Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen fazlaymış, şimdi baktım Google dan.
Ben su içmeyi çok severim bana fazla gelmezdi ama Google amca fazla diyor. O yüzden 3 lt de sonlandircam su alimini.
Aynen canım yani fazlaydı bence de çorba olsun muhakkak ya Yoksa yani Halsiz düşersin
Yarın çorba yaparım aynen, tşk ler fikir için.
Rica ederim canım
Ooyyy 😘😘

Canım benimm ne mutlu bana 😘
Tabii ki de kız sen olmasan Ha bugün ha yarın da geçiştiriyordum kendimi
Şahaanneee afiyetler olsssuunnn
Sağ ol canım benim
Kahvaltıni güzelliğiii
Tek modum yoktu bugün enerjik başlamadım güne böyle bir tabak hazırlayayım
Ben 3 gün yapmıştım niyeti iyi alırsan güzel oluyor. Acıkma olmuyor ama korkumdan dışarı çıkmadım özel bı egzersiz yapmadım. Hergun maden suyu içtim. Buna rağmen biraz efor ile elim ayağım titredi bayilacagim sandım. Açlık olmadı
İyi dayanmışsın vallahi ya ben yapamam sanırım

Kızlar bugün hastanedeydim yarın tek tek bakacağım hepinizin mesajlarina inşallah bugün bir kaza yaptık araba kazası burnum kırılmis hastadeydik daha iyiyim ama beni bir günlük mazur görün yarın hep birlikte devam inşallah ben bu arada burnum sargida ve çok az bı su içebildim sabahda yarım açma ve çay içtim akşama yiyebilir miyim bilmiyorum
Aa canım Kaptanım ya yeni görüyorum mesajını ya Çok geçmiş olsun Umarım iyisinizdir Allah bir daha yaşatmasın inşallah

Kızlar bugün hastanedeydim yarın tek tek bakacağım hepinizin mesajlarina inşallah bugün bir kaza yaptık araba kazası burnum kırılmis hastadeydik daha iyiyim ama beni bir günlük mazur görün yarın hep birlikte devam inşallah ben bu arada burnum sargida ve çok az bı su içebildim sabahda yarım açma ve çay içtim akşama yiyebilir miyim bilmiyorum
Çok geçmiş olsun kaptanim. Allah acil şifalar versin 🙏🙏

Çok geçmiş olsun kaptanım Rabbim beterinden korusun çoluk çocuk arabada mıydı nasılsınız 😔

Anca yazabiliyorum menümü.
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği + 2 salatalık + 1 kk kadar peynir + bir yemek kaşığı kadar ev salçası
Ara Öğün 15.00
1 armut
Ara Öğün 17.00
Taç kraker üç adet
Akşam yemeği 19.00
Bir kepçe patlıcan yemeği + 3 yk şehriyeli pilav +2 yk yoğurt + 2 küçük parça kavun(olmamıştı o da boşuna yedim)
2,5 lt su + 30 dk spor aleti eliptik bisiklet
LenaG LenaG Y yosunlupapatya D Deltavealfa

Canim senin su bes yas ve altindaki bebeler tam delirmelik yas araligi olmus rabbim saglik sihhat versin hepsine 🤗
Ay hiç sorma canım🥰bazen çok güzel oyun kurarlar bazen birden kavga çıkar😂

Bende pcos olduğu için yaş ilerlemeden üst üste doğum yaptım. Çok şükür RABBİM nasip etti🤲♥️💙RABBİM cümlemizin evlatlarına hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

LenaG LenaG
D Deltavealfa Mthn83 Mthn83
Kızım ile birlikte yürüşe çıktık 🥰
Yürüyüş sonrası 1 yeşil çay içtim
IMG_6412.jpeg

Kızlar beni mazur görün bugün menülerinizi alintilayamadim yarın ise de gidebileceğim gibi inşallah daha iyiyim şükür yarın akşam burnumdaki tamponlar çıkacak duruma göre ameliyat gerekiyor ise diyecekler dün elleri ile oturtmaya çalıştılar burnumu kötü bir gündü Rabbim kimseye yaşatmasın ☹️😔

Arkadaşlar eşim tüp mıde amelıyatını bugün oldu ameliyat sonrası bagarmalarını duyunca “yok ben dıyetıme 4elle sarılayım “dedim en güzel ve sağlıklı yol dıyet
Bayag bır ağrı kesıcıler verdıler çok şükür 4-5 saat sonra normal ağrı moduna girdi

İyi geceler kızlar bugün ku menümü unutmadan ekliyeyim 19 Ağustos
Sabah 9 civarı limonlu zerdeçal zencefil li sıcak çay
11de kahvaltı
İki dilim ekmek
Bir porsiyon et kavurma biraz yagliydi
Kk peynir, domates

Öğle sonrası 4 ila 6 arası
Bir avuç çerez iki avuç kadar çekirdek,
İki kuru incir, iki dilim elma ,bir ciltim üzüm, bir avuç nohut haşlama, iki sıkım tarhana biraz karışık oldu
Akşam da 6 bin yürüyüş
D Deltavealfa LenaG LenaG

Kızlar beni mazur görün bugün menülerinizi alintilayamadim yarın ise de gidebileceğim gibi inşallah daha iyiyim şükür yarın akşam burnumdaki tamponlar çıkacak duruma göre ameliyat gerekiyor ise diyecekler dün elleri ile oturtmaya çalıştılar burnumu kötü bir gündü Rabbim kimseye yaşatmasın ☹️😔
Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Allah beterinden saklasın :KK43: 🙏🏻

X