Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun canım, hurma diyeti gibi birşey mi yaptın, ben bir kez denemiştim akşama kadar dayanamdim tansiyonm düştü, midem bulandı 🙄😒

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun canım, maşallah ne spor yapmışsın be helal olsun sana 😍🤸. Akşama yoğurt, ayran birşey ekleseydin keşke
Niyetim hurma diyeti idi. Ama regl sarsacaga benzedi. O yüzden iki öğün hurma yapayım dedim.

Afiyet olsun gün içinde çok az olmuş akşam güzel ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Ooo çok iyi afiyet olsun ❤️

Bir şeftali 2 incir yeterliymiş 🤭 afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım çorba 2 kepçe yeterli yk ile 22 fazla olmuş 🙈

Oyy bu akşam 9 buçuktakini görmemek mümkün mü 🙈 o kadar gereksiz bir şeker ki 🤷‍♀️ afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Afiyet olsun evde yapma imkanın varsa kurabiyeni çok güzel olur paketli ürün pek yemeyelim ❤️

Günaydın kaptaniçem ❤️

Afiyet olsun sadece kahvaltı normal diğerleri pek olmamış ama yoğunluktan arada oluyor ❤️

Günaydın jouu cuuummm ❤️
İş yerinde misafirlerim vardı baktım ben yemeden başlamıyorlar öyle yedim valla yoksa ellerim ayaklarım anında şeker ve unlu şeyler yediğimde şişiyor komple evden paketli gıdaları çıkarmaya çalışıyorum.

Günaydın canım ❤️

Günaydın ❤️

Günaydın papatyacımm❤️

Günaydın Tomrs cum ❤️
Günaydınn kızçeler💋💋💋💋
1000056463.jpg

Günaydııınn ❤️
günaydın kızlar :KK60: :KK68:
Günaydın çiçek 😘
Günaydınnnnlarr 💕💕💕 kütüphaneye gidiyorum. Bugün dönüşte yürüyeceğim. + Enerjim kalırsa lessie yapmayı düşünüyorum
Günaydın canım her gün mü gidiyorsun kütüphaneye? Çok zorlama kendini 1 gün gidip 1 gün gitmesen daha akılda kalıcı olmaz mı 🙏❤️

Dün yazamadım arkadaşlar hemen menümü yazıyorum dün yediğim aralıklı oruç diyetini yapıyorum saat 12 gibi bir kase yağ yatağın Çorbam ve bir dilim kepekli ekmek yanına 2 yumurta haşlaması ve bir domates bir salatalıktan salata yaptım onu yedim saat 2.30-3 civarda Komşumun doğum günü vardı Bir dilim pastadan Bir çatal sardı tadına baktım dışarıya çocuklara çıkarmıştık parka akşam bir avuç çekirdek bir tane nektari birkaç tane üzüm yedim şeker kahve ve çay gün içerisinde içtim 2,5 litre su tükettim Bir tane de soda içtim@elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83

Sabah 8 gibi tarçın'a Türk kahvesini içtim bir buçuk litre suyumu bitirdim Şu an hala bir şey yemedim saat 12'de tekrardan dünkü menüm'ün aynısı 2 haşlanmış yumurta 1 kase yağ yakan Çorbam Bir dilim kepekli kıtır ekmek bir domates sesi salatalıktan oluşan salata yiyeceğim
Elhan Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83

Günaydııınn ❤️

Günaydın çiçek 😘

Günaydın canım her gün mü gidiyorsun kütüphaneye? Çok zorlama kendini 1 gün gidip 1 gün gitmesen daha akılda kalıcı olmaz mı 🙏❤️
Hergun gidiyorum her gün çalışmam lazım 😞 1 ay kaldı neredeyse gitmeme çok korkuyorum dilden. Evde de çalışamıyorum sürekli başka şeylerle ilgileniyorum uyuyorum 😂

İyi Akşamlar Kızlar

14.08.2024 Çarşamba
7zeytin, 1kase salata, acı biber, salatalık, 1kase çorba (çorbayı ölçtüm 22yk. 🙄) şekersiz çay

Ara, 500ml.nane saplı zencefilli kiraz sapı çayı
300ml.sade şekersiz filtre kahve

17:45 Akşam yemeği
1kase çorba, 1kase taze fasülye yemeği,
Toplamda 1yumurta büyüklüğünde patates 1kase fasülye ye dahil aynı kasede
Salatalık, domates, acı biber,

19:30 1yk.yoğurtu biber, 1buçuk yk. yarım yağlı yoğurt

Az önce 2dilim kavun, baş parmağı büyüklüğünde salatalık ve acur

3.5 litre su
Spora gelince kızlar sırtımı ve belimi şuan hissetmiyorum birazdan uzanıcam bütün gün ayaktaydım bildiğiniz bayılacak kadar yorgunum
LenaG LenaG @Asya89 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım çok detaylı bir menü olmuş 😍

X