Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kııız çiçek kadın hoşgeldin özlettin kendini güzel bir tatil geçirmene çok sevindim canım.
Hoşbuldum bitaneemmm . Ben de özledim çok hem de, Allahın izniyle cumartesi takımlardayım sizler de uygun görürseniz

Ooooo ben geldimmm ardımdan geliyorsuuunnnnnn djyorum bu kııaazzz nerdee hemen gelll sağlicakla kazasiz belasız evine kavuş
Amiinn canımm, inşallah geldim geldim çok azıcık kaldı

biz de seni özledikkk
oh ne iyi etmişsin dinlenmişsin
böyle zamanlarda görülen artı çabucak gider merak etme
Sağol canımm, iyi geldi gerçekten

Kafamı toplayıp dönüyorum aranıza inşallah, motivasyonum yüksek çok şükür

Transferi yapayım bari. Bende ki şans bak ilk defa transfer hakkı kazandım onda da büyük kaptanı vermek zorunda kaldım

LenaG canım seni mavi takıma transfer ettim
Y yosunlupapatya sende kırmızı takıma gel canım zaten Sitare55 birbirinizden ayrı duramıyorsunuz ayırmayalım sizi
Mthn83 bilgine canım

Son düzenleme:
kaptanım Mthn83 gittim senden iyi mi anaa hoşçakal emii kendine iyi bakk A Asya89 merhaba kaptanımm beni Sitare55 mmm ile ayrı düşürmediğin için teşekkür ederimm ahahah naber sitaree gene aynı takımdayız ehehehe

Çiçeğim hoşgeldin
Özledik

Lenag ne zamandan beri sağlıklı bekleniyorsun başlangıçta kilon kaçtı kaç aydır devam ediyorusn
Canım çok karışık aslında ben yıllardır bir alıyorum bir veriyorum en çok 124.7 yi gördüm bir 100 e düşüyordum ara verip 110 oluyordum.

21. Mart 2024 te 112 kiloyla şimdiki diyetisyenime başladım arada bayram tatilleri ve 1 ay ara verdim. Bu ay başı tekrar başladım.

LenaG sayfanın adı değişmiş Elhan ablam. @Cordelia kralicem nerelerde hiç gelmiyorlar mi
Serabim yukarıda vizenin çıktığını okudum nasıl sevindim anlatamam. Hayırlı olsun kuzucum.
Masterfit' i Lenaya verdik sağ olsun o ilgileniyor artık. Türkiye' nin tüm şişko hatunlarini zayıflatmak için bu fedakarlığı yapıyor minnettarız kendisine. Kordişim de yakınlarda çıkar gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…