Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü bildirimi🕖
Kahvaltı ve Öğle Yemeği Bir arada oldu 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına iki dilim kaşar peyniri +2 salatalık
Ara Öğün 15.00
Yarım tüylü yarım tüysüz şeftali
Ara Öğün 17.00
1 yeşil şeftali +1 kepekli galeta
Akşam yemeği 19.00
Kıymalı Taze fasulye 1tabak + 1 dolma + 1 bardak ayran + çoban salata
- 2 lt su (şimdilik) +1 lt dukan
Spor şimdilik yok ama evin aşağısındaki spor aletlerinde eliptik bisiklet yapacağım nasipse. Yarım saat yapsam yeter.
Elhan Elhan LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Epilasyonlu şeftali :KK53:
Menun çok güzel boncuğum afiyet olsun. :KK60:
Kırmızı veya maviş kaptan olursam beni etiketleyebilirsin :KK19:üç kaptan etiketin yeterli tatlım. :KK5:

Yani büyük ihtimalle benden büyüksün abla diyorum o yüzden, ablacım ben eliptik bisiklet aldım eve eşim dışarda aletleri kullanmama izin vermiyor kalabalık oluyor diye. Eliptik bisiklet günlük en az 30 dk biniyorum, tempolu şekilde sürüyorum en az sekiz km yol yapmış oluyorum. Sonra meyvemi eksik etmiyorum abartmadan birer tane yiyorum mesela şeftali muz falan kırmızı erik. Salata yiyorum genelde öyle listem falan yok canım ne isterse kafama ne eserse onu yapıyorum. Sadece neredeyse her gün dukan birası yapıyorum. Her gün üç litreye yakın su içiyorum. Ödül günü tartı günümüz, bazen bir dilim pasta, bazen bir çikolata, bazen dondurma o an canım ne istiyorsa cumartesi günleri onu yiyorum. Hafta içinde hiç abur cubur tüketmiyorum. Sadece çavdar ekmeği yiyorum. Akşam yediden sonra bir şey yemiyorum. Çok acıktıysam dayanamayacak gibiyse bir avuç leblebi ya da kepekli bisküvi yiyorum bir iki tane. Şimdilik aklıma gelen bunlar 😂💪
Çok teşekkür ederim evet sizden ve gruptaki bircok kisiden büyügümdür 41 yasindayim ama ruhum 25 diyerek teselli ediyorum kendimi😆öncelikle azminizi tebrik ederim.Aylar önce heveslenip bir eliptik bisiklet aldim üstelik buranin şartlarinda bile pahaliydi bence ve alirken de esime ne sözler verdim kullanacagim diye çünkü daha önce bir yurume bandi tecrubemiz olmustu kendisini önce bașörtüsü askılığina döndürüp sonra da sattim🤣🤦🏻‍♀️ oyuzden aldigim eliptigi kullanacagjmdan emin olarak sözler verecek aldirdim ama oyle yoruyor ki beni hic tahmin ettigim gibi çıkmadı kondisyonum da düşük tabiki ama 20 dakikaya zor tamamliyorum .Oylece odada bekliyor .Şimdi hedefim onu bi islevsel hale getirmek ufak ufak alistirmam lazim kendimi.Anladigim kadariyla spor hep olmus hayatinizda ve büyük kacamaklariniz olmamis bu yuzden de cok guzel vermissiniz Tesekkur ederim tecrubelerinizi paylastiginiz icin🥰

Son düzenleme:
Şimdiki programın ne neye uyuyorsun. Yada kendince düzenlenen ne
Zaten o kadar uzun yillardir diyet tecrubem var ki al ver sl ver defalarca diyetisyenlere git kitaplar oku artik listeleri ezbere biliyorum.Yiyeceklerin kalorilerini besin degerlerini hangi öğün de ne yenir kütüphane oldum yani ne yapacagimi bilmekte sorun yok da irademde ve motivasyonumda ciddi sorun vardi.Simdi aralikli oruç ile ilerliyecegim zaten 4 senedir beslenme tarzim aralikli oruç fakat aksamlari yememe kismini yapamadigim icin kilo veremiyorum.Simdi duzgun bir sekilde başlayacağım inşallah

Canım Dukani her gün yapma . 14 gün yapıp ara vermen gerekiyor.
Biliyorum ablacım öyle yapıyorum zaten dedim ya neredeyse her gün diye yoksa etki etmiyor vücut alışıyor
Epilasyonlu şeftali :KK53:
Menun çok güzel boncuğum afiyet olsun. :KK60:
Kırmızı veya maviş kaptan olursam beni etiketleyebilirsin :KK19:üç kaptan etiketin yeterli tatlım. :KK5:
İçimden geliyor seni etiketlemek kaptanım ilk geldiğimde seni etiketliyorduk ya hoşuma gidiyor ❤️😘
Çok teşekkür ederim evet sizden ve gruptaki bircok kisiden büyügümdür 41 yasindayim ama ruhum 25 diyerek teselli ediyorum kendimi😆öncelikle azminizi tebrik ederim.Aylar önce heveslenip bir eliptik bisiklet aldim üstelik buranin şartlarinda bile pahaliydi bence ve alirken de esime ne sözler verdim kullanacagim diye çünkü daha önce bir yurume bandi tecrubemiz olmustu kendisini önce bașörtüsü askılığina döndürüp sonra da sattim🤣🤦🏻‍♀️ oyuzden aldigim eliptigi kullanacagjmdan emin olarak sözler verecek aldirdim ama oyle yoruyor ki beni hic tahmin ettigim gibi çıkmadı kondisyonum da düşük tabiki ama 20 dakikaya zor tamamliyorum .Oylece odada bekliyor .Şimdi hedefim onu bi islevsel hale getirmek ufak ufak alistirmam lazim kendimi.Anladigim kadariyla spor hep olmus hayatinizda ve büyük kacamaklariniz olmamis bu yuzden de cok guzel vermissiniz Tesekkur ederim tecrubelerinizi paylastiginiz icin🥰
Ruhun bile benden büyük ablacım, evet eliptik bisiklet biraz pahalı ben de alalı bir buçuk ay oldu. Ben kendimi bildim bileli spor yapıyordum lisanslı voleybol oynuyordum ve ömrüm bisiklet tepesinde geçti ama bırakınca kilo olarak döndü. Spordan dolayı büyük ihtimalle kilomu göstermiyorum inanmıyorlar duyunca kilomu. Göstermiyorsun diyor herkes. Vücut spora alışık değilse zorlanırsın başta eliptikte ama zamanla alışırsın bence. Rica ederim buradakiler kadar tecrübeli değilim ama yaptığım ettiğim şeyleri anlattım. Ben teşekkür ederim bu kadar kibar konuştuğun için lütfen sen diye hitap et, kendimi tuhaf hissediyorum 🌸😘

Canım 1 kaşık aslında en fazla 3 yk görünce fazla geldi işte kan şekerine direk müdahale ediyor ya böyle besinler ondan didim

Vay güzel olmuş Lotus cum afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun akşam bana 80-90 gr veriyor diyetisyenim proteini ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun canım akşam fasulye az olmuş ❤️

Afiyet olsun tam diyecektim hurma detoksu mu yapıyorsun diye bubble tea ve pastayı gördüm 🙈 görmeyeydim iyiydi ❤️

Afiyet olsun canım gayet iyi ❤️
Bugun ozellikle sordum kaotanim emin olmak icin 120 ile 150 gr arasi yazmis

Ayy hiç hatırlamak istemiyorum 100 üzeri günleri sildim hafızamdan 🤣

çok şükür emek işte bu demek canım masallah 8 lere dogru gidiyorsun🤗❤️🤗❤️🤗❤️

Abi de ben de iyiyiz canım benim.😘
Tatil sözcüğü tam ifade eder mi bilmem ama eş dost akraba ziyareti oldu. Çankırı - Ankara- Gaziantep
Yorulmanin adıni gezme koymuşlar :olamaz:Her şey yolunda rutin hayat güzel :KK68:
Sen nasılsın bebeler nasıl , miniğin kalça cikikliginde olumlu gelişmeler var mı ?

iyi olmanıza sevindim abla ziyaretler yapılmış ama eve donduysen düzene girer artık ❤️❤️❤️
canım ablam ya nasılda unutmamış 😘😘

o gecti abla hamdolsun 4 ay takıli kaldı sonra düzeldikontrollere gidiyoruz bir sorun yok cok sukur.. sonrasında egzama falan oldu baya zorladı ama gecti iyiyiz şükür ❤️❤️❤️
su an diş cıkartıyor tane tane degil 3 tane bir cikardı şimdi 3 tane bir daha cıkarıyor ☹️

Maalesef dün böyle oldu çok istemezdim ben de böyle yemek ama çok çabuk şekerim düşüyor olan şeylerden yemek zorunda kaldım. Bir de benim ödem problemim yok şükür yapmıyor yani hemen. Yaşım küçük diye olabilir belki.

Çoook teşekkür ederim, baba evime geldim diye yedirdiler zorla ben de kıramadım bir de adetim zaten. Sonra da imkanlar el verdiği şekilde bir şeyler yapmaya çalıştım. Birinin bunu fark etmesi iyi hissettirdi teşekkür ederim 😊 😘

Devlet hastanesine gittim ben de ama diyet listesi aşırı fazla benim de, yani ben alıyorum gün içinde en fazla bin kalori yazıyor listede 1300-1400 kendime göre davranıyorum ben de listem yok o gün evimde ne varsa, canım ne istiyorsa eşim çocuğum ne istiyorsa ona göre davranıyorum. Kafada bitiyor hep dediğimiz gibi. 🤔

Zerdeçal tat vermiyor zaten yoğurda sadece rengini sarı yapıyor, zencefil herkes sevmeyebilir tabi orası ayrı.

Bugün ben de aynıyım ablacım, sabahtan beri baş ağrısı çekiyorum ilaç içtim bir iki saat geçti geri başladı. Gözüm çıkacak gibi.
baba evi başka ya iyi yapmışsınız ❤️❤️❤️
Ben sana hos geldin dedim mi ya sanki demedim :KK23:
Eger demediysem hos geldin ❤️
Dediysem de tekrar hos geldin ❤️
hoşbuldummmm 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Selam kizlar, ben yaz dönemi sebebiyle koydeyim ve malum şuan ev kalabalik geçen bahsetmistim habersiz misafirlerden, hala bizimleler ve üstüne supriz bir şekilde eşimin teyzesi de eklendi 😒🙄 dün akşam geldi o da, öyle işte her yerde insan var kendime bir kap yemek alıp kafama göre takılıyorum evde, sonra uykum gelince odama geçiyorum 😒😁 telefonum icerdeydi giremedim buraya baya mesaj birikmiş

Ayy menulere bakiyorum 3-4 kasik yemek😳mutfaktaga yolum dustugumde oykesine agzima attiklarim insanlarin bir öğününü olusturuyor😅sanirim midem küçülene kadar menulere yorum yapmamaliyim😅
İlk başta öyle oluyor ya 😁 ama bol bol menü oku, insan okudukça evet normali bu diye düşünüyor 🤣

Biliyorum ablacım öyle yapıyorum zaten dedim ya neredeyse her gün diye yoksa etki etmiyor vücut alışıyor

İçimden geliyor seni etiketlemek kaptanım ilk geldiğimde seni etiketliyorduk ya hoşuma gidiyor ❤️😘

Ruhun bile benden büyük ablacım, evet eliptik bisiklet biraz pahalı ben de alalı bir buçuk ay oldu. Ben kendimi bildim bileli spor yapıyordum lisanslı voleybol oynuyordum ve ömrüm bisiklet tepesinde geçti ama bırakınca kilo olarak döndü. Spordan dolayı büyük ihtimalle kilomu göstermiyorum inanmıyorlar duyunca kilomu. Göstermiyorsun diyor herkes. Vücut spora alışık değilse zorlanırsın başta eliptikte ama zamanla alışırsın bence. Rica ederim buradakiler kadar tecrübeli değilim ama yaptığım ettiğim şeyleri anlattım. Ben teşekkür ederim bu kadar kibar konuştuğun için lütfen sen diye hitap et, kendimi tuhaf hissediyorum 🌸😘
Yaa çok tatlisin tesekkur ederim ben de sana boncuk diyebilir miyim?Nickin sebebiyle😊Yeni girdigim ortamlarda sen seklinde hitab edemiyorum baya uzun suruyor sizi birskmam ama bazen fazla mesafeli olmaya da sebep oluyor sen nasil istersen oyke hitap ederim 🥰hem yaşa genç olman hem spor gecmisin çok büyük avantaj olmus ne diyeyim 6 kilo olmasa da en az 4 kilo ile darisi basima🥰

Yaa çok tatlisin tesekkur ederim ben de sana boncuk diyebilir miyim?Nickin sebebiyle😊Yeni girdigim ortamlarda sen seklinde hitab edemiyorum baya uzun suruyor sizi birskmam ama bazen fazla mesafeli olmaya da sebep oluyor sen nasil istersen oyke hitap ederim 🥰hem yaşa genç olman hem spor gecmisin çok büyük avantaj olmus ne diyeyim 6 kilo olmasa da en az 4 kilo ile darisi basima🥰
Diyebilirsin tabi ki ablacım, evet o sayede daha kolay kilo verebiliyorum bunları değerlendirmem gerekiyor yaş ilerledikçe daha zor oluyor diyor buradaki ablalarım da o yüzden şimdiden ne yaparsam kardır diyorum. Burada senin yaşıtların da var çoğu hatta senin akranın, neredeyse herkes yürüyüş yapıyor birkaç kişi var benim gibi eliptik yapan mesela patimsilizm patimsilizm o mezun oldu istediği kiloya ulaştı çok şükür darısı başımıza 🌸❤️💪

13 Agustos Sali Menüm

12:00 Kahvalti
-1 yumurta ve peynir,kaşar ile yapilmis tavada yumurta(kaşar peynir 100 gr kadardi)
-1 dilim kizarmis keto ekmek
-domates,kereviz sapi,marul

16:00 Ara
1 kupa filtre kahve
10 badem ve yaklasik 1 avuç kuru uzum

19:00 Akşam
Firinda Tavuk yemegi (3 bud tavuk ,4 dilim pates,biber,sogan )
Salata
1 kase yoğurt çorbası
Su 2 litre
Spor yok
Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG

X