Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba hayirli sabahlar tarti fotografimi gonderip inşallah bugun grubun hazirlik ekibinde olmaya haftaya da kadroyo girmeye niyet ettim (masterchefde zannettim bir an kendimi 😅)haftayadan itibaren sizin tarihlerinize uyacak sekilde gonderecegim inşallah bildirimleri

13 Agustos Sali Beyaz Leylak kilo bildirimi
84.9 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3465200
Başlangıcın hayırlı olsun canım keyifle sağlıkla vereceksin inşallah 🙏
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
13 Ağustos menüm

9:30
2 kahve

12:00
2 yumurta marul ile omlet yaptım
4/5 parça peynir
Şekersiz çay
Bir ısırık poğaça
1 ısırık tonlu tost

14:30
Yarın eşim geliyor sütlaç çok sever yaptım 1 yk tadına baktım
3/4 dilim ananas

Akşam yemeği 15:40 bitti
3 yk tavuk göğsü
3 yk kaşığı bulgur pilavı
2 küçük sıkkım tarhana memleketen gelmişti🥰
Bol salata

Su 2.5 litre olur
Spor hareket olarak çokturda telefonu hep üstümde taşımıyorum
3.4 bin adım olur.

Saat 19:00 da falan bir kaç dilim ananas yiyebilirim çok acıkırsam
Afiyet olsun canım kalabalık geldi bana biraz ama çok da bişi yok ❤️
10.20:
2 yumurta | 2 yk yulaf | 2 yk lor ile omlet
1 domates + 1 salatalık
Avuç içi kadar otlu börek

12.40: ice latte + 2 kare bitter + 2 fındık

16.45: 4 yk taze fasülye yemeği + 3 yk yoğurt + 3 yk konserve tane mısır

17.30: türk kahvesi + 1 kare bitter

2.5 lt su
Spor yok
Düğün için şehir değiştiriyorum bi 3 4 gün olanlar kontrolüm dışında gerçekleşebilir 🫢
Ne kadar kontrollü olmaya çalışsamda spor imkansız olacak maalesef 😔
Afiyet olsun konserve mısır gözüme battı biraz onun yerine 1 dilim tbe yenebilir ❤️

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Öğlen 12//
Üç yemek kaşığı pirinç pilavı
Bir kase dere otlu kuru cacık Boll sarımsaklı

Akşam17.30//
Bir dilim börek yedim ince yufkadan
Bır kase salâta
(Dışarıda piknikteydik kendim hazirlayamayinca yarına kadar aç kalmayayim diye yedim ama☺️🙈)
Spor
3lt su biter az kaldı
Sabah yarım saat yürüdüm akşam da şuan yürüyüş yapıyorum
15dk Leslie yaptım öğlen birde
A Asya89 LenaG LenaG
Buaaakkk erken gördüm işteee 😃 afiyet olsun canım az olmuş daha doğrusu doyuruculuğu az öğlenki pirinç pilavı da aniden kan şekerini yükseltir sonra düşürür acıktırır,akşam ki börek de aynı şekilde ❤️
Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 12.00
2 yumurtalı yulaflı karışık omlet
4zeytin
2 küçüksalatalık
1 çay kaşığı fındık ezmesi
Rezene kimyon çayı
Eki Görüntüle 3465257

Akşam
18.15
1 kepçe türlü yemek
1 kase cacık
2 dilim ince tambuğday ekmek

21.00
Tarçınlı türk kahve (belki)

Leslie 15 dk
3 litre su

@Efenin_Annesi @Elhan Mthn83 Mthn83 A Asya89 LenaG LenaG
Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun konserve mısır gözüme battı biraz onun yerine 1 dilim tbe yenebilir ❤️
Evet canım yazınca kalabalık ama ortada düzgün birşey yoktu. Yani aşırı yemedim. Azar azar hepsinden tattım diyelim😘

Kaptanım ben tüm salatalarima konserve mısır koyuyorum sakıncalı mı resim de atıyorum hatta çoğu zaman🤔

Buaaakkk erken gördüm işteee 😃 afiyet olsun canım az olmuş daha doğrusu doyuruculuğu az öğlenki pirinç pilavı da aniden kan şekerini yükseltir sonra düşürür acıktırır,akşam ki börek de aynı şekilde ❤️

Afiyet olsun canım ❤️
Kaptanım sevmediğim yemek vardı mecbur cacigin yanına az yedim karnım da guruldadi açlıktan ama asla akşamki öğünume kadar asla bişi yemedim akşamda dediğim gibi ertesi gün 12ye kadar oruç olunca mecbur aç kalmayayim diye yedim🫣

İyi akşamlar arkadaşlar🌸
Bugünkü menüler
Kahvaltı 10.00
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
4 ceviz
Limonlu maydanoz

Ara 13.00
Maden suyu

Ara 14.00
Süt ve böğürtlen shake
9 badem içi

18.00
1 kase dövme ve yoğurt karışımı
2 YK ıspanak kavurması
100gr tavuk
Ödem atıcı 1 litre su( limon salatalık maydanoz nane yeşil çay karışımı)
2.5 lt su
3 e tamamlarım
45 dk yürüyüş

Ama zayiflaman nasıl oluyor peki yiyorum her gün en azından bı konserve salatanın içine
Kalori açığını olusturuyorsun o yuzden zayifliyorsun canim ama daha hizli aciktirabilir etkisi o. Birde havuc tarator yaoiyordun sanırım o da cok masum degil havucun da seker orani yuksek

Kaptanım sevmediğim yemek vardı mecbur cacigin yanına az yedim karnım da guruldadi açlıktan ama asla akşamki öğünume kadar asla bişi yemedim akşamda dediğim gibi ertesi gün 12ye kadar oruç olunca mecbur aç kalmayayim diye yedim🫣
Papatyam menulerinde dikkatimi ceken bir sey var nerdeyse kahvalti öğünü hic yok. Kahvalti protein icin sana gerekli. Cunku sen ideal kilondaisn kas oranini azaltmaman lazim.

Papatyam menulerinde dikkatimi ceken bir sey var nerdeyse kahvalti öğünü hic yok. Kahvalti protein icin sana gerekli. Cunku sen ideal kilondaisn kas oranini azaltmaman lazim.
Balım haklısın da ben hafta içi iş yerinde olduğum için mecburen öğlen ilk öğünüm yemek oluyor aralıkla oruç yapınca da zaten sadece hani iki öğün yiyebiliyorsun kahvaltı erken saatte yok öğlende evde olamayınca yumurta yiyemiyorum haliyle ama hafta sonu yumurta mı gene yemeye çalışıyorum hep proteini de akşam üzeri köfteden peynirden etten dönerden vesaire şeylerden almaya çalışıyorum havuç tarator içinde gerçekten çok seviyorum taratoru yoğurdu başka türlü yiyemiyorum bazen kuru cacık bazen havuç tarator çeşitlendirip bir gün birinden bir gün birinden yemeye çalışıyorum işte ☺️

Casminiiiiiiiiiim huuuuu:KK25::KK25::KK25:
:KK74::KK74::KK74::KK74:
Biriciğiimmm 😘😍😍

Hosbulduk Yasemincim🥰 evet grupta güzel bir sinerji yakalanmis inşallah benim düşmeme de izin vermezler 🥰Bismillah dedik bu sabah itibari ile simdi gidip diyet kahvaltimi yiyecegim ozellikle suya dikkat edecegim cunku su icmedigimde cznim daha cok tatli karbonhidrat cekiyor bugun misafirim var ilk sinavim yaptigim kek ve pogacadan yememek olacak 🤗
Merak etme canımm biz sana her zaman her türlü desteğiz 🥰🌸

Bir de mesela kabak tarator yapanlar da çok oluyor ama kabağı gerçekten hiç sevmiyorum kabağı tek yediğim şey mücver yani 5 tane kabağı rendele mücver de yerim o yüzden sevdiğim şekilde tüketmeye çalışıyorum yoğurdu da yemem gerekli diye tarator olarak tüketiyorum cacık olarak tüketiyorum diyeyim 🥰

Serabim yukarıda vizenin çıktığını okudum nasıl sevindim anlatamam. Hayırlı olsun kuzucum. :dua: :KK74:
Masterfit' i Lenaya verdik sağ olsun o ilgileniyor artık. Türkiye' nin tüm şişko hatunlarini zayıflatmak için bu fedakarlığı yapıyor minnettarız kendisine. :süslü::KK200:Kordişim de yakınlarda çıkar gelir inşallah 🥰 ❤️
Cok teşekkür ederim ablam ♥️♥️♥️♥️ iyi yapmışsınız buralar boş kalmadı ♥️ inşallah gelir Canim rakibim

X