ezmesi

Ara15:00 15 fındık,1 bardak kefir

Aralarda sütlü filtre kahve 2 kupa

Akşam 19:45 nohut cipsli göbek salata,1 bardak ayran

Su 2 lt
Spor yok

Y yosunlupapatya
kaptanım dün bakamadım kimseye ama bugün tek tek okuyup cevaplıyorum inşallah senin menünde çok güzel kaptanım belin nasıl oldu daha iyisindir sende inşallah spor olsa iyi olur muş :KK200:

Bir haftadan beri Aslında çok düzenli menü paylaşıyorum Normalde Elhan abla bilir unuturum genellikle benim bir paylaşmayı ya da bir gününde ne yedim ne içtim onu paylaşmayı şimdi hem motive olsun diye hem de bilgilendirmek amaçlı o an bir şey yerken ya da içerken hemen fotoğraflayıp bildirim yapmak istiyorum yoksa arkadaşlar gibi buraya Yazmaya üşeniyorum🤭
peki canım nasıl rahat ediyorsan ben eskiyi pek bilemiyorum ama görseller şahane zaten:nazar:

19 ağustos 2024
Öğlen
1 yumurta haşlama
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
1 Salata
1 dilim mercimek ekmek
2 bardak yeşil cay

ikindi
Hindiba kahvesi
2 minik kare bitter